Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (21)
Zobacz zdjęcia (21)
The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 1
The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 1 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 2 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 3 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 4 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 5 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 6 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 7
The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE, Sosnowiec - zdjęcie 8
1 / 21

The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE id:45655

od 4500 do 6000 zł / wesele
Sosnowiec, śląskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
724-598...
579-059...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

DJ - Konferansjer //
ABSOLWENCI AKADEMII MUZYCZNEJ //
SKRZYPCE LIVE ACT //
VIOLIN SHOW //
Muzyka na żywo w duecie Skrzypce-Akordeon lub Skrzypce-Pianino podczas posiłków i nie tylko //
Kulturalne imprezy z minimalną ilością Disco Polo //

Jesteśmy dwuosobowym składem DJ-skim oferującym oprawę muzyczną wydarzeń takich jak: imprezy firmowe, wesela i wszelkie uroczystości okolicznościowe.

Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Katowicach. Dzięki zdobytemu tam doświadczeniu mamy szczególne wyczucie muzyki. Dobieramy zawsze właściwy repertuar do właściwej chwili. Naszym celem jest, aby nogi na parkiecie same rwały się do tańca i nie pozwoliły stać w miejscu!

JAKO ZAWODOWI MUZYCY I INSTRUMENTALIŚCI WYCHODZIMY POZA RAMY KLASYCZNEGO POJMOWANIA DJ-KI. BAWIĄC SIĘ Z NAMI USŁYSZYCIE PAŃSTWO MUZYKĘ RÓWNIEŻ W WYKONANIU NA ŻYWO!

Niejednokrotnie podczas tańców będzie okazja na parkiecie zobaczyć kogoś z nas, kto improwizując do odtwarzanych utworów zagra na instrumencie i „pobuja się” w rytm muzyki – razem z Państwem!

Podczas każdego wydarzenia pełnimy też rolę konferansjerów, a jeśli charakter imprezy na to pozwoli odpowiednio Państwa zabawimy, czy zainicjujemy wspólny taniec.

Posiadamy przeróżne gadżety wykorzystywane w tańcu i zabawach.

To tak w telegraficznym skrócie...

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie!

Pozdrawiamy i mamy nadzieję do usłyszenia!

The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE - film 1 The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

od 4500 do 6000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W standardowej ofercie oprawa muzyczna wesela to 11 godzin, natomiast poprawian 6. W obu przypadkach istnieje możliwość przedłużenia usługi.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera w sobie obsługę muzyczną, konferansjerską a także utwory wykonywane z instrumentem na żywo. Jesteśmy w stanie zapewnić również duet instrumentalny w ramach którego wykonamy dla Państwa krótki koncert.

Skład, w którym występujemy.

Standardowo występujemy w duecie. W takim składzie zobaczycie nas Państwo najczęściej.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zdecydowanie. Chcemy aby usługa, która Państwo wybieracie była zawsze na takim samym wysokim poziomie. Stąd, skład jest niezmienny. Prywatnie jesteśmy dobrymi znajomymi co też przekłada się na to, że w trakcie prowadzenia każdego eventu doskonale się rozumiemy. Oczywiście zdarzają się takie sytuacja jak chociażby choroba, które mogą spowodować niedyspozycję któregoś z nas. W takiej sytuacji jednak zawsze zapewniamy godne zastępstwo.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie mamy jednego, stałego repertuaru. Jest on zawsze wynikiem współpracy - naszej i pary narzeczonych. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne gusta, starając się, aby muzyka była maksymalnie dopasowana do tego co para narzeczonych przekazała nam podczas przed weselnych ustaleń jak i do aktualnych tendencji na parkiecie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Naszym głównym atutem są instrumenty LIVE. W swojej ofercie nie wspominamy o wokalu. Oczywiście nie oznacza to, że nie potrafimy zaśpiewać czegoś dla Państwa! W tej roli na pewno odnajdzie się Michał! Niemniej zależy też nam na tym, aby poziom usługi był możliwie wysoki, toteż w sytuacji jeśli chcielibyście Państwo mieć na swoim wydarzeniu wokalistę, z przyjemnością w ramach dodatkowej usługi zaproponujemy profesjonalistę w wokalnym fachu:)

Na jakich instrumentach gramy?

