Zobacz zdjęcia (4)
Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon, Warszawa - zdjęcie 1
Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon, Warszawa - zdjęcie 2 Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon, Warszawa - zdjęcie 3 Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon id:8160

Warszawa, mazowieckie
(84)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-172...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Szanowni Państwo Młodzi!

Marzycie o urzekającej i wzruszającej muzyce na swój ślub? Doskonale trafiłaś! (trafiłeś? :) Mamy najwyższą liczbę pozytywnych opinii zadowolonych klientów od 2011 roku!
Nasz zespół tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina. Dyplom tej Akademii oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantują Ci współpracę z profesjonalnymi muzykami zarówno pod kątem wykonania oprawy muzycznej jak i dopasowania jej do Twoich oczekiwań! Któż może lepiej zrozumieć wizję ślubu Panny Młodej jak nie inne kobiety, do tego już po ślubie! :)

ABY SZYBKO OTRZYMAĆ OFERTĘ, WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE PODAJ PROSZĘ KONIECZNIE SWÓJ
ADRES EMAIL W TREŚCI ZAPYTANIA.

Jest nas cztery, jak w każdym klasycznym kwartecie ale... możesz wybrać również mniejszy skład! Od skrzypiec solo przed duet (skrzypce + wiolonczela), trio (skrzypce+altówka+wiolonczela) do kwartetu (2x skrzypce+altówka+wiolonczela). Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i budżetu.

Na życzenie zorganizujemy występ z wokalistką lub innym instrumentem - trąbka, harfa.

Możemy zagrać również podczas uroczystego obiadu po weselu.
Dopasujemy skład, repertuar, stroje do Twoich oczekiwań.

ABY SZYBKO OTRZYMAĆ OFERTĘ, WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE PODAJ PROSZĘ KONIECZNIE
SWÓJ ADRES EMAIL W TREŚCI ZAPYTANIA.


Niestety podany przy rejestracji adres nie pokazuje się automatycznie przy zapytaniu. Podanie adresu znacznie przyspieszy przesłanie oferty.

UWAGA:
Jeżeli znajdziesz inną Parę Młodą, która bierze ślub w tym samym dniu, zaraz po Was lub tuż przed Wami oraz zamówi podobną oprawę muzyczną ślubu obie pary otrzymają zniżkę co najmniej po 10%!

Im dalej od Warszawy odbywa się ślub, tym korzystniejsze promocje!
Zadzwoń i zapytaj! to przecież prawie nic nie kosztuje :)

Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon - film 1 Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon - film 1
Pokaż kolejny film

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (84)

Dodaj opinię
Muzyka na Ślub/kurs liturgiczny - *skrzypce*śpiew*harfa*saksofon id:8160
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 84 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Warszawa
Data dodania: 21-11-2021

Oprawa muzyczna naszego ślubu była wspaniała! Mieliśmy trio: skrzypaczkę, wokalistkę i organistę. Każdy muzyk spisał się rewelacyjnie! Przed ślubem Pani Anna pomogła nam dobrać repertuar, a następnie skontaktowała się z organistą kościelnym, żeby ustalić z nim wszystkie szczegóły. Nie musieliśmy się o nic martwić w dniu ślubu. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

Anna
19-12-2021

Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za przemiłą opinię. Cieszę się, że zdecydowali się Państwo na współpracę ze mną , a muzycy spełnili Państwa oczekiwania i ceremonia dzięki temu była jeszcze piękniejsza. Serdecznie pozdrawiam i przy tej okazji życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!!! :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Mińsk Mazowiecki
Data dodania: 19-08-2021

Przepiekna oprawa muzyczna ,cudowny spiew oraz niesamowity akompaniament, sprawil ze uroczystość ślubna naszego syna byla naprawdę wyjątkowa, wszyscy byli zachwyceni .Pełny profesjonalizm , wspaniała komunikatywność, wspaniała współpraca i pomoc Pani Ani za co serdecznie dziękujemy. Wszystko było idealne, zgodne z ustaleniami .Naprawdę polecamy i jeszcze raz z serca wszystkim dziękujemy !!!

Anna
04-09-2021

Pani Kasiu, również serdecznie dziękuję za super współpracę i te miłe słowa. Cieszę się, że wszystko się udało i muzyka zamówiona u mnie spełniła Państwa oczekiwania. Pozdrawiam Państwa i Parę Młodą. Wszystkiego dobrego!!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Warszawa
Data dodania: 09-07-2021

Super komunikatywność i duże wsparcie w doborze repertuaru. Przejęcie na siebie tematu organisty i ustaleń z kościołem. Fantastyczne wykonanie ustalonych utworów. Polecam!

Anna
12-07-2021

Pani Kasiu ! ;) Serdecznie dziękuję za dodanie opinii i miłe słowa. Cieszę się, że muzyka się podobała i wszystko dobrze wypadło. Serdecznie dziękuję za miłą współpracę i gorąco pozdrawiam! Wszystkiego najlepszego!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Pułtusk
Data dodania: 09-07-2021

Oprawa muzyczna przepiękna. Wokal, skrzypce i harfa nadały ceremonii niesamowitego klimatu. Polecam także skorzystać z usługi grania podczas życzeń :)
Kontakt z usługodawcą bez zastrzeżeń, a także dostałam dużo rad co i jak zrobić.

Anna
12-07-2021

Pani Agato, serdecznie dziękuję za miłe słowa i dodanie opinii. Cieszę się, że muzyka się podobała i sprawiła, że ceremonia wypadła jeszcze lepiej. Dziękuję za miłą współpracę. Wszystkiego dobrego!

Ola
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Warszawa
Data dodania: 28-06-2021

Oprawa ślubu była przepiękna. Goście byli wzruszeni, mówili, że przechodziły ich ciarki :) My z mężem również uroniliśmy łezkę. Serdecznie dziękujemy za upiększenie naszej uroczystości <3

Anna
29-06-2021

Pani Olu, bardzo się cieszę, że zamówiona u nas muzyka spełniła Państwa oczekiwania, wzruszyła i dodała szczególnego uroku całej ceremonii. Dziękuję za miłą współpracę i za wybór naszej oferty. Wszystkiego najlepszego!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Warszawa
Data dodania: 28-06-2021

Wszystko było idealne!!!! Przepiękna oprawa muzyczna. Polecamy z całego serca i dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu :)

Anna
29-06-2021

Pani Julio, serdecznie dziękuję za wyrażenie swojej opinii, za te miłe słowa i za to, że Państwo nas wybrali! Wszystkiego najlepszego!

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Radom
Data dodania: 19-06-2021

Przepiękna oprawa muzyczna. Wręcz wzruszająca. Anielski głos Pani wokalistki sprawia, że każdy zatraca się w śpiewanych przez Panią słowach zapominając wręcz o otaczającej rzeczywistości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zachwyceni ! Dzięki tej oprawie muzycznej nasz ślub stał się niezapomniany nie tylko dla nas ale również dla gości, których opinie słyszeliśmy jeszcze długo po ceremonii. Jeden z zaproszonych gości powiedział, że dla samej ceremonii zaślubin warto było przyjąć od nas zaproszenie tego dnia, dzięki oprawie muzycznej, która nadała tej chwili bajkowy wręcz charakter. Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy !

Anna
29-06-2021

Pani Adrianno! Aż ciarki przechodzą od takich słów! Niezmiernie się cieszę, że tak się Państwu ta muzyka podobała, że uczyniła ceremonię jeszcze piękniejszą i niezapomnianą również pod względem muzycznym. Wszystkiego dobrego ! I bardzo dziękuję za dodanie opinii!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Radom
Data dodania: 17-06-2021

Przepiękna oprawa muzyczka, dodała takiego klimatu, że bez wątpienia ślub będzie niezapomniany. Zespół był niespodzianką od mamy dla Panny młodej, która była wzruszona CAŁĄ ceremonię, jaki magiczny, bajeczny klimat udało się Państwu stworzyć. Ja sama zapisałam dobie kontakt do Państwa i w dniu mojego własnego wesela mam nadzieję usłyszeć Państwa w kościele

Anna
21-06-2021

Pani Natalio, serdecznie dziękuję w imieniu całego zespołu za tak miłą opinię. To dla nas również były magiczne chwile. Z przyjemnością zagramy również na Pani ślubie :) Zapraszam do kontaktu i serdecznie pozdrawiam Parę Młodą.

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Anna Boniecka
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
501-172...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 27864
Zadzwoń
501-172...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie