Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 7

Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie Kinowy Obraz 4K, Drony id:33182

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie Kinowy Obraz 4K, Drony

Sebastian Ostatnio widziany dzisiaj
731-202...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (7)
Żyrardów, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 12-01-2018
Liczba odwiedzin: 2085

Oferta

POSIADAMY WOLNE TERMINY NA 2018 i 2019 ROK!
W ofercie także pakiety FOTO.
Dojazd do 100 KM / GRATIS

Szykujecie się do ślubu i szukacie profesjonalistów którzy uwiecznią Wasz ślub w najlepszy możliwy sposób? Doskonale Trafiliście! Nie bez powodu mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym i najważniejszym dniem w Waszym życiu! Emocje i uczucia, wzruszenia,. Warto aby Wasz film był najlepszy z możliwych i bezkompromisowy. Taki do którego będziecie wracać latami i nadal będziecie czuli te same emocje co na początku.

Naszą pracę traktujemy jak sztukę i robimy to z pasją. Tworzymy dzieła jedyne w swoim rodzaju. Staramy się aby każda produkcja miała charakter indywidualny, osobisty. Mamy długoletnie doświadczenie związane z filmowaniem ślubnym, pracujemy dyskretnie i profesjonalnie, zawsze jesteśmy tam gdzie coś się dzieje, o krok do przodu w serii wydarzeń. Filmowanie to nasze życie i pasja!

Doświadczenie zbieraliśmy od najlepszych a w branży video pracujemy już od 4 lat. Teraz wkraczamy z zupełnie nową marką, by robić coś z pasją dla Was.

Każda nasza produkcja to połączenie, najnowszych trendów wraz z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku. Nasza ekipa filmowa to młody zespół, dzięki temu mają państwo pewność że, nie obejrzycie kolejnego nudnego filmu rodem z lat 90!

Nasi pracownicy to absolwenci Łódzkiej Wyższej Szkoły Filmowej, Warszawskiej Szkoły Reklamy a także certyfikowani przez Adobe oraz Resolve, montażyści oraz Color Graderzy. Doświadczenie zdobywaliśmy przy produkcji teledysków oraz spotów reklamowych najlepszych marek w Polsce (Pracowaliśmy i tworzyliśmy m.in. dla Adidas, Microsoft, Allegro, Play, Toyota, oraz kilkunastu innych firm.

Wszystkie filmy wykonujemy w technologii 4K, a nasz sprzęt rejestruje obraz w jakości do 8K. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie marki Sony, RED oraz ARRI. Nasze obiektywy to kinowe sety firm: Zeiss, Canon, Sony G, Fujinion oraz Samyang XEEN – co daje niepodważalną jakość oraz obraz ostry w każdym detalu. Korzystamy z najnowszych elektronicznych stabilizatorów obrazów oraz najbardziej uznanych na rynku statywach Sachtler oraz głowicach Manfrotto.

Dźwięk rejestrujemy dzięki urządzeniom marki Tascam / Zoom / Shure oraz Sennheiser w pełnej zgodności z systemami Dolby Digital EX. Co to daje naszym klientom? Niepodważalną kinową jakość obrazu, dźwięk na najwyższym poziomie i przeżywanie najważniejszych chwil – kolejny raz! Nie rzucamy się z Kamerami w oczy. Staramy się w miarę możliwości nie zwracać na siebie uwagi Waszych Gości. To sprawia że filmy są w pełni naturalne.! Nasze filmy są przemyślane, kamery dostosowane do warunków oświetleniowych, a stały kontakt daje pewność Waszej satysfakcji.. Dla nas, Wasze zadowolenie jest priorytetem.

Kontaktujemy się z Wami na każdym etapie produkcyjnym – dzięki temu macie wpływ na ostateczny wygląd materiału który otrzymacie od nas w najwyższej dostępnej jakości. Gwarantujemy państwu najważniejsze - Do naszych produkcji po prostu chcę się wracać! Mamy świadomość że ten dzień jest najważniejszy w ważym dotychczasowym życiu – dlatego zapoznajcie się z naszą ofertą. Tą chwilę warto uwiecznić w najlepszy możliwy sposób”

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Wykorzystujemy kamery oraz aparaty z wymienną optyką (Bezlusterkowce DSLR). Dzięki temu zawsze uzyskujemy kinowy obraz w naszych produkcjach
Sony A7S II,
Sony FS7 II,
Sony FS5,
Sony FS-100
Arri Alexa,
Red Scarlet,
Red Dragon
DJI OSMO X5
GoPro 5,

Optyka:
Carl Zeiss Compact Prime,
Canon L,
Sony Vario Tessar,
Sony G
Minolta Vintage,
Samyang Xeen,

Stabilizatory Obrazu i jazdy kamerowe:
DJI RONIN - Elektroniczny, żyroskopowy stabilizator obrazu
CRANE 2 - Elektroniczny, żyroskopowy stabilizator obrazu
One Gravity - Standardowy stabilizator obrazu
GlideCam HD 2000 - Standardowy analogowy stabilizator obrazu.
Kran Kamerowy 3/5m - wysięgnik kamerowy
Jazda Kamerowa Slide Kamera wraz z silnikiem
Jazda Kamerowa Edelkrone Pro wraz z zawansowanym silnikiem i sterowaniem cyfrowym
Statywy Manfrotto / Sachttler
Głowice Kamerowe Manfrotto

Dźwięk
Recorder Cyfrowy Zoom H6
Recorder Cyfrowy TascamDR70D
Mikrofon Shure VP 83F
Mikrofony Rode Pro
Mikrofony Sennheiser
Mikroporty bezprzewodowe Sennheiser

Drony
DJI Inspire 2
DJI S900
DJI Phantom 4 PRO

Wizja i recordery 4K
Recordery Oddysey 7Q+ / 4K UltraHD / Nagrywanie w formacie nieskopresowanym RAW
Ekrany Lilliput

Montaż:
Adobe Premiere Pro
FinalCut Pro
Adobe After Effects
Davinci Resolve Studio

Stacje Montażowe
iMac Pro
MacBook Pro

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

Śluby 4K
od 2000 do 3900 / całość
Film w Jakości 4K - Standard.
3 Pakiety cenowe z możliwością rozbduowy

Opcjonalnie:
Do 4 Operatorów Filmujących
Filmowanie przygotowań u fryzjera i kosmetyczki
Filmowanie dronem z powietrza (Kościół, sala weselna)
Film z zaślubin oraz wesela
(Ubieranie Młodych - Błogosławieństwo - Ceremonia Ślubna/USC - Zabawa na sali – Oczepiny – Tort)
Plener innego dnia (Reżyserowany teledysk)
Czas pracy do 2:00 w nocy.
Trailer – Zapowiedź filmu
Podziękowanie dla rodziców z opcją odtworzenia na Weselu
SAME DAY EDIT - Szybki montaż przeprowadzony jeszcze w trakcie trwania wesela, wraz z uroczystym odtworzeniem filmu z najważniejszych wydarzeń danego dnia.
3 x BlueRay lub 3 x Personalizowany grawerowany Pendrive w ozdobnym etui.
Wywiady z gośćmi
Poprawiny

Ceny ustalane są indywidualnie, prosimy o kontakt :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Sfilmuje - Profesjonalne Filmowanie Kinowy Obraz 4K, Drony id:33182
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 09-03-2018
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Teresin
W filmie nie ma nudy, oglądaliśmy go już mnóstwo razy i nigdy nie przewijaliśmy. Wszystkie najważniejsze momenty zostały ujęte na filmie. My już wiemy że spotkamy się na kolejnym weselu...Dziękujemy za profesjonalną i wyjątkową pamiątkę
Julita i Sebastian
Julita i Sebastian
(5)
Dodano: 07-03-2018
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Musuły
Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, świetny montaż filmu ze ślubu i wesela, rewelacyjne wstawki i idealnie dobrane podkłady muzyczne :) Efekt końcowy bardzo pozytywnie zaskakujący ;) Do tego profesjonalnie wykonane zdjęcia :) Dzięki temu wszystkiemu Nasz najważniejszy Dzień w życiu został uwieczniony w rewelacyjnej oprawie :) Dziękujemy za wszystko
POLECAMY!
Marta i Stanisław
Marta i Stanisław
(5)
Dodano: 07-03-2018
Data imprezy: 18-11-2017
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Nas szczególnie urzekł sposób montażu. Jest on bowiem idealnie dopasowany do podkładu muzycznego. Cieszmy się, że nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i dzięki temu będziemy mogli ponownie przeżywać te radosne chwile do końca naszych dni. Film jest niesamowicie profesjonalny. W jednej godzinie uwieczniony caly najpiekniejszy dzień Naszego życia! Dziękujemy!
Kornelia
Kornelia
(5)
Dodano: 07-03-2018
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Warszawa
Od cze­go by tu za­cząć? Hmm­m…..

