Zdjęcia | Oferta | Opinie 5

Zespół weselny - METRUM Dj i wokalistka! id:13334

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Wałcz, zachodniopomorskie
Data dodania: 11-10-2014
Liczba odwiedzin: 2574

Oferta

Zespół muzyczny "METRUM" to dwa w jednym! Dzięki śpiewanym przez wokalistkę utworom można odnieść wrażenie, że gra tradycyjny zespół, natomiast Dj dba o to, aby nie zabrakło żadnego z utworów, których zespół nie jest w stanie zagrać. Tak w skrócie można opisać nasz zespól:)!

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy odnaleźli swoją pasję! Świetnie odnajdujemy się w weselnych klimatach. Oryginalne zabawy weselne to nasza specjalność. Interakcja jaka zachodzi miedzy nami a weselnikami na parkiecie i w trakcie przerw nie pozwala nikomu się nudzić ani także za bardzo odpocząć - w końcu wesele jest po to by świętować szczególny moment waszego życia:)

Prócz doskonałej oprawy muzycznej oferujemy Państwu świetne oświetlenie całego parkietu. Dodatkowo posiadamy wytwornice dymu ciężkiego, dzięki, której pierwszy taniec Państwa Młodych będzie sprawiał wrażenie tańczonego w chmurach. Wytwornice baniek,która w połączeniu z dymem i światłem daje niesamowite efekty wizualne co skutkuję pięknymi zdjęciami z sali tanecznej:).

Spośród wszystkich konkurencyjnych zespołów wyróżnia nas nie tylko pomysłowość, ale także przystępna cena. Gwarantujemy dobrą zabawę za tak niewiele ;D Zaufajcie Nam, a na prawdę nie będziecie żałować.

Opinie

Ocena dla: Zespół weselny - METRUM Dj i wokalistka! id:13334
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina Rozmus
Karolina Rozmus
(5)
Dodano: 10-01-2016
Data imprezy: 08-01-2016
Cudowny zespol , super oprawa muzyczna. Swietne podejscie do gosci weselnych tych starszych zarowno Jak i mlodszych. Dzieki zespolowi Metrum za noc bedzie niezapomniana!! Jestescie najlepsi najwspanialsi!! Dziekujemy!!:):):)
Wiktoria i Sebastian
Wiktoria i Sebastian
(5)
Dodano: 05-11-2015
Data imprezy: 10-10-2015
Przepis na udaną zabawę weselną ; zespół "Metrum"!!! Przepiękny wokal Kamili ,profesjionalizm Dj Kamila a także wiele zabaw i atrakcji a to wszystko w przystępnej cenie.Wiemy bo sprawdziliśmy ,gorąco polecamy tych pomysłowych i chętnych do wsłópracy muzyków.Dziękujemy za niezapomniane wspomnienia.
Michał i Marta
Michał i Marta
(5)
Dodano: 24-08-2015
Data imprezy: 22-08-2015
Dziękujemy serdecznie za wspaniałe Wesele!!! Dzięki Wam dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Co tu dużo pisać: pełen profesjonalizm, poczucie humoru i świetnie dobrany repertuar. Goście bawili się znakomicie, bardzo miło będziemy wspominać ten wieczór:)
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!!
Marta i Michał
Angela
Angela
(5)
Dodano: 11-06-2015
Data imprezy: 06-06-2015
Świetna współpraca, różnorodna muzyka, otwarte wyjście do ludzi, i oczywiście niezawodny głos Kamili :-) Polecam gorąco! :-)
Marta
Marta
(5)
Dodano: 14-10-2014
Wspaniały zespół.Piekny śpiew oraz bogaty asortyment zabaw. Świetna współpraca. Gorąco polecam!:)

Dane kontaktowe

Zespół weselny - METRUM Dj i wokalistka!
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Wałcz
Kod:78-600

Nowe ogłoszenia