Zespół Shadow id:25030

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
516-121...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
784-204...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 05-02-2017
Liczba odwiedzin: 570

Oferta

Zespół SHADOW istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w oprawie muzycznej imprez, takich jak:
- wesela
- studniówki
- festyny
- bale sylwestrowe

W podstawowy skład Shadow wchodzą cztery osoby, jednak na życzenie istnieje możliwość powiększenia zespołu dodatkowo o perkusję oraz gitarę a także gitarę basową. Trzem głosom akompaniują klawisze, saksofon, conga.

Wesele prowadzone jest przez wodzireja, który swoje kwalifikacje zdobywał uczestnicząc wielokrotnie w warsztatach dla Wodzirejów Dobrej Zabawy, prowadzonych m.in. przez Piotra Bałtroczyka, Józefa i Kazka Hojnę.

Szczególnie ambitnie podchodzimy do oprawy wesela. Prowadzimy je w bardzo kulturalny sposób proponując, m.in. zabawy integracyjne oraz animacje taneczne. Walczymy z często powtarzanym mitem " wesele jest (tylko) dla gości", dlatego staramy się, aby wesele było wspaniałym przeżyciem zarówno dla gości weselnych, jak i młodej pary.

Muzykę staramy się dopasować do potrzeb gości, zawsze wychodzimy naprzeciw ich życzeniom. Gramy muzykę taneczną oraz weselną, mieszamy różne style, od disco lat 80, 90, przez rock and rolle aż po współczesne hity radiowe, tak polskie jak i zagraniczne a także muzykę weselną oraz biesiadną. Z każdego gatunku gramy tylko największe przeboje, które zna każdy. Dzięki temu, że, wykonujemy utwory z każdego gatunku muzycznego, jesteśmy elastyczni repertuarowo a także mamy możliwość dopasowania się do różnych gustów. W każdy kawałek wkładamy 100% pasji oraz zaangażowania co pozwala nam łapać kontakt z ludźmi i zarażać ich naszą energią od pierwszego do ostatniego utworu.

Spotykamy się z parą młodą na dwa tygodnie przed weselem i jego ogólny zarys. Proponujemy, słuchamy propozycji i szukamy „wspólnego środka.”

Ważną informację stanowić może fakt, że nie pijemy alkoholu zarówno w trakcie wesela jak i poprawin.

Nie zamieszczamy na stronie dema, ponieważ oferujemy państwu posłuchanie naszej twórczości na żywo podczas spotkania, na które serdecznie zapraszamy. Będziemy mieli wówczas także możliwość porozmawiania o szczegółach, oraz na życzenie obejrzenia nagrań wideo z prowadzonych przez nas imprez. Jeśli jednak nie mają Państwo możliwości aby przyjechać i posłuchać nas na żywo, prosimy o przesłanie adresu email, na który moglibyśmy wysłać nasze utwory.

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół Shadow
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100

Nowe ogłoszenia