Zobacz zdjęcia (5)
Anna Szymańska magicznafotka, Łódź - zdjęcie 1
Anna Szymańska magicznafotka, Łódź - zdjęcie 2 Anna Szymańska magicznafotka, Łódź - zdjęcie 3 Anna Szymańska magicznafotka, Łódź - zdjęcie 4 Anna Szymańska magicznafotka, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Anna Szymańska magicznafotka id:43406

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Cześć, mam na imię Ania. Staram się każdego dnia zarażać entuzjazmem i wnosić radość do życia moich klientów. Z dumą mogę powiedzieć: „jestem fotografem”. Wykonuję pracę, o jakiej zawsze marzyłam.
Urodziłam się i wychowałam w Łodzi. Secesyjne zabytki oraz wyjątkowość szybko rozwijającego się miasta sprawiły, że wcześnie wzięłam do ręki aparat. Zapragnęłam uwieczniać na zdjęciach nietypowe gzymsy kamienic, ciekawe bramy i tajemnicze zakątki łódzkich parków. Przez kilka lat intensywnie pracowałam, by moje zdjęcia były coraz lepsze. Sesje z modelkami sprawiły, że stałam się odważna i twórcza. Moją największą pasją została fotografia artystyczna. Pokochałam pracę z ludźmi i światło, które nadaje ostrości lub pomaga ukazać delikatność rysów twarzy.
Gdy zyskałam doświadczenie, zapragnęłam przenosić na klatki kliszy wyjątkowe chwile – emocje związane z dniem ślubu, komunią, czy chrzcinami. Fotografia pozwala zatrzymać te uczucia na zawsze. Pracuję z narzeczonymi, młodymi parami i rodzinami dzieci komunijnych. Szukam inspiracji w oczach i gestach fotografowanych osób. Każde zdjęcie, które oglądasz na tej stronie, to mój osobisty pomysł. Zajmuję się również profesjonalnym przygotowaniem fotografii, by gotowe materiały były spełnieniem marzeń moich klientów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o kulisach mojej pracy? A może jedno ze zdjęć sprawiło, że Twoje serce zaczęło bić szybciej? Zadzwoń do mnie, a z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i podzielę się z Tobą moją pasją do fotografii.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 90-156, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1495

Popularne miasta w okolicy