Ślubne Q&A
Marta & Dominik, data ślubu: 15-09-2020, Piekary Śląskie

Marta, 15-09-2020, Piekary Śląskie

M

Marta Ślubna debiutantka
5
& Dominik

15-09-2020Piekary Śląskie
Osiągnięcia:
Moje firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
7
Ślubne QA: 7 odpowiedzi
2
Super strona: 2 głosy

Wybrane firmy

Ślubne Q&A

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Salę weselną zarezerwowaliśmy 2 lata przed planowanym weselem i wtedy, co prawda bardzo spokojnie, rozpoczęliśmy planowanie naszego wielkiego dnia. Należę do tej grupy panien młodych, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. Sterty notatek, kalendarz, planer ślubny, dreambook i tysiące screenów w telefonie – ślubne inspiracje od dwóch lat towarzyszą mi na każdym kroku. Rok przed ślubem zaczęłam rozglądać się za wymarzoną suknią ślubną, a także podpisaliśmy umowę z DJ'em, fotografem i filmowcami, którzy wykonają dla nas ślubny teledysk. Resztą kwestii (florysta, atrakcje weselne, auto do ślubu) zajęliśmy się około pół roku przed ślubem.

5

Jaki rodzaj stołów wybraliście i dlaczego?

Zdecydowaliśmy się na stoły okrągłe, gdyż uważamy, że taki układ stołów pozwoli na najlepszą integrację. Przy stołach prostokątnych, realnie można porozmawiać z osobą naprzeciwko i tymi z lewej oraz prawej strony. Okrągły stół pozwala na komunikację wszystkim przy nim zasiadającym.

2

Jak rozwiązaliście kwestię noclegów dla gości?

Przeszukaliśmy ofertę noclegową w okolicy i wybraliśmy hotel, który miał najlepszy stosunek ceny do jakości. Wstępnie zabukowaliśmy miejsca i po potwierdzeniu przez gości obecności, potwierdziliśmy rezerwację.

0

W jakim stylu było wasze wesele? Jaki kolor/motyw przewodni wybraliście?

Od początku wiedzieliśmy, że nasze przyjęcie weselne musi mieć jakiś motyw. Długo zastanawialiśmy się, aż wreszcie padło na motyw filmowy. Wybraliśmy Foresta Gumpa, który stał się inspiracją do stworzenia naszej ślubnej papeterii, upominków dla gości, a także dekoracji sali weselnej itp. Ta kultowa już produkcja o miłości, przyjaźni, a także odwadze i konieczności dokonywania życiowych wyborów to skarbnica pomysłów, z której sporo udało się nam zaczerpnąć.

1

Przemyślana choreografia czy spontaniczny taniec we dwoje? Opisz wasz pierwszy taniec.

Nigdy specjalnie nie ciągnęło nas do tańca, jednak nie wyobrażaliśmy sobie, aby tego elementu mogło zabraknąć podczas naszego wesela. Zdecydowaliśmy się na kurs pierwszego tańca, a dzięki wspaniałej instruktorce, która stworzyła dla nas cudowną choreografię, mamy nadzieję już wkrótce zatańczyć wyjątkowy pierwszy taniec, będący połączeniem fokstrota i pełnej ekspresji salsy. A to wszystko do naszej ulubionej piosenki z niezapomnianej disneyowskiej produkcji.

1

Kogo wybraliście na świadków i dlaczego?

Na świadków wybraliśmy najbliższe nam osoby (odpowiednio ja: siostrę bliźniaczkę, a mój narzeczony: przyjaciela, którego zna od przedszkola). Wybór był oczywisty, w najważniejszym momencie życia chcesz mieć przy sobie kogoś na kim możesz polegać.

1

Jak dzieliliście się obowiązkami dotyczącymi przygotowań do ślubu?

Wspólnie decydowaliśmy niemal o wszystkim. Organizowaliśmy tzw. zebrania weselne. Sporządziliśmy listę tematów do omówienia i punkt po punkcie realizowaliśmy nasze cele.

1

Najbardziej pomocni

Terminy
Last minute

Sprawdź ostatnie wolne terminy u firm weselnych

Szukaj terminu

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Ulubione firmy

  Nawiązuj kontakty z profesjonalnymi firmami

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Ślubne Q&A

  Wymieniaj się wiedzą z parami młodymi

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie