Zobacz zdjęcia (5)
Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację, Warszawa - zdjęcie 1
Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację, Warszawa - zdjęcie 2 Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację, Warszawa - zdjęcie 3 Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację, Warszawa - zdjęcie 4 Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Agentka do zadań weselnych - od konsultacji po kompleksową organizację id:25768

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Dobra organizacja pracy, profesjonalizm, dyskrecja, kreatywność, umiejętność słuchania i reagowania na nieprzewidziane okoliczności. A do tego pasja i zaangażowanie w to, co robię. Oto ja, Agentka do zadań weselnych.
Na pierwszym spotkaniu przedstawię zadania, którymi należy zająć się podczas organizowania ślubu i wesela, Wy zdecydujecie, które z nich i w jaki sposób chcecie zrealizować z moją pomocą. Potem zajmę się wyszukaniem najciekawszych rozwiązań, najlepszych podwykonawców, a jeśli zaakceptujecie ofertę, zajmę się jej realizacją w najdrobniejszych szczegółach. W Dniu Ślubu będę pilnować, żeby wszystko poszło zgodnie z planem i abyście mogli z radością i bez zbędnych stresów przeżywać wielki dzień.

Oferta:
- konsultacje,
- śluby tematyczne i symboliczne,
- śluby międzynarodowe i za granicą,
- koordynacja Dnia Ślubu.

Zapraszam do współpracy, pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne.

Barbara Lesiak,
Agentka do zadań weselnych

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1653

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie