Zespół muzyczny BiT Beata i Tomek id:16303

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wągrowiec, wielkopolskie
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 581

Oferta

Jesteśmy kreatywnymi ludźmi z pasją oraz z bogatym doświadczeniem muzycznym i scenicznym. Od prawie 10 lat tworzymy zgrany duet, nie tylko muzyczny, a swoją miłość do muzyki rozwijaliśmy w przeróżnych formacjach muzycznych.

Zespół BiT swoimi wokalami, aranżacjami, konferansjerką ubarwi i uświetni każdą uroczystość: weselną, karnawałową, studniówkową, sylwestrową, firmową i wiele, wiele innych…

Ponadto wokalistka podczas uroczystości uczy gości układów tanecznych od Gangnam Style po tańce integracyjne. Wszystko ze smakiem i w dobrym stylu! A naszą wisienką na torcie są kolorowe gadżety, które goście zakładają, przebierają się, robią wesołe zdjęcia oraz szaleją w nich na parkiecie!!!

Repertuar zawsze dostosowujemy do upodobań osób bawiących się, wykonujemy utwory z myślą o każdym pokoleniu i każdym odbiorcy, dlatego też pojawiają się zarówno stare sprawdzone hity jak i współczesne utwory z list przebojów.
Wykonujemy swoją pracę z pasją, wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem co bezpośrednio przekłada się na frekwencję tańczących par na parkiecie.

Muzyka jak i profesjonale oświetlenie zawsze na gościach robią wrażenie:)

Na Państwa życzenie poprowadzimy karaoke, a także wspaniałe animacje dla dzieci podczas wesel czy innych uroczystości okolicznościowych.
Zapraszamy do współpracy!!!

Instrumenty:

  • keyboard/organy
  • pianino

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny BiT Beata i Tomek
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Wągrowiec
Kod:62-100

Nowe ogłoszenia