Agencja Ślubna

Tychy, śląskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Zawsze życzę wszystkim spełniania marzeń. Uważam że to właśnie one pozwalają nam latać 3 metry na ziemią. Gdy je spełniamy czujemy rozpierającą nas radość , przenikający przez nas dreszcz oraz szczęście. Jesteśmy Panami świata . Udało nam się - teraz nie ma już rzeczy niemożliwych.

„Welon i Cylinder „ jest dla mnie szczególnie ważny ponieważ jest to spełnienie mojego marzenia - co sprawia, że w realizację Waszej uroczystości wkładam pełne zaangażowanie, serce oraz pasję, te składniki w połączeniu z kreatywnością pozwolą nam uzyskać niezapomniany efekt jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu

Marzenie, które od kilku lat rozwijało się w mojej głowie – dzięki ogromnemu wsparciu rodziny oraz przyjaciół udało mi się spełnić.
Teraz to ja pragnę spełniać Wasze marzenia – im bardziej szalone tym lepiej ;)
Właściciel Agencji - Magdalena Rogala - Szczepańska


Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa organizacja oraz koordynacja Dnia Zaślubin lecz zakres naszych usług jest dużo szerszy:
- częściowa organizacja Dnia Zaślubin
-organizacja ślubu w plenerze
- organizacja wieczorów panieńskich oraz kawalerskich
-organizacja niezapomnianych zaręczyn
- pomoc dla narzeczonych czyli konsultacje ślubne (spotkanie na żywo jak i ONLINE)
-ślubny alert
-organizacja przyjęć okolicznościowych (komunie, jubileusze, imprezy firmowe)
-typowanie lokalizacji przyjęcia weselnego
-pomoc w wyborze konkretnych podwykonawców
-speed dating

Agencja Ślubna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2018
Dolina Cedronu
Data dodania: 31-07-2018

Welon i cylinder - Wspaniała i Cudowna.

Agencja dzięki której ten szczególny dla nas dzień stal się wyjątkową podróżą. Wszystko zaczęło się w dniu kiedy poznaliśmy Magdę. Osóbkę przepełniona niepohamowana energia ślubna i tryskająca niecodziennymi pomysłami. Naszym celem był ślub i wesele dość nietypowe. Zrywające z krepującymi tradycjami, pełne swobody i piękna na łonie natury. W okresie przygotowania Magda była absolutnie niezastąpiona. Z jednej strony aktywnie uczestnicząc w tworzeniu zarysu wesela, proponując rożnego rodzaju wyszukane atrakcje jak np. pokaz malowania sola, zimne ognia czy balony z ledem oraz szukając najlepszych sposobów na urzeczywistnienie naszych pomysłów. Cała biurokratyczna cegiełka, w sensie umowy, negocjacje, zapytania ofertowe, wyszukiwania dostawców została ściągnięta z naszych barek dzięki czemu mogliśmy skopić na tym co ważne.. czyli jak
chcieliśmy przeżyć ten niezwykły dzień. I kiedy w końcu on nastal czuliśmy spokój i radość, albowiem był ktoś kto niczym strażnik ceremonii bronił nas przed stresem, niepokojem i nieprzewidywanym sytuacjami. Ktoś kto dbał o to żeby wszystko było dociągnięte idealnie do samego końca. Dzięki Magdzie organizacja "masowej" rodzinnej imprezy zamieniła się w tak wyszukiwaną przez nas podroż, która nie tylko zyskała uznanie nasze, ale również wszystkich naszych gości. Dziękujemy :)

Nazwa firmy: Agencja Ślubna
Imię i nazwisko: Magdalena Rogala - Szczepańśka
Adres: Tychy, ul. Lawendowa 94, 43-100, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 4258

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tychy

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie