Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf - film 1 Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf - film 1
Pokaż kolejny film

Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf id:39457

3000 zł / film
Żyrardów, mazowieckie
(38)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
731-202...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Szykujecie się do ślubu i szukacie profesjonalistów którzy uwiecznią Wasz dzień ślubu w najlepszy możliwy sposób? Doskonale Trafiliście!
Nie bez powodu mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym i najważniejszym dniem w Waszym życiu! Emocje i uczucia, wzruszenia. Warto aby Wasz film był najlepszy z możliwych i bezkompromisowy. Taki do którego będziecie wracać latami i nadal będziecie czuli te same emocje co na początku. Tworzymy tylko naturalne filmy ślubne, pokazujące Was takimi jakimi jesteście. Bez zbędnej reżyserii, ustawiania i wymuszonych zachowań. Pracujemy z naturalnym oświetleniem bez dodatkowych lamp i świecenia po oczach ;)


UWAGA WAŻNE ! GWARANCJA SATYSFAKCJI ! KAŻDA PARA MA 7 DNI OD OTRZYMANIA MATERIAŁU MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA ZMIAN W FILMIE ŚLUBNYM!
W ofercie także FOTOGRAFIA!

Naszą pracę traktujemy jak sztukę i robimy to z pasją. Tworzymy dzieła jedyne w swoim rodzaju. Staramy się aby każda produkcja miała charakter indywidualny, osobisty. Unikamy sztuczności i pozowania. Film ma być naturalnym odzwierciedleniem Waszego dnia!
Mamy długoletnie doświadczenie związane z filmowaniem ślubnym, pracujemy dyskretnie i profesjonalnie, zawsze jesteśmy tam gdzie coś się dzieje, o krok do przodu w serii wydarzeń. Filmowanie to nasze życie i pasja!

Oferujemy Wam kilka pakietów ślubnych od budżetowych po kompleksowe w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Doświadczenie zbieraliśmy od najlepszych, a w branży video pracujemy już od 5 lat. Teraz wkraczamy z zupełnie nową marką, by robić coś z pasją dla Was.
Każda nasza produkcja to połączenie, najnowszych trendów wraz z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku. Nasza ekipa filmowa to młody zespół, dzięki temu mają państwo pewność że, nie obejrzycie kolejnego nudnego filmu rodem z lat 90! Nie wyobrażamy sobie by na filmie była ciocia która zajada się rosołkiem, i wujek jedzący kolejnego schabowego :)

Nasi pracownicy to absolwenci Łódzkiej Wyższej Szkoły Filmowej, Warszawskiej Szkoły Reklamy a także certyfikowani przez Adobe oraz Resolve, montażyści oraz Color Graderzy. Doświadczenie zdobywaliśmy przy produkcji teledysków oraz spotów reklamowych najlepszych marek w Polsce (Pracowaliśmy i współtworzyliśmy m.in. dla Adidas, Microsoft, Allegro, Play, Toyota, oraz kilkunastu innych firm.)

Wszystkie filmy wykonujemy w technologii 4K, a nasz sprzęt rejestruje obraz w jakości do 8K. Pracujemy wyłącznie na najlepszym sprzęcie marki Sony oraz Z-Cam. Do wybranych produkcji używamy kamkoderów RED oraz ARRI. Nasze obiektywy to kinowe sety firm: Zeiss, Canon, Sony G, Fujinion oraz Samyang XEEN – co daje niepodważalną jakość oraz obraz ostry w każdym detalu. Korzystamy z najnowszych elektronicznych stabilizatorów obrazów oraz najbardziej uznanych na rynku statywach z setami Manfrotto.
Dźwięk rejestrujemy dzięki urządzeniom marki Tascam / Zoom / Shure oraz Sennheiser w pełnej zgodności z systemami Dolby Digital EX. Co to daje naszym klientom? Niepodważalną kinową jakość obrazu, dźwięk na najwyższym poziomie i przeżywanie najważniejszych chwil – kolejny raz!

Nie rzucamy się z Kamerami w oczy. Staramy się w miarę możliwości nie zwracać na siebie uwagi Waszej i Waszych Gości. To sprawia że filmy są w pełni naturalne.! Nasze produkcje są przemyślane, kamery dostosowane do warunków oświetleniowych, a stały kontakt daje pewność Waszej satysfakcji.

