Zobacz zdjęcia (5)
Najlepszy głos na Twoim Ślubie!, Warszawa - zdjęcie 1
Najlepszy głos na Twoim Ślubie!, Warszawa - zdjęcie 2 Najlepszy głos na Twoim Ślubie!, Warszawa - zdjęcie 3 Najlepszy głos na Twoim Ślubie!, Warszawa - zdjęcie 4 Najlepszy głos na Twoim Ślubie!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Najlepszy głos na Twoim Ślubie! id:24600

Warszawa, mazowieckie

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Gwarantujemy Państwu, że niezapomniany głos, który zabżmi pod czas ceremonii ślubnej, zostanie w Waszej pamięci na długo.
Oferta skierowana jest dla osob, dla których jakość ma duże znaczenie. W tak wyjątkowy dzień wszystko powinno być na najwyższym poziomie. Śpiew pod czas ceremonii ślubnej pełni bardzo ważną role, musi nas wzruszać, docierać do najgłebiej schowanych emocji, a jednocześnie, nie przeszkadzać w ten niepowtarzalny moment. Takie wyzwanie nie dla każdego, ale Państwo macie taką możliwość, odczucia jedwabnego dotyku głosu, przyjmując tę ofertę.

* repertuar do uzgadnienia indywidualnie. Również, może być dobrany przez artystke

* wykonywane utwory mogą byc śpiewane z akompaniamentem organów, skrzypiec oraz wiolonczeli.

* wszystkie występy odbywaja sie na dole kosciolu, przed gośćmi. Dbamy o bardzo eleganski wystrój naszych artystów, co dodatkowo podkresli Panstwa gust i poziom organizacji.

* gdzie śpiewamy? - w całej Polsce

* cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od wymóg Pary Młodej

Twój Ślub z nami będzie najpiękniejszy!!!

Tylko dla Ciebie!!! Anna Suvorova - śpiewaczka operowa, która występuje na wielu scenach Polski oraz za granicą, jest laureatem licznych konkursów międzynarodowych.

liczba odwiedzin: 2615

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie