Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Fotograficzna Jurczak, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 1
Agencja Fotograficzna Jurczak, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 2 Agencja Fotograficzna Jurczak, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 3 Agencja Fotograficzna Jurczak, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 4 Agencja Fotograficzna Jurczak, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Fotograficzna Jurczak id:17833

Czechowice-Dziedzice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Profesjonalizm i fotografia ślubna z polotem i pasją !
Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile z dnia Waszego ślubu.

Staram się zawsze, aby zdjęcia z Waszej uroczystości były wyjątkowe i niebanalne. Staram się dyskretnie uwiecznić to co dla Was najważniejsze czyli Wasze emocje. Pracujmy głównie na terenie śląska i małopolski choć nasze sesje zdjęciowe wykonywaliśmy w Dubaju,Turcji,Wenecji i innych krajach więc nie ma dla nas bariery odległości-jeśli tylko Państwo sobie życzycie. Zdjęcia poddajemy obróbce otrzymujecie w zależności od zamówienia zdjęcia w tradycyjnym albumie lub fotoksiążce.

Fotografuję wysokiej klasy sprzętem cyfrowym. Używam bardzo jasnych profesjonalnych obiektywów, które zapewniają najwyższą jakość. Drugą dziedziną naszej pracy jest filmowanie. Czyli zajmujemy się wszystkim co dotyczy usług fotograficzno-filmowych. W jednym miejscu załatwicie Państwo wszystko w tym zakresie. Nasi klienci mają również zniżkę na suknie ślubne w jednym z salonów w Bielsku-Białej z którym współpracujemy.

Zapraszam Was na naszą stronę internetową ,a potem do naszego studia na rozmowę i ustalenie szczegółów.

liczba odwiedzin: 1561

Wyjątkowe sale weselne w mieście Czechowice-Dziedzice

Popularne miasta w okolicy