Zobacz zdjęcia (1)
Zespół Peppermint, Leszno - zdjęcie 1
1 / 1

Zespół Peppermint id:17707

Leszno, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 6

Specyfika zespołu, sprawia, że praktycznie każdy rodzaj muzyki, jest dla nas na wyciągnięcie ręki. Skład zapewnia, młodość, świeżość ale i wieloletnie doświadczenie. Wszyscy jesteśmy pasjonatami muzycznymi, choć każdy w trochę innej dziedzinie.
Staranność o szczegóły, oraz zaangażowanie w odtwarzanie największych hitów, sprawia, że uroczystość weselną, potrafimy przekształcić, w wieczór niezapomnianych doznań muzyczno-tanecznych.
Ilość piosenek, po jakie można sięgnąć i jednocześnie przypomnieć weselnikom o ich istnieniu, powoduje, że nie przykładamy wagi do twórczości Disco Polo. Wiele zespołów preferuje ten rodzaj muzyki, wręcz twierdząc, że bez niej, wesele nie ma prawa bytu. My natomiast jesteśmy innego zdania. Wiele lat doświadczenia i opinie klientów, którzy mieli okazję bawić się przy naszej muzyce, pozwalają nam trwać przy tym założeniu, które oczywiście nie zadowoli wszystkich, ale pozwoli nam trafić do właściwej klienteli. Wychodząc z założenia, że trzeba kochać to co się robi, by robić to dobrze, polecamy się osobom, które wychowywały się przy muzyce z radioodbiorników i list przebojów.
Nie zapominamy o najmłodszych jak i najstarszych. W naszej szerokiej ofercie muzycznej, pojawiają się pozycje, od Czerwonych Gitar, czy przebojów Krzysztofa Krawczyka, przez Modern Talking lub Queen, kończąc na współczesnych evergreenach takich wykonawców jak Brian Adams, Mel C, czy nawet Margaret. Uroczystość weselną, prowadzimy w sposób kulturalny i ze smakiem, nie zapominając o sporej dawce dobrego humoru.

Opinie (1)

Zespół Peppermint id:17707
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Ilona i Jędrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Boszkowo
Data dodania: 04-10-2017

REWELACJA!!! Polecamy wszystkim zespół Peppermint z całego serca! Nie wyobrażamy sobie innego zespołu na naszym weselu. Goście nie schodzili z parkietu do samego rana. Muzyka dla starszych i młodszych, wesoło, profesjonalnie i z klasą! DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY :)

liczba odwiedzin: 1781

Popularne miasta w okolicy