Dla nas, Wasze zadowolenie jest priorytetem.

Kontaktujemy się z Wami na każdym etapie produkcyjnym – dzięki temu macie wpływ na ostateczny wygląd materiału który otrzymacie od nas w najwyższej dostępnej jakości. Gwarantujemy państwu najważniejsze - Do naszych produkcji po prostu chcę się wracać! Mamy świadomość że ten dzień jest najważniejszy w ważym dotychczasowym życiu – dlatego zapoznajcie się z naszą ofertą. Tą chwilę warto uwiecznić w najlepszy możliwy sposób”
Korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Wykorzystujemy kamkodery oraz aparaty z wymienną optyką (Bezlusterkowce DSLR). Dzięki temu zawsze uzyskujemy kinowy obraz w naszych produkcjach. Nie musicie tego dnia martwić się o nasz sprzęt, zawsze pracujemy na najwyższej klasie sprzętowej dającej profesjonalny kinowy look.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie marek:
Kamery: SONY A7SIII, SONY A7III, SONY FX-3, SONY FX-5, RED CINEMA CAMERA, Z-Cam

Wykorzystujemy optykę najwyższej jakości z super jasnymi obiektywami na czele.
ZEISS CP, SONY E, SONY G MASTER, SIGMA ART, SAMYANG XEEN, CANON CN-E, MASTER PRIME, COOKE

Do produkcji wykorzustujemy slidery i stabilizatory cyfrowe:
SlideKamera, Manfrotto, DJI RONIN S, DJI RONIN RS-2 PRO, Zeapon Micro 2

oraz drony:
DJI Phantom 4 PRO, DJI Inspire 2, DJI MATRICE 600 PRO

Skontaktujcie się z nami i dajcie poznać siebie i swoje oczekiwania :)
Działamy legalnie, jesteśmy firmą :)
Wystawiamy także faktury VAT.

Przeczytaj nasz artykuł w dziale Ekspert z klasą: Nowoczesny filmowiec ślubny – co go charakteryzuje?
Zobacz zdjęcia (48)
Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 1
Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 2 Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 3 Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 4 Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 5
Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf, Żyrardów - zdjęcie 6
1 / 48

Oferta Sfilmuje Creative Multimedia Studio

Film Ślubny 4K

3000zł/ film

Cena filmu uzależniona od wybranego pakietu filmu ślubnego.
(Pakiety różnią się długością filmu, ilością operatorów oraz dodatkowymi opcjami)
Pakiety które przygotowaliśmy nie są sztywne i każdy można dowolnie modyfikować.
Napisz do nas, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Realizujemy filmy w długości od 5 do 180 min :)

Fotoreportaż Ślubny

2200zł/ całość

Promocje

22.10.2022 (sobota)
10% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Od 2018 roku jesteśmy ekspertem portalu WeseleZklasą. Od 2019 roku jesteśmy oficjalnym członkiem organizacji WEVA.PRO zrzeszających najlepszych filmowców ślubnych z całego świata. W 2020 zostaliśmy laureatami nagrody ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2020.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od przygotowań (rano) do oczepin, maksymalnie do 2:00 w nocy :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w 2014 roku, 4 lata później, w 2018 roku założyliśmy firmę by pracować na własny rachunek.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy obecni od 2014 roku, jako Sfilmuje od 2018 roku.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zawsze pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy. Przy fotografii korzystamy z aparatów bezlusterkowych SONY A7III, A7R IV oraz A9 II. Nasza optyka to najwyższej klasy jasnych obiektywy SONY G MASTER, SONY ZEISS, SIGMA ART. W przypadku filmów także nie uznajemy kompromisów. Korzystamy także z bezlusterkowców firmy Sony - A7S III, A7III oraz kamkoderów z wymienną optyką Sony FS-7 II, FS-5 a w przypadkach kiedy wymagany jest filmowy look, korzystamy z profesjonalnych kinowych kamer RED oraz Arri. Korzystamy z elektronicznych stabilizatorów obrazu, automatycznych jazd kamerowych oraz profesjonalnych rejestratorów audio. Dzięki temu dźwięk w Waszych filmach będzie pełny i zgodny z systemem Dolby.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ daje pełną kontrolę nad obrazem. Żadna sytuacja nie jest w stanie nas zaskoczyć i musimy być gotowi na każdą okoliczność czy to w pięknych jasnych salach i kościołach, czy to w ciemnych klimatycznych miejscach. Zawsze jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Nawet ulewę.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład ekipy ustalany jest na miesiąc przed realizacją. Ilość operatorów i fotografów uzależniona jest od wybranego przez Was pakietu.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze jesteśmy ubrani w taki sposób by nie zwracać na siebie uwagi. Staramy się wtopić w "tłum". Termin Casual będzie najlepszym określeniem. Jednak dla Waszego spokoju odpowiadamy, nie założymy na Wasz ślub Jeansów, i nie będziemy w t-shircie. Zawsze jesteśmy ubrani w koszule i spodnie typu chinos, co ważne - wszyscy jednakowo.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W zależności od charakteru Waszego ślubu, nasze filmy otrzymujecie na personalizowanych pendrivach.
Jeśli ślub był bardziej w klimacie boho - będą to drewniane pendrivy z wygrawerowanymi Waszymi imionami oraz datą. Otulone mchem, zamknięte w drewnianym pudełku także z grawerem.
Jeśli jednak było to wesele w stylu Glamour, pendrive będzie stalowo-szklany, przekazany w eleganckim etui.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia przekazujemy w personalizowanych pudełkach, z ustalonym wcześniej wykończeniem. W pakiecie Ekskluzywnym, Wasze zdjęcia przekazane będą w opakowaniach zdobionych kryształami firmy Svarowski.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowe materiały to umowne 120 dni roboczych, jednak zawsze wydajemy materiały szybciej. Szacunkowy czas realizacji to 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, każdy nasz pracownik posiada ważną legitymację uprawniającą do fotografowania i filmowania w miejscach sakralnych wydaną przez kurię diecezjalną w Łowiczu, ważną na terenie całego kraju.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, nasi operatorzy posiadają świadectwo UAVO z licencją VLOS i BVLOS. Uprawniające do wykonywania lotów zarówno z kontrolą wzrokową jak i bez niej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

To zdjęcie które zostało zrobione w idealnym miejscu, w idealnym momencie, z idealnymi ludźmi - czyli Wami! Prawda jest taka, że na idealne zdjęcie składa się szereg czynników. Bardziej odpowiednie byłoby sformułowanie - wyjątkowe zdjęcie, bo to każde których bohaterami jesteście Wy, Wasi najbliżsi i momenty z najważniejszego dnia Waszego życia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy jeden etap jest wyjątkowy. Przygotowania bo wtedy na Waszych twarzach widać najwięcej emocji. Ślub, bo wtedy jesteście skupieni na sobie i wesele kiedy wreszcie możecie wrzucić na luz, bawić się i cieszyć tym dniem. Każdy etap jest ważny, wyjątkowy i każdy chcemy uchwycić.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście. Wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń. Mamy też swoje ulubione zakątki na terenie całego świata.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Zdecydowanie są to góry i morze. Rzadziej jeziora. Często są to sesje wyjazdowe :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Sala weselna położona w sercu lasu, prawie 4 km w głąb. Za to klimat tam panujący był nie do opisania. Rewelacja!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie, korzystamy z bardzo jasnych obiektywów a czułość naszych aparatów i kamer pozwala bez problemu pracować w złych warunkach oświetleniowych. Wystarczy nam jasność zapalonej świecy :)

Ciekawostki na nasz temat.

Jako nieliczni twórcy z polski, filmowaliśmy i fotografowaliśmy polsko-hinduski ślub w Birmingham

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Sfilmuje Creative Multimedia Studio (38)

Dodaj opinię
Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie, Kinowy Obraz 4K, Drony, Fotograf id:39457
Średnia ocen: 4,97 / 5 z 38 opinii
4,97
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-03-2022
Sochaczew
Data dodania: 09-04-2022

Profesjonalnie, świetny sprzęt, miło, dobra cena - to wszystko składa się na idealny film. Polecam.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2021
Chynów
Data dodania: 15-02-2022

