Zespół Muzyczny Art Melody id:19414

Oferta
Dodaj do plannera

UWAGA: Jeżeli chcesz zapytać o wolny termin zapytaj poprzez naszą stronę internetową lub zadźwoń do nas. Nie odpowiadamy za zapytania wysyłane w tym miejscu!

Jeżeli szukasz profesjonalnego zespołu na wesele, event lub inną uroczystość, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Muzycznego Art Melody. Najwyższa jakość wykonywanych usług, dbałość o brzmienie, ciekawy repertuar, oraz wysoka kultura osobista to nasze główne atuty, ale nie jedyne. Profesjonalne nagłośnienie (System Aktywny QSC - najwyższej klasy nagłośnienie charakteryzujące się selektywną i wyrazistą, a przy tym bogatą barwą brzmienia), oświetlenie sceniczne (rampa – konstrukcja sceniczna, reflektory, ruchome głowy, efekty świetlne programowane pod sterownikiem, dym, itp.), pomiary akustyczne sali ( przy zastosowaniu profesjonalnych cyfrowych korektorów graficznych i systemów antysprzężeniowych, dzięki czemu eliminowane są wszelkie niepożądane zjawiska akustyczne pojawiające się w obiektach o słabszej czy średniej akustyce) oraz niepowtarzalne wokale z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Zespół Muzyczny Art Melody prowadzi oprawę konferansjerską imprez w języku polskim i angielskim. Różnorodny repertuar muzyki rozrywkowej począwszy od lat 60., 70. poprzez lata 80., 90., aż do najnowszych hitów z list przebojów gwarantuje zadowolenie osób w każdej grupie wiekowej. Zespół w swoim repertuarze posiada bogaty wybór piosenek wykonywanych w języku polskim, francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, a nawet indyjskim.

Zespół Art Melody pracuje na co dzień z najlepszymi Agencjami Muzycznymi w kraju, które w swojej ofercie promują Zespół Art Melody obok czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Referencje zespołu znajdują się na jego stronie internetowej. Opinie Klientów można odnaleźć na oficjalnym Fanpage Zespołu na Facebooku.

W ramach dodatkowej oferty możliwy jest montaż Oświetlenia Architektonicznego w każdym obiekcie wymagającym dekoracji świetlnej. Zespół wykonuje „architekturę światła” samodzielnie lub przy współpracy z wybranym technikiem, na bazie własnych urządzeń jakie posiada.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Cennik

Orientacyjna cena: 5500 PLN / występ

Podana cena jest ceną wyjściową – ostateczna wycena zależna jest od daty wesela, obiektu, długości dojazdu z lub bez kierowcy, ilości godziny trwania uroczystości, jak również od liczby występujących muzyków.

UWAGA! Wszystkie terminy piątkowe w roku 2016 i 2017 objęte są obecnie atrakcyjnym rabatem cenowym!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny Art Melody
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Data dodania: 18-02-2016
Liczba odwiedzin: 983

Godziny pracy

Pn:10:00 - 22:00
Wt:10:00 - 22:00
Śr:10:00 - 22:00
Cz:10:00 - 22:00
Pt:10:00 - 22:00
Sb:10:00 - 22:00
Nd:10:00 - 22:00

Polecamy

Nowe ogłoszenia