Zobacz zdjęcia (5)
🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films, Katowice - zdjęcie 1
🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films, Katowice - zdjęcie 2 🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films, Katowice - zdjęcie 3 🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films, Katowice - zdjęcie 4 🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

🎥 Kreatywny Film Ślubny 🎥 ➡ Spotlight Films id:48126

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

DLACZEGO MY?
Mamy nowoczesne oraz kreatywne podejście do filmu ślubnego, który wcale nie musi trwać wiele godzin i być nudny. Jeśli marzycie o wspaniałej i niezapomnianej pamiątce ślubnej to dobrze trafiliście. Nasz młody wiek jest w tym przypadku dużą zaletą, ponieważ jesteśmy na bieżąco z wszystkimi trendami. Nasi operatorzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu filmów ślubnych, więc nie musicie się obawiać o efekty naszej pracy :)

CO NAS WYRÓŻNIA?
Bardzo szybki czas realizacji - swój film ślubny zobaczycie do max. 2 miesięcy, a zazwyczaj jeszcze szybciej niż się tego spodziewacie :)

Przyjazna atmosfera - na każdym etapie naszej pracy jesteśmy nastawieni optymistycznie. Stawiamy na luźną, koleżeńską relacje kamerzysta - para młoda. Dla nas priorytetem jest to, abyście czuli się komfortowo i swobodnie przed obiektywami naszych kamer - a w dniu ślubu stajemy się praktycznie niewidoczni.

Profesjonalne zaplecze - reportaże realizujemy wysokiej klasy sprzętem filmowym, co przekłada się na ich jakość oraz plastykę obrazu. Do naszej pracy używamy min. aparatów bezlusterkowych, dronów, gimbali, rejestratorów dźwięku.

MIEJSCE DZIAŁANIA
Działamy na terenie całego Śląska, jak i pobliskich województw, ale dojazdy nie są nam straszne.

Wiemy. że wybranie odpowiedniego filmowca na swój wyjątkowy dzień nie należy do prostych, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystko wytłumaczymy oraz pokażemy przykładowe realizacje naszych reportaży oraz teledysków.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6252475912
Adres: Katowice, , 41-250, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 314

Popularne miasta w okolicy