Gramy na następujących instrumentach muzycznych: pianino, organy, akordeon, skrzypce, gitara.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzętach uznanych marek. Wśród nich możemy wymienić takie jak: Behringer, Roland, HK Audio czy Shure.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Możemy zaśpiewać w takich językach jak: polski, angielski, hiszpański, włoski.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Obaj posługujemy się językiem angielskim i w takim języku sami możemy poprowadzić też imprezę. Natomiast w żaden sposób nie ograniczamy się do tego jednego. Współpracujemy z różnymi tłumaczami, dzięki czemu bez problemu możemy poprowadzić wesele w językach: niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim czy rosyjskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Tak często jak zgłosicie się do nas z takim zleceniem :)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Dysponujemy sprzętem w postaci oświetlenia efektowego. Wystarcza ono na zapełnienie parkietu różnymi kolorami. Jeśli zależałoby Państwu na oświetleniu całej sali weselnej lub też jej większej części z przyjemnością pomożemy w doborze dodatkowego oświetlenia, które zapewnimy my lub też profesjonalnie zajmująca się tym firma.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nie do końca wiemy, co autor tego pytania miał na myśli...ale owszem, możecie :))

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, goście mogą zamawiać dedykacje. W miarę możliwości również piosenki.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie, nie mamy. Za dopełnienie formalności związanych z tym tematem odpowiedzialny jest ORGANIZATOR wesela. Z chęcią natomiast pomożemy załatwić takową licencję.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Zarówno Michał jak i Mateusz - obaj jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

To było...no właśnie kiedy...z dobre 20 lat temu! :))

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (13)

Dodaj opinię
The Gentlemen Music Project // DJ i KONFERANSJER + SKRZYPCE/PIANO LIVE id:45655
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Julia
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Wisła
Data dodania: 12-11-2021

Michała i Mateusza nie znaliśmy wcześniej, ale spodobało nam się od początku właśnie to, że są po pierwsze profesjonalnymi muzykami i łączą swoje zawodowe, muzyczne umiejętności z prowadzeniem imprezy jako DJ i wodzirej i wplatają również muzykę na żywo w postaci improwizacji na skrzypcach elektrycznych. Oprócz tego, jako że są stosunkowo młodą firmą, od razu widać było, że nie ma w nich zupełnie żadnego zadęcia i nadęcia, jest za to dużo uśmiechu i poczucia humoru, pełen profesjonalizm i kultura osobista, a także naprawdę dużo życzliwości względem zamawiających ;) Od początku bardzo dobrze nam się współpracowało, impreza trwała do 5:00 i naprawdę nie mam pojęcia, kiedy czas nam tak zleciał, bo bawiliśmy się świetnie! Usłyszeliśmy również kilka opinii od Gości, że było to najlepsze wesele, na jakim byli, co też wiele mówi :) Bardzo polecamy Chłopaków wszystkim, którzy cenią sobie dobrą zabawę, profesjonalizm i miłą współpracę! Naprawdę piękny był także koncert, a w zasadzie dwa: podczas obiadu, a także po wręczeniu prezentów Rodzicom, które Michał i Mateusz zagrali na skrzypcach i akordeonie. Bardzo dziękujemy Was za wspaniałą współpracę i mamy nadzieję, że do zobaczenia! :) I życzymy samych sympatycznych Młodych Par ;)
Julia & Łukasz

THE GENTLEMEN
15-11-2021

Julia! My również bardzo miło wspominamy Was, Waszych rodziców, gości i Wasze wesele! Dziękujemy za tyle dobrych słów :)))

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Międzywodzie
Data dodania: 04-11-2021

