Kwartet The Strings

Warszawa, mazowieckie
(91)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-172...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

Szanowni Państwo Młodzi!

Marzycie o urzekającej i wzruszającej muzyce na swój ślub? Doskonale trafiłaś! (trafiłeś? :) Mamy najwyższą liczbę pozytywnych opinii zadowolonych klientów od 2011 roku!
Nasz zespół tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina. Dyplom tej Akademii oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantują Ci współpracę z profesjonalnymi muzykami zarówno pod kątem wykonania oprawy muzycznej jak i dopasowania jej do Twoich oczekiwań! Któż może lepiej zrozumieć wizję ślubu Panny Młodej jak nie inne kobiety, do tego już po ślubie! :)

ABY SZYBKO OTRZYMAĆ OFERTĘ, WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE PODAJ PROSZĘ KONIECZNIE SWÓJ
ADRES EMAIL W TREŚCI ZAPYTANIA.

Jest nas cztery, jak w każdym klasycznym kwartecie ale... możesz wybrać również mniejszy skład! Od skrzypiec solo przed duet (skrzypce + wiolonczela), trio (skrzypce+altówka+wiolonczela) do kwartetu (2x skrzypce+altówka+wiolonczela). Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i budżetu.

Na życzenie zorganizujemy występ z wokalistką lub innym instrumentem - trąbka, harfa.

Możemy zagrać również podczas uroczystego obiadu po weselu.
Dopasujemy skład, repertuar, stroje do Twoich oczekiwań.

ABY SZYBKO OTRZYMAĆ OFERTĘ, WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE PODAJ PROSZĘ KONIECZNIE
SWÓJ ADRES EMAIL W TREŚCI ZAPYTANIA.


Niestety podany przy rejestracji adres nie pokazuje się automatycznie przy zapytaniu. Podanie adresu znacznie przyspieszy przesłanie oferty.

UWAGA:
Jeżeli znajdziesz inną Parę Młodą, która bierze ślub w tym samym dniu, zaraz po Was lub tuż przed Wami oraz zamówi podobną oprawę muzyczną ślubu obie pary otrzymają zniżkę co najmniej po 10%!

Im dalej od Warszawy odbywa się ślub, tym korzystniejsze promocje!
Zadzwoń i zapytaj! to przecież prawie nic nie kosztuje :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapewniamy Parze Młodej kompleksową obsługę organizacji oprawy muzycznej ceremonii ślubnej. Na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia znamy realia w kościołach, prowadzimy rozmowy z lokalnymi organistami, jeżeli trzeba również z księdzem. Wspieramy w doborze odpowiedniego repertuaru, muzyków.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji oprawy muzycznej różnego rodzaju wydarzeń i ceremonii daje nam ogromną przewagę nad innymi ofertami. Posiadamy bardzo szeroki zakres instrumentów, oferujemy wysoki poziom wykonawców, możliwość wyboru barwy głosu wokalistki. Możemy zorganizować oprawę ceremonii w kościele, w plenerze (nawet kościelnej), w restauracji czy nawet prywatnym ogrodzie. Możemy zapewnić nie tylko muzyków, ale również nagłośnienie a nawet fortepian cyfrowy w wybranym kolorze.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wyróżnia nas kompleksowość organizacji całej oprawy muzycznej, życzliwe i serdeczne podejście do oczekiwań Pary Młodej i rodziny, realizujemy marzenia muzyczne ! ZAWSZE MAMY DOSTĘPNY TERMIN!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Ogromne doświadczenie, kontakty do wielu organistów w całym kraju, bardzo szeroki zakres muzyków oraz możliwość zapewnienia nagłośnienia oraz nietypowych instrumentów. Łatwość nawiązywania kontaktu, umiejętność rozwiązania każdej trudnej sytuacji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubię kontakt z Parą Młodą, podejmując współpracę staram się otoczyć ich troską i zapewnić najwyższy poziom zarówno samej organizacji, domawiania szczegółów oprawy muzycznej jak i najwyższy poziom muzyczny.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Jestem skrzypaczką. To moja pasja i wykonywany zawód. Kocham muzykę ale bardzo lubię też ludzi i kontakt z nimi. Udział w tak szczęśliwych wydarzeniach, jakimi są ceremonie ślubne daje mi ogromną radość zarówno jako muzykowi jak i osobie odpowiedzialnej za organizację i logistykę.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Dyplom Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec z wyróżnieniem ..... ale .... przede wszystkim ponad 80 pozytywnych wspaniałych opinii od naszych klientów.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Coroczne certyfikaty firmy z klasą, kilkadziesiąt opinii zadowolonych klientów, setki szczęśliwych Par Młodych, oraz dyplomy z uczelni wyższych wszystkich muzyków, z którymi współpracuję.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w tej branży od ponad 13 lat. Występuję w roli skrzypaczki, menadżera, organizatora. Jestem wykształconym muzykiem (UMiFC) jak również współpracuję tylko z profesjonalnymi wykształconymi muzykami/ wokalistami.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Fortepian w plenerze? Ślub kościelny w plenerze z brzmieniem kościelnych organów? Nie ma problemu. Przygotowanie wymarzonego utworu na wybrany skład instrumentów ? Wszystko da się zrobić! :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin ? Nie ma czegoś takiego. Organizujemy muzykę i poświęcamy tyle czasu na przygotowania ile potrzebuje Para Młoda.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zespołu do oprawy muzycznej ceremonii ślubnej wybiera Para Młoda z całego wachlarza możliwości w ofercie. Skład zespołu: od 1 do nieskończenie wiele :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Każdy muzyk ma swój instrument oraz swoje akcesoria niezbędne do wykonania zamówienia. Oferujemy również nagłośnienie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Dostępne języki to: Angielski, francuski, niemiecki.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej tym lepiej, ale zdarzało się, że Młodzi zgłosili się 2 dni przed ceremonią, i też daliśmy radę!

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwszy kontakt to mail lub rozmowa telefoniczna, potem przesłanie oferty. Jeżeli Parze Młodej nasze propozycje przypadną do gustu, kontynuujemy współpracę. Szczegóły omawiamy online, telefonicznie lub podczas spotkania osobistego. Żadna z tych opcji NIE JEST jakoś dodatkowo płatna. Obowiązują ceny z przesłanej oferty.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Sposób kontaktu wybiera Para Młoda. Zakres kontaktu - taki jakiego wymaga sytuacja, ale zawsze staram się w miarę możliwości odciążyć Parę Młodą i jak najwięcej spraw technicznych załatwić samodzielne, nie absorbując Młodych niepotrzebnymi telefonami i sprawami.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl pracy - efektywny. Ma być pięknie, profesjonalnie i elegancko. Dbamy o szczegóły.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Staramy się w miarę możliwości zrealizować każdą prośbę Pary Młodej.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przeprowadzam dość długą rozmowę z Młodymi, ewentualnie rodzicami. Po tym jestem w stanie wyczuć potrzeby i doradzićć.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli zmiana jest jeszcze możliwa, to ją wprowadzamy.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Gramy głównie podczas ceremonii ślubnych i na tym polu największą trudnością jest wspólne wykonanie utworów z lokalnymi organistami, którzy bywają niechętni do współpracy lub mają ograniczony repertuar.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zgłosiła się do nas Para organizująca ślub w plenerze. Wszyscy byli przekonani niemal do ostatniej chwili, że nagłośnienie oferuje właściciel miejsca, gdzie odbędzie się ceremonia. Na szczęście mam w zwyczaju pytać o takie rzeczy i nawet jak Młodzi coś bezwiednie zbagatelizują, dopinać sprawę na ostatni guzik. Skończyło się zorganizowaniem zarówno nagłośnienia, klawiszy brzmiących jak organy, to jeszcze śledząc prognozę progody na wszelki wypadek zakupiłam niewielki biały namiot - zadaszenie. Co uratowało występ zespołu przed deszczem.
Ceremonia była przepiękna :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Wszystkie szczegóły i formalności mamy zawsze dopracowane przed ślubem. Ale będzie nam niezwykle miło, jeżeli po ślubie i weselu Para Młoda zechce wyrazić swoją opinię na tym portalu o naszej współpracy.

Certyfikat 2023 Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016
Kwartet The Strings
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 91 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Warszawa
Data dodania: 06-11-2023

Wspaniały zespół, perfekcyjnie przygotowany i bardzo komunikatywny. Pomimo, że dogadaliśmy się na ostatnią chwilę, Panie uwzględniły nawet wybrane przez nas nietypowe utwory. Jeszcze raz dziękuję za piękną oprawę wesela.

Anna
16-02-2024

Pani Olu, serdecznie dziękuję za te miłe słowa i za tą opinię. Zadowolenie Państwa Młodych jest dla nas bezcenne! Serdecznie pozdrawiam. Wszystkiego najlepszego!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 04-06-2023

Pani Aniu, bardzo dziękujemy za stworzenie pięknego klimatu na naszym ślubie! Polecamy każdemu, pełen profesjonalizm :)

Anna
31-07-2023

Pani Moniko, serdecznie dziękuję za miłe słowa i polecenie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam!

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 29-10-2022

Serdecznie dziękujemy za urozmaicenie naszej ceremonii ślubnej! Wykonanie oraz kontakt fenomenalne! Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam każdemu!!

Anna
18-11-2022

Panie Krzysztofie, serdecznie dziękuję za miłe słowa i również wspaniały kontakt i współpracę. Cieszę się, że mogliśmy uświetnić Państwa ceremonię. Wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam

M
Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Leśna Podlaska
Data dodania: 13-10-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru oprawy muzycznej na nasz ślub, był on przez to jeszcze bardziej wyjątkowy :) bardzo dobry kontakt z Panią Anną, wykonanie ustalonego repertuaru rewelacja, polecamy !!! :)

Anna
13-10-2022

Panie Macieju, serdecznie dziękuję za tą przemiłą opinię w imieniu swoim i całego zespołu! Wszystkiego dobrego!

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Mrozy
Data dodania: 08-08-2022

Zamówiliśmy wokal + skrzypce i wyszło pięknie i wzruszająco 😊 Jesteśmy bardzo zadowoleni! Przed kontakt super 😊 Polecamy z całego serca!!

Anna
13-08-2022

Pani Olgo, serdecznie dziękuję za miłe słowa i opinię jak również za wspaniałą współpracę. Cieszę się że mogliśmy Państwu towarzyszyć w tak ważnym momencie. Wszystkiego najlepszego!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kobyłka
Data dodania: 26-07-2022

Szczerze polecam wybór kwartetu The strings jako oprawę muzyczną swojego ślubu. Wybraliśmy z Narzeczonym, teraz już Mężem :)opcję trio skrzypcowe z wokalistką. Pani Anna uważnie wysłuchała naszych oczekiwań i wizji :) . Nic nie narzucała, podzieila się swoimi uwagami i pomysłami. Kontakt z Nią przebiegał sprawnie. Jest to osoba bardzo pozytywna, z dużą kulturą, ale bez zbędnego zadęcia. W dniu ślubu mieliśmy z Tomkiem dosłownie ciarki na plecach, w pozytywnym znaczeniu :) Utwory brzmiały prześlicznie. Wszystko było zgodne z ustaleniami, bardzo dobre nagłośnienie. Wokalistka, Pani Justyna ma aksamitny głos. Cudnie wykonała wszystkie piesni. Całość stworzyła wyjątkowy klimat Goście też byli zachwyceni. Z całego serca polecamy współpracę z Panią Anną Boniecką.

Anna
07-08-2022

Pani Natalio, bardzo dziękuję za tą obszerną i tak miłą opinię. Państwa zadowolenie jest dla nas bezcenne! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Pozdrawiam serdecznie.

K
Karolina & Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Stary Szelków
Data dodania: 22-06-2022

Profesjonalizm pod każdym względem. Komunikatywność bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przepiękna oprawa muzyczna, która zachwyciła zarówno nas jak i gości. Współpraca przebiegła sprawnie i rzeczowo . Serdecznie polecamy każdemu!!!

Anna
01-07-2022

Serdecznie Państwu dziękuję za przemiłą opinię i za wybór naszego zespołu. Cieszę się, że mogliśmy uświetnić tak ważną dla Państwa ceremonię. Wszystkiego dobrego!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 26-05-2022

Pełen profesjonalizm! Piękna oprawa muzyczna. Pani Aniu, serdecznie dziękujemy za współpracę :)

Anna
27-05-2022

Pani Karolino, serdecznie dziękuję za miłe słowo. Cieszę się, że muzyka się podobała i spełniła oczekiwania! Pozdrawiam serdecznie.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ART BONTON ANNA BONIECKA
Imię i nazwisko: Anna Boniecka
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
501-172...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 32202
Zadzwoń
501-172...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie