Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Ślubna Czary Marry, Wrocław - zdjęcie 1
Agencja Ślubna Czary Marry, Wrocław - zdjęcie 2 Agencja Ślubna Czary Marry, Wrocław - zdjęcie 3 Agencja Ślubna Czary Marry, Wrocław - zdjęcie 4 Agencja Ślubna Czary Marry, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Ślubna Czary Marry id:45237

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

W Czary Marry zmieniamy Wasze marzenia w rzeczywistość. Nie posługujemy się jednak czarodziejską różdżką ani nie prosimy o pomoc baśniowej wróżki. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy, którą bezustannie pogłębiamy, pracując jako konsultantki ślubne oraz śledząc najnowsze trendy. Połączyła nas przyjaźń, pasja i zamiłowanie do piękna, którymi chętnie dzielimy się z Wami podczas realizowanych uroczystości. To właśnie dzięki temu tworzymy tak zgrany zespół i wzajemnie się uzupełniamy.

W naszym dorobku odnajdziecie zarówno tradycyjne wesela w eleganckich pałacach, salach bankietowych, uroczystości w stylu boho, jak i pełne uroku imprezy plenerowe. Jesteśmy otwarte na wszelkie nietuzinkowe pomysły, doceniając jednocześnie atmosferę klasycznych, rodzinnych uroczystości. Cechuje nas pomysłowość, świeże podejście oraz profesjonalizm. Dobra znajomość rynku i niewyczerpalne pokłady kreatywności pozwalają nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania, które na zawsze zapadną Wam w pamięci. Realizujemy najśmielsze pomysły, ale też szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Chronimy Was przed niepotrzebnym rozczarowaniem, dlatego nie obiecujemy rzeczy niesprawdzonych i niepewnych. Wszyscy wykonawcy, z którymi współpracujemy to fachowcy.

Nie ma znaczenia czy wymarzyliście sobie małe przyjęcie dla najbliższych, czy huczną imprezę: „Your Wish is Our Command”. Będziemy do Waszej dyspozycji na każdym etapie przygotowań, służąc radą i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1117

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie