Zobacz zdjęcia (53)
studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 1
studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 2 studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 3 studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 4 studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 5
studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy!, Poznań - zdjęcie 6
1 / 53

studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy! id:37756

od 1600 do 5000 zł / całość
Poznań, wielkopolskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
693-613...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

UWAGA - MAMY DLA WAS SPECJALNĄ OFERTĘ NA ROK 2022 - PEŁNY REPORTAŻ ŚLUBNY Z SESJĄ PLENEROWĄ W INNYM DNIU ORAZ PIĘKNIE WYDANYM ALBUMEM W CENIE 3000 ZŁ - SZCZEGÓŁY W OFERCIE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Zespół studia 4Rooms tworzą doświadczeni fotografowie i kamerzyści. Mamy własny, autorski styl budowany latami z pasją. Tworzymy, nie kopiujemy innych. Jeśli najważniejsza dla Was jest jakość, unikalny styl i walory artystyczne zdjęć - zapraszamy. Pracujemy w całym kraju oraz za granicą jeśli jest taka potrzeba. Możecie skorzystać z naszych obydwu ofert - fotograficznej i filmowej, albo tylko jednej z nich - to Wasz swobodny wybór. Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnych w stylu eleganckim, estetycznym, z naciskiem na chwytanie emocji, bliskości i wszelkich ważnych momentów w dniu ślubu oraz pięknie pokazanych detali strojów ślubnych, dodatków, biżuterii, obrączek i wystrojów sal weselnych. Plenery organizujemy w sprawdzonych, pięknych miejscach. Warto zobaczyć nasze fotografie zarówno reportrażowe jak i plenerowe, aby przekonać się o czym mowa na naszej stronie internetowej. Link do strony studia 4Rooms znajdziecie na samym dole strony na pasku przycisków z linkami.
Wydaje nam się, że tylko pełne materiały ślubne pozwalają na dokonanie właściwej oceny fotografa, a nie na podstawie kilkudziesięciu wybranych z wielu ślubów zdjęć, bo to nie jest trudne dla większości fotografów ślubnych, aby wybrać jeden czy dwa bardzo dobre kadry z każdego ślubu czy pleneru i stworzyć galerię kilkudziesięciu dobrych zdjęć. Nie dajcie się zwabić na tego typu przynętę i zawsze żądajcie pełnych materiałów od fotografa zanim podpiszecie umowę.
W razie pytań odnośnie oferty, umowy czy naszej pracy na ślubach jestem do Waszej dyspozycji. Zapraszam na spotkanie do naszego studia w Poznaniu jeśli to możliwe. Chętnie pokażę albumy i odpowiem na pytania oraz zaprezentuję albumy. istnieje także możliwość rozmowy przez skype lub telefonicznie.
Studio 4Rooms działa nieprzerwanie od 2006 roku i było wyróżniane w prestiżowych konkursach międzynarodowych takich organizacji jak WPJA, AGWPJA, ISPWP oraz IPA. Mamy za sobą około 300 ślubów i sesji plenerowych, zarówno w kraju jak i za granicą, a w związku z tym duże doświadczenie. Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy wykorzystując głównie jasne obiektywy z najwyższej półki oraz pełnoklatkowe aparaty. To pozytywnie przekłada się na jakość zdjęć oraz możliwość pracy w trudnych warunkach oświetleniowych. Pracujemy dla Was zawsze z najwyższą starannością, bo wiemy jak ważne są dla Was zdjęcia ślubne.
Kochamy naszą pracę, która łączy się z naszą pasją.

studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy! - film 1 studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta STUDIO 4Rooms

oferta fotografia + film

od 1600 do 5000zł/ całość

Fotografia ślubna - pakiet dwudniowy - reportaż+plener do 14 godzin od 2700zł
Film ślubny od 3500zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zajmujemy się zawodowo fotografowaniem i filmowaniem ślubów ponad 10 lat, ponad 300 ślubów za nami i niezliczone sesje plenerowe. W naszą pracę wkładamy całe serce. Nie zamykamy się na przejściowe mody, a raczej konsekwentnie budujemy własny, rozpoznawalny styl. Pracujemy wyłącznie z użyciem profesjonalnego sprzętu od etapu wykonania fotografii czy filmu po obróbkę zdjęć i tworzenie albumów. Dbamy o to, aby nasze zdjęcia i filmy były najwyższej jakości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta to przede wszystkim wysoka jakość i różnorodność pakietów za rozsądną cenę

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Wyróżnienia w konkursach międzynarodowych stowarzyszeń IPA, WPJA oraz AGWPJA

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza oferta obejmuje wykonanie reportażu i sesji plenerowej, a także studyjnej. Oferujemy fotografię i film ślubny

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy w ślubach ich różnorodność, lubimy poznawać nowych ludzi, lubimy pracować z ludźmi i łapać w kadrze emocje, radość i każdego rodzaju piękno.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Canon 5D mark IV, Sony A7 III, Obiektywy Canon L, Sigma ART + bogaty osprzęt oświetleniowy z racji prowadzenia dużego studia fotograficznego

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Pracujemy zawsze na kilku aparatach i mamy pełne wsparcie w postaci zapasowego sprzętu na wypadek usterki czy uszkodzenia. Wiąże się to z wożeniem ze sobą masy ciężkiego sprzętu, ale uważamy że to konieczność, bo dany ślub jest wydarzeniem niepowtarzalnym i fotograf czy filmowiec nie powinien ryzykować udając się do pracy z jednym aparatem czy kamerą. My mamy pełny back up sprzętowy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

1 lub 2 fotografów oraz 1 lub 2 filmowców w zależności od wbranego pakietu

Jak ubieramy się na wesele?