Nie znałam Dżentelmenów. Wcześniej nie miałam też okazji bawić się na prowadzonym przez Nich weselu. Przeczytałam wszystkie cukierkowe opinie, z dystansem kalkulując, że większość z nich została napisana przez rodzinę i znajomych. Odbyłam rozmowę z Michałem i po pierwszym zdaniu już wiedziałam, że mam do czynienia z Osobami wysokiej klasy, o niebotycznym poziomie kultury osobistej i ogromnym poczuciu estetyki muzycznej.
Poziomu Dżentelmenów nie da się opisać słowami, a warto zaznaczyć, że zdecydowaliśmy się na oprawę muzyczną zarówno ślubu jak i wesela. Byli niesamowici, a przy tym taktowni i nienachalni. Podczas rozmów organizacyjnych, żadne nasze życzenie nie stanowiło dla nich problemu. W dniu naszego święta potrafili wyczuć pożądany przez nas klimat imprezy, a ja jako panna młoda, o Nich byłam spokojna!
Muzyka na żywo, wysublimowane zabawy, kulturalne żarty spowodowały, że większość naszych gości deklarowała, że była to najlepsza impreza w ich życiu.
Choć disco polo nie stanowi dla Dżentelmenów problemu imprezowego, zgodnie z moim życzeniem poprowadzili wesele tak, że nie zagrali ani jednego kawałka „chluby” polskiego gatunku muzycznego, a nadmienię tylko, że parkiet był pełny do godz. 5:00 rano.
Każda moja następna impreza wymagająca oprawy muzycznej nie obędzie się bez The Gentlemen. Chłopaki widzimy się na weselu mojej siostry, chrzcinach naszych dzieci i hucznych rocznicach naszego ślubu.

THE GENTLEMEN
05-11-2021

To co możemy powiedzieć, to to, że zapamiętamy to wesele na zawsze! Jedyne w swoim rodzaju, na bardzo (!) wysokim poziomie, fantastyczne! Justyna dziękujemy BARDZO za te słowa!!! :) Do zobaczenia zatem na następnych imprezach! :))

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Katowice
Data dodania: 27-09-2021

Mieliśmy przyjemność gościć na naszym weselu ekipę The Gentlemen Music Project.
Gdybyśmy mieli ocenić całokształt naszej współpracy dalibyśmy 10/10 .
Goście byli zachwyceni oprawą muzyczną. Muzyka na żywo umilała nam czas podczas posiłków i tańców na parkiecie.
Zabawy weselne były kreatywne szczególnie zabawa podczas oczepin dla wszystkich chętnych.
Mogliśmy usłyszeć nasze ulubione hity oraz zadedykować wybrane utwory dla gości. Pełna kultura elegancja jak na dżentelmenów przystało z dużą dozą humoru i uśmiechu.
Polecamy całym sercem. Nie będziecie żałować.
Ewelina i Piotr

THE GENTLEMEN
12-10-2021

Ewelino i Piotrze! Po prostu...dziękujemy! Za te powyższe słowa, ale przede wszystkim za zaproszenie nas do tego Waszego pięknego dnia i uroczystości. Było cudownie spędzić ten czas z Wami i Waszymi gośćmi.

p.s. mamy nadzieję, że "Jessica" się Wam później nie śniła :))

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Olkusz
Data dodania: 26-09-2021

Zgłaszam oficjalny wniosek do poprawy formularza opinii-powinno być 5 gwiazdek i dodatkowa opcja " tak fantastycznie,że aż gwiazdek brak":) Klasa i profesjonalizm w każdym calu! Muzyka dokładnie taka jak sobie wymarzyliśmy!Zgłosiliśmy listę must have i must have not i wszystko było zgodnie z planem!Zabawy,wszystkie tradycyjne elementy wesela w dobrym i nowoczesnym tonie. Polecamy każdej przyszłej mlodej parze i innym,ktorzy chcą zorganizować dowolną imprezę z tańcami!Dziękujemy bardzo! Marcin i Ola

THE GENTLEMEN
12-10-2021

My chyba też musimy zgłosić wniosek formalny! Bo brakuje w ogóle gwiazdek do oceny Pary Młodej i wesela! A tutaj nie pozostałoby nam nic innego jak powielić tą opcję "tak super, że gwiazdek brak"! Również dziękujemy, no i oby gdzieś do zobaczenia! :)

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Katowice
Data dodania: 15-07-2021

Świetny zespół, muzycznie "ogarnięty", wszystkie sprawy organizacyjne bardzo sprawnie załatwione. Byli ważną składową (pozytywną) naszego wesela. Jeszcze raz Panowie ukłony, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na innej imprezie :-)!

THE GENTLEMEN
11-08-2021

Szalenie miło to słyszeć! Dziękujemy :))

J
Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Katowice
Data dodania: 12-07-2021

The Gentelmen - mojemu narzeczonemu Hiszpanowi od razu spodobała się ich nazwa i nie zawiedliśmy się. Co prawda nie byli oni naszą pierwszą opcją, bo z powodu covida musieliśmy przełożyć ślub dwukrotnie, ale chyba tak to miało być, gdyż poprowadzili wesele w bardzo dżentelmeński sposób ☺️ Wszyscy goście byli zachwyceni i uraczeni muzyką na żywo, zwłaszcza do obiadu, co jest bardzo rzadko spotykane, za co mega plus!! Specjalnie dla nas zgodzili się na akompaniament dla mojej rodziny, która uwielbia śpiewać śląskie piosenki - dali im trochę popalić, ale wyszło rewelacyjnie 😍
Poza tym, świetny kontakt, super muzyka i zero dziwnych zabaw. Chłopaki, oby tak dalej i mam nadzieje, że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakiejś imprezie 🥳

THE GENTLEMEN
14-07-2021

Polsko-śląsko-hiszpański mix na Waszym weselu to była prawdziwa mieszanka wybuchowa!
No my bardzo chętnie byśmy się wspólnie pobawili :)) Kto wie, może zagramy na jakiejś imprezie kiedyś w Hiszpanii! :D

E
Emilia i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2021
Radom
Data dodania: 29-06-2021

Panowie to prawdziwi Dżentelmeni! Prowadzenie imprezy, muzyka na żywo, ogólnie całość - Klasa! Jeśli chcecie imprezy na poziomie, bez głupich zabaw z pięknymi skrzypcami w tle, akordeonem i klasycznymi hitami to ktoś dla Was:) my jesteśmy bardzo zadowoleni, a goście zachwyceni! Ponadto to swojskie chłopaki i kontakt z nimi to czysta przyjemność. Polecamy 🙂

THE GENTLEMEN
14-07-2021

Bardzo bardzo bardzo dziękujemy! Wasze wydarzenie to kolejne, które pokazało, że nie ważna jest ilość gości czy wiele innych dodatków. Ważne jest to jacy są ci ludzie, czy dużo czy mało :) I nieważne czy kameralnie czy nie, my bawiliśmy się świetnie z Wami i Waszymi gośćmi :))

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Zakopane
Data dodania: 22-12-2020

Nazwa tego duetu to nie jakiś tani chwyt marketingowy. Tak po prostu jest od początku do końca współpracy z chłopakami! Po prostu KLASA! Jeśli na waszym weselu ma królować głównie disco polo to niekoniecznie Michał i Mateusz. Jeśli macie natomiast swoje gusta, lubicie dobrą muzę przemieszaną z klasykami dla wszystkich to wybór The Gentlemen Music Project będzie świetnym wyborem! Nasze wybredne gusta muzyczne zostały świetnie wkomponowane w resztę repertuaru, wszystko mogliśmy wcześniej z chłopakami ustalić. Do tego zabawy nie wywołujące u nikogo zgorszenia i to w takim wymiarze czasowym, że nie spowodowały, iż 1/4 wesela została przez niektórych przesiedziana. Początkowo rozważaliśmy zatrudnienie pełnego zespołu muzycznego. Zmieniliśmy jednak koniec końców zdanie stawiając na ten duet. Bardzo spodobała nam się opcja instrumentów na żywo, co w połączeniu z odtwarzaną muzyką stało się dla nas kompromisem idealnym :) Dodatkowo za jednym zamachem chłopaki zapewnili nam też oprawę muzyczną ślubu co było bardzo wygodnym rozwiązaniem. A że Michał jest wieloletnim organistą to "współpraca" na linii panowie - ksiądz wypadła totalnie bezproblemowo :))
Zbierając wszystko w całość: jest elegancko ale nie przesadnie królewsko. To nie jest druga liga, to jest ekstraklasa! Nam wystarczyła w zasadzie wideo rozmowa, podczas której zostaliśmy zarażeni ich pozytywną energią. Potem było tylko lepiej i lepiej! Tak więc bez namysłu POLECAMY!!!

THE GENTLEMEN
22-12-2020

Jej, dziękujemy raz jeszcze :)) Tyle ciepła, tyle prawdziwych emocji, tyle uśmiechów i radości u Was było, że aż chciałby się przeżyć to jeszcze raz!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Michał Kamiński Kamiński
Adres: Sosnowiec, ul. Bławatków, 41-214, woj. śląskie
724-598...
579-059...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4479
Zadzwoń
724-598...
579-059...
Napisz

Popularne miasta w okolicy