Zespół muzyczny Music Band id:32713

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 12-12-2017
Liczba odwiedzin: 148

Oferta

Nasz zespół weselny zna tajemnicę dobrego przyjęcia weselnego, dobra muzyka oraz kulturalne i ciekawe prowadzenie zabaw integracyjnych, to gwarancja każdej udanej imprezy. Taniec, śpiew radość i wino i tak właśnie warto bawić się na weselu. Niech Twoi goście zabiorą ze sobą niezapomniane przeżycia dzięki naszej muzyce postaw na nasz zespół weselny który rozkręci twoje przyjęcie i porwie gości do tańca, MusicBand to także zawodowy zespół na imprezę firmową , wykonujący ambitny repertuar muzyczny i rewelacyjny zespół na studniówkę, czy bal sylwestrowy, który zagra najnowsze przeboje.


MusicBand to troje zawodowych, pełnych energii muzyków z pasją do muzyki. Nasz silny atut to dobrze wykonany i sprawdzany repertuar muzyczny który zadowoli słuchacza na każdej imprezie i w każdym wieku. Stały skład zespołu MusicBand to: wokalistka, klawiszowiec i gitarzysta, jesli zajdzie taka potrzeba na Twoje życzenie poszerzymy skład o sprawdzonego muzyka perkusistę lub saksofonistę, rozkręcimy zabawę przy swingujących latach 30-tych po słodkie lata 60- te, przebojach disco lat 70 i 80-tych oraz współczesnych hitach muzyki pop i najnowsze piosenki z list przebojów. Wykonujemy nie tylko ambitny i różnorodny repertuar jesteśmy w stanie zagrać muzykę różnorodną taką, która rozkręci przyjęcie weselne, (gramy także discopolo). Dobry zespół to 100% sukcesu Impreza z naszym udziałem to nie tylko muzyka która nie przeszkadza w tańcu, to przede wszystkim wieczór niezapomnianego show i wielu ciekawych wrażeń dzięki poprowadzonym przez nas zabawom integrującym twoich gości weselnych, dobry kontakt to podstawa. eDemo muzyczne to dział gdzie możesz zapoznać się z utworami w naszym wykonaniu. Dobra impreza to z pewnością niezapomniana impreza, dlatego oferujemy nie tylko prowadzenie konferansjerskie imprezy ale także dobrą zabawę i taniec, a zabawa to w głównej mierze świetna muzyka. Zespół na wesele Warszawa MusicBand to gwarancja udanej zabawy, najczęściej gramy w Lublinie, ale spotkać nas można również w innych miastach. Zapraszamy Serdecznie do kontaktu.

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.