Strój bezwzględnie elegancki, na ogół ciemne spodnie, marynarki, koszule. Staramy się konweniować strojem z wydarzeniem jakie fotografujemy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy na markowym pendrive USB 3.0 w wersji 4K w eleganckim pudełku z grawerem

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Fotografie w wersji elektronicznej przekazujemy na markowym pendrive w eleganckim pudełku z grawerem dodatkowo mamy w ofercie albumy typu fotoksiążka oraz drukowane cyfrowo

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

posiadamy licencję kościelną do pracy w kościołach katolickich

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które wzbudza powszechny zachwyt, przy którym nie sposób przejść obojętnie, które pozostaje na długo w pamięci

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ślubu ma inny charakter i w każdym można uchwycić perełki

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zrealizowaliśmy już wiele sesji za granicą w takich miejscach jak: Paryż, Barcelona, Sevilla, Florencja, Wenecja, Toskania, Sycylia, Praga, Malta, Londyn, Santorini

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najczęściej młode pary wybierają na sesje plenerowe piękne pałace i zamki, wysokie góry, miejsca naturalne z pięknymi krajobrazami

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nietypowym miejscem był np. Sąd Rejonowy w Poznaniu, biblioteka uniwersytecka, złomowisko

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy dyskretnie, wolimy być gdzieś w tle wydarzeń i nie rzucać się w oczy

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najlepiej być sobą i bawić się spontanicznie, bez kartki z punktami

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski, rosyjski w stopniu komunikatywnym, niemiecki podstawowy

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Dajemy radę, mamy też profesjonalny sprzęt który wiele potrafi wytrzymać

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie, dajemy radę pracować tam gdzie jest jakiekolwiek światło. Nawet przyjęcia przy samych świecach nie są nam straszne, bo mamy super sprzęt i ultra jasne obiektywy.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy są różne, ale bardzo popularny w ostatnich latach jest styl boho, rustykalny, wianki, koronkowe sukienki bez usztywniaczy, szelki oraz kamizelki i brody.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Przede wszystkim dużo różnych ujęć filmowych, z drona, płynne ujęcia z użyciem gimbali różnego typu, slidera, szerokie plany i ciasne portretowe ujęcia z małą głębią ostrości. Do tego dynamiczny montaż i odpowiednia koloryzacja filmów. Filmy raczej niedługie, maksymalnie 60 minut oraz obowiązkowo teledysk, który stanowi fajną esencję najważniejszych momentów.

Nasze pasje.

Kultura i sztuka, fotografia, film, sport i podróże

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka - Wiedźmin, Film: Pachnidło, Serial: Breaking bad

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie STUDIO 4Rooms (32)

Dodaj opinię
studio 4Rooms - fotografia i film ślubny - robimy to co kochamy! id:37756
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Wiktoria i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wrocław
Data dodania: 21-02-2022

Dziękujemy za genialne zdjęcia i dynamicznie zmontowany, fajny film ślubny, bez przynudzania i niepotrzebnych scen. Bardzo miło wspominamy współpracę z Wami, a zdjęcia i film bronią się same. Jest w nich wszystko to co było dla nas ważne i do tego pięknie opracowane, a album jest bajecznie piękny ;)

Piotr Gajewski
21-02-2022

Dziękujemy bardzo! Takie słowa o nas zawsze miło czytać. To jeszcze bardziej nas motywuje i cieszy. Kochamy tą robotę :)

K
Ksia i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Poznań
Data dodania: 16-02-2022

Dziękujemy za piękne zdjęcia i film. Idealnie uchwycone najważniejsze momenty, emocje. Oglądaliśmy wszystko wiele razy, a najbardziej lubimy przeglądać nasz duży album. Jednak zdjęcia na papierze są the best. Polecamy z czystym sumieniem studio 4Rooms, za jakość, za walory artystyczne, za terminowość, za miłą współpracę i kontakt.

Piotr Gajewski
16-02-2022

Dziękujemy za każde miłe słowo i zgadzamy się z tym, że album jest najlepszą formą prezentacji zdjęć ślubnych. Wasz album w dużym formacie to świetna i bardzo trwała pamiątka.

W
Wilhelm
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-11-2021
Wrocław
Data dodania: 09-02-2022

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ślubne. Liczyliśmy na piękne zdjęcia i nie zawiedliśmy się. Wasze fotografie olśniewają jakością, pomysłem i starannością wykonania. To co najważniejsze, pracujecie dyskretnie i wyłapujecie w obiektywie wszystkie ważne chwile na ślubie, a zdjęcia plenerowe z Wami to relaks i czysta przyjemność tworzenia czegoś wspaniałego razem. Polecamy Was wszystkim naszym znajomym i rodzinie, bo jesteście najlepsi!

Piotr Gajewski
09-02-2022

Dziękuję za super opinię. Lubimy pracować we Wrocławiu, wspaniali ludzie i wspaniałe miasto!

S
Stanisław
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Poznań
Data dodania: 07-02-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Piotrem i jego drużyną. Zdjęcia boskie, perfekcja w każdym kadrze, chce się do nich często wracać. Chlopaki bardzo dyskretnie i cicho pracują, a efekty są znakomite.
Dziękujemy za cudowną pamiątkę, Ania i Staszek

Piotr Gajewski
07-02-2022

Serdecznie dziękuję w imieniu zespołu. Praca z Wami to była przyjemność.

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2021
Poznań
Data dodania: 07-02-2022

Wybraliśmy studio 4Rooms po długich poszukiwaniach fotografa ślubnego, fotografa który spełni nasze wysokie oczekiwania. Jesteśmy dość wybredni jeśli chodzi o zdjęcia, a portfolio studia 4Rooms, w szczególności niektóre historie par na stronie internetowej studia po prostu nas urzekły. Zdjęcia z naszego ślubu okazały się dokładnie takie jakich chcieliśmy - piękne światło, kadry, kolory, świetnie uchwycone emocje i przepiękny duży album, który przeglądamy często z rodziną i przyjaciółmi. Absolutnie światowy poziom, perfekcja w każdym calu, a do tego miły i płynny kontakt przez cały czas robienia zdjęć. Polecamy gorąco z czystym sumieniem studio 4rooms nawet bardzo wybrednym osobom za jakość, styl i klasę.

Piotr Gajewski
07-02-2022

Serdecznie dziękujemy! Naszym priorytetem zawsze było, jest i będzie zadowolenie naszych Klientów.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-12-2021
Poznań
Data dodania: 17-01-2022

Profesjonalizm mogliby wpisać sobie jako druga nazwa firmy - od samego początku klarowność w ustaleniach, dużo pomysłów ze strony fotografa, terminowość to w ogóle osobny temat - efekty sesji zaledwie tydzień później, a miesiąc od ślubu pełny materiał foto i wideo. Zdjęcia mieliśmy przebrać ale chyba wydrukujemy sobie dosłownie wszystkie i to w dużym formacie bo nie da się wybrać kilku najładniejszych. Fakt, że jest wgląd do surowego materiału też jest na wagę złota, kiedy zaraz po ślubie chce się chociaż rzucić okiem na fotki. Teledysk oraz cały film oglądany już wielokrotnie, goście również zachwyceni jakością. Panowie naprawdę robią super robotę, gdybyśmy znów brali ślub na bank dzwonilibyśmy od razu do nich - są szaleni w swoim profesjonalizmie. W sali na 10 punktów dajemy 100 bo efekty przerosły nasze oczekiwania.

Piotr Gajewski
18-01-2022

Czytając takie superlatywy na temat naszej pracy mamy jeden wielki uśmiech na twarzy :) Bardzo, bardzo dziękujemy za docenienie zdjęć i filmu wykonanego dla Was. Ten grudniowy ślub na zawsze pozostanie w naszej pamięci, bo jesteście niezwykła parą, a wasz ślub, wesele i zimowy plener pokazały, że pora roku to żadna przeszkoda dla tych, którzy naprawdę chcą się dobrze bawić :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2021
Łódź
Data dodania: 17-01-2022

Z całego serca polecamy Pana Piotra, przemiły człowiek i bardzo utalentowany i profesjonalny fotograf. Zarówno zdjęcia z dnia wesela, jak i z sesji planerowej wyszły przepięknie. Album zdecydowanie godny pochwalenia się rodzinie i znajomym. Serdecznie polecamy.

Piotr Gajewski
17-01-2022

Bardzo dziękuję. To zawsze ogromna radość, gdy nasza praca i serce w nią włożone znajduje uznanie, szczególnie u tak wymagających osób jak Wy.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Poznań
Data dodania: 07-01-2021

Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność! Zdjęcia przepiękne! Jesteśmy zachwyceni, goście również. Piotr to artysta i profesjonalista. Lepiej nie mogliśmy trafić. :) Piotr wykonał dla nas również album, który robi wrażenie, często do niego wracamy. Polecamy!

Piotr Gajewski
07-01-2021

Bardzo dziękuję za te wszystkie piękne słowa ❤🤗

Pokaż więcej opinii

Kontakt STUDIO 4Rooms

Nazwa firmy: STUDIO 4Rooms
NIP: 6271255726
Imię i nazwisko: Piotr Gajewski
Adres: Poznań, ul. ul. Prądzyńskiego 49, 61-523, woj. wielkopolskie
693-613...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8112
Zadzwoń
693-613...
Napisz

Popularne miasta w okolicy