Dzię­ku­je­my za pięk­ne wspo­mnie­nia , któ­re bę­dą nam to­wa­rzy­szy­ły przez dłu­gie la­ta ❤ film wy­wo­łu­je przy ko­bie­tach roz­ma­za­ny ma­ki­jaż , przy męż­czy­znach śmiech i ra­dość w 1h fil­mu jest uję­te wszyst­ko co w prze­cią­gu te­go ca­łe­go dnia nie by­li­śmy w sta­nie za­pa­mię­tać. Dzię­ki nie­mu mo­że­my wró­cić do te­go pięk­nego wy­da­rze­nia ! Bar­dzo , bar­dzo dzię­ku­je­my i z czy­stym su­mie­niem po­le­ca­my, bo war­to na­praw­dę war­to ni­ko­go lep­sze­go nie znaj­dzie­cie! Panie Sebastianie samych sukcesów dalej!!
Daniel
Daniel
(5)
Dodano: 02-03-2018
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Warszawa
Wspaniałe podejście do klienta, pełen profesjonalizm.
Długo mógłbym wymieniać zalety i argumenty za Panem Sebastianem. Krótko mówiąc- bezproblemowy, sprawny kontakt, współpraca jak z nikim innym, nie wspominając o efekcie końcowym rodem z hollywood. GORĄCO POLECAM!
Kamila
Kamila
(5)
Dodano: 08-02-2018
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Warszawa
Polecamy z całego serca. Szukaliśmy z mężem kamerzysty który stworzy dla nas elegancki film ze ślubu. Niestety od firm z Warszawy otrzymaliśmy ceny które były horendalne. Z polecenia znajomych trafiliśmy na pana Sebastiana. Przy pierwszym spotkaniu omówił z nami najważniejsze szczegóły, powiedział na co zwrócić uwagę i doradził w paru kwestiach których nie byliśmy świadomi. Po podpisaniu umowy spotkał się z nami jeszcze 2 razy żeby omówić wszystkie szczegóły. Niesamowite podejście tego człowieka i wyrozumiałość dały chyba efekt końcowy filmu na który czekaliśmy. Film jest przepiękny. Emocje zwalają z nóg. Podczas samego ślubu ekipa filmowa była praktycznie niewidoczna, a mimo tego dostaliśmy film który po prostu jest piekny. Polecamy z całego serca.
Majka
Majka
(5)
Dodano: 17-01-2018
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Skierniewice
Serdecznie Witamy, Długo zbieraliśmy się do napisania komentarza. Minęło trochę czasu, film widzieliśmy niezliczoną ilość razy i jesteśmy po prostu zachwyceni. Podoba nam się, że nie jest zrobiony jak każde inne dvd ślubne lecz, że ma swój własny styl (jest jedyny w swoim rodzaju) - wszystko ze sobą współgra. Ujął nas szczególnie sposób kręcenia ( goście nie czuli się skrępowani obecnością kamery ) zwłaszcza dwoma kamerami, który daje świetny efekt oraz takt kamerzysty. Chcieliśmy żeby film był pełen emocji i oczywiście taki jest, i żeby był również wesoły – i też taki jest. Widzowie śmieją się, by za chwilę wzruszyć się do łez. Album multimedialny jest ciekawym rozwiązaniem oraz niezwykłą pamiątką zwłaszcza, że zostały w nim ukazani praktycznie wszyscy goście weselni, bo tak szczerze mówiąc to oni tworzą klimat wesela. Czołówka ( zwiastun ) i zakończenie jest świetne, bardzo dobrze przemyślane. Cieszymy się, że tak właśnie wygląda uwiecznienie tego najważniejszego dla nas dnia. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za współpracę - my bawiliśmy się świetnie będziemy polecać Pana Sebastiana i jego ekipę wszystkim osobom które znamy jesteśmy przekonani, że będą tak samo zadowoleni jak my.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Sfilmuje- Creative Multimedia Studio
Imię:Sebastian
Nazwisko:Świeca
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Żyrardów
Kod:96-300

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.