Film i zdjęcia które otrzymaliśmy od ekipy sfilmuje to majstersztyk i klasa światowa ❤ Jesteście cudowni i tworzycie cudowne rzeczy. Jakość filmu i jego montaż to z pewnością powyżej klasy premium. Od samego początku widać było doświadczenie i zaangażowanie całej ekipy. Ich uśmiechy towarzyszyły nam od samego początku i odstresowały w całości. Od razu złapaliśmy świetny kontakt, zresztą to żaden problem z takimi ludźmi. W trakcie wesela kompletnie niezauważalni, ginęli w tłumie co pozwoliło się nam kompletnie wyluzować. Nasi goście także byli zaskoczeni ich pracą - byli jak ninja, wszędzie i dokładnie tak jak napisałam wcześniej niezauważalni Cały film jest pełen emocji i przepełniony takim pozytywnym vibem. ZDJĘCIA w przepięknych naturalnych kolorach a nasza górska sesja to sztos! Do tej pory nie umiem wybrać najlepszych zdjęć bo chyba musiałabym wybrać wszystkie! Polecamy wszystkim Sebastiana i całą ekipę Sfilmuje bo robią GIGANTYCZNĄ ROBOTĘ ❤

A
Agnieszka i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2021
Wołomin
Data dodania: 24-01-2022

Jesteśmy zachwyceni otrzymanymi zdjęciami i filmem. 😍Efekty przerosły nasze oczekiwania. W dniu ślubu ekipa Sfilmuje rozładowała napięcie i stres jaki Nam towarzyszył w tym dniu. Bardzo dziękujemy ☺️ Sebastian i jego i ekipa to prawdziwi profesjonaliści !! 😍🔥

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Pruszków
Data dodania: 12-01-2022

Fotograf i filmowcy w punkt rozumieją potrzeby, doradzają i są elastyczni. To na co ja zwróciłam jeszcze szczególną uwagę to dyskrecja ich pracy podczas ślubu jak i wesela oraz punktualność :) Świetna robota

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Sochaczew
Data dodania: 29-12-2021

Polecam z całego serca , fotograf profesjonalny , z dużym doświadczeniem , sympatyczny , rzetelny . Bardzo się cieszę że to właśnie Pan Sebastian uczestniczył z nami w tym wyjątkowym dniu , i dzięki Panu mamy wspaniałą pamiątkę

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2021
Zakopane
Data dodania: 07-12-2021

Wspaniała współpraca, świetna obsługa przyjęcia. Dbałość o detale od początku do końca realizacji zlecenia. Kontakt droga elektroniczną co jest ogromnym plusem przy organizacji wesela, ponieważ nie marnujemy czasu na podróż na spotkanie. Zdjęcie wyszły fantastyczne, jakość na najwyższym poziomie. Zdjęcia będą wspaniała pamiątka na dluuugie lata. Zdecydowanie polecam SFilmuje bo wiedzą co robią, to po prostu profesjonaliści. Zdecydowanie skorzystamy z usług jeszcze raz!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Pruszków
Data dodania: 07-07-2021

Chciałabym bardzo gorąco podziękować w imieniu swoim i męża za przepiękny i wzruszający film ślubny. Cała rodzina jest nim zachwycona a my w szczególności. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy całej ekipy. To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dziękujemy, że najpiękniejsze chwile nasze życie uchwyciliście w tak magiczny sposób. Gorąco i z pełnym przekonaniem możemy polecić ekipę wszystkim parom młodym. Warto! Katarzyna i Artur

M
Milena & Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Tuszyn
Data dodania: 27-05-2021

Serdeczne podziękowania dla ekipy Sfilmuje za wspaniały i wzruszający materiał. Genialne ujęcia i bardzo dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa. Wspaniała pamiątka! Polecamy serdecznie :).

Dziękujemy i pozdrawiamy!
Milena & Bartek :)

Sebastian
29-06-2021

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Sfilmuje Creative Multimedia Studio

Nazwa firmy: Sfilmuje Creative Multimedia Studio
NIP: 8381827923
Imię: Sebastian 
Adres: Żyrardów, , 96-330, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 20:00 Wt: 12:00 - 20:00 Śr: 12:00 - 20:00 Cz: 12:00 - 20:00 Pt: 12:00 - 20:00 Sb: 12:00 - 20:00 Nd: nieczynne
731-202...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 23918
Zadzwoń
731-202...
Napisz

Popularne miasta w okolicy