Zobacz zdjęcia (5)
Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi!, Warszawa - zdjęcie 1
Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi!, Warszawa - zdjęcie 2 Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi!, Warszawa - zdjęcie 3 Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi!, Warszawa - zdjęcie 4 Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Animatorzy z wykształceniem pedagogicznym i super kontaktem z Dziećmi! id:31814

Warszawa, mazowieckie

O nas

Stację Edukacją tworzy zespół najlepszych animatorów, posiadających wykształcenie pedagogiczne i długoletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi.

Zajmujemy się organizacją zabaw i animacji dla Dzieci na takich imprezach jak: wesela, urodziny, chrzciny, komunie, domowe spotkania rodzinne i wiele innych.
Gwarantujemy wspaniały kontakt z Dziećmi, mnóstwo atrakcji, świetną zabawę i troskliwą opiekę.

Jesteśmy w stanie zorganizować zabawę uwzględniając Państwa preferencje tematyczne lub zaproponować szeroką ofertę zabaw tematycznych z uwzględnieniem motywu przewodniego, rekwizytów i dekoracji. Oprócz organizowanych animacji istnieje również możliwość zapewnienia wieczornej lub całonocnej opieki nad Dziećmi.

Dodatkowo oferujemy:
-balonikowe zwierzątka,
- loterię balonową z nagrodami dla każdego Dziecka
- watę cukrową,
- popcorn,
- malowanie twarzy,
- tatuaże z brokatu,
- duże bańki mydlane,
- piniatę z cukierkami
- sesję zdjęciową lub inne atrakcje (do uzgodnienia),
- animatorzy w przebraniu,
- strefę relaksu dla Rodziców (różne warianty tematyczne)

Dojeżdżamy głównie na terenie Warszawy i okolic w promieniu do 100 km.Dalsze lokalizacje do negocjacji. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie ze względu na czas trwania, ilość dzieci oraz rodzaj wybranych atrakcji. Oferujemy także możliwość organizacji imprez w siedzibie naszej firmy na terenie Warszawy.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

liczba odwiedzin: 1171

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie