Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Zespół Muzyczny New Grace id:20529

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 20-04-2016
Liczba odwiedzin: 450

Oferta

Jeśli Państwo potrzebują profesjonalnej oprawy muzycznej, bardzo dobrego grania, ładnych wokali i aranżacji to zapraszamy do współpracy. Zespół New Grace gra zarówno repertuar lat. 70. 80. 90., współczesne, disco-polo (na życzenie klienta), biesiadne, góralskie, włoskie. Repertuar wysyłany jest bezpośrednio do Państwa.

New Grace to czteroosobowy zespół muzyczny wykonujący covery muzyki rozrywkowej, który powstał w Krakowie. Tworzy go czterech wykształconych, profesjonalnych muzyków z pasją, którzy mają za sobą występy na Ogólnopolskich Festiwalach takich jak: Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, a także uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych, między innymi "Dzień Dobry Tvn", " Kawa czy Herbata", "Szansa na Sukces", oraz "Pytanie na Śniadanie". Na co dzień zespół związany jest z krakowską sceną muzyczną.

Dzięki nowoczesnym brzmieniom, oryginalnym aranżacjom zdobyliśmy uznanie najlepszych klubów muzycznych - Klubu pod Jaszczurami, Stalowych Magnolii, Piano Rouge oraz Le Scandale.

Perłą zespołu jest Magda- wokalistka o energetyzującej barwie głosu, obok której nie sposób przejść obojętnie. Charyzmatyczny głos, barwna osobowość, oraz świetny kontakt z publicznością tworzy idealną całość.

Zapraszamy na naszego funpage na facebooku, gdzie zamieszczone są informacje o naszych koncertach w Krakowie, oraz o aktualnych imprezach eventowych, okolicznościowych, również można nas usłyszeć co czwartek w Klubie pod Jaszczurami. Zapraszamy :)

New Grace zajmuję się oprawą różnego rodzaju imprez :
-eventów
-bankietów
-imprez okolicznościowych
-studniówek
-koncertów klubowych oraz plenerowych

Możliwość prowadzenia imprez w języku angielskim.

Muzyka 100% Live!

Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie !
W przerwach muzyka Dj ( na życzenie klienta jak również specjalizujemy się w prowadzeniu karaoke na żywo z zespołem) .

Doskonale sprawdzamy się na imprezach plenerowych.
Posiadamy długoletnie doświadczenie sceniczne, wiele zagranych koncertów oraz eventów:
m.in. Dni Wejherowo support przed Varius Manx, Dni Skawiny 2013, 24 Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w miejscowości Borek w Centrum Aktywnego Wypoczynku, Występ w ramach tygodnia Mody w Krk w klubie Chicago, współpraca z siecią hoteli Holiday Inn Kraków, trasa eventowa z zespołem Vox: Kołobrzeg, Wrocław, Kazimierz Dolny, Szczyrk, oprawa muzyczna dla firmy F4, 25 Zlot Motocyklowy w Niemczech, współpraca muzyczna po pięciu miastach w Polsce dla firmy BASF, wiele zagranych koncertów, eventów na terenie całego kraju.
możliwa opcja weselna z saksofonem!

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • pianino
  • saksofon

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny New Grace
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia