Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

APPASSIONATA - wyjątkowa oprawa muzyczna przyjęcia id:22148

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 18-07-2016
Liczba odwiedzin: 1077

Oferta

APPASSIONATA – wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego przyjęcia weselnego.
Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, bogaty repertuar, wyjątkowe brzmienie i co najważniejsze – pasja do muzyki. Ekskluzywne i wyjątkowe rozpoczęcie przyjęcia weselnego w wykonaniu zespołu kameralnego w składzie – skrzypce, fortepian, akordeon robi wrażenie nawet na bardzo wymagających słuchaczach.
Trio Appassionata swoją działalność rozpoczął w 2008 roku. Jego niebywale rzadko spotykany skład instrumentalny pozwala na stworzenie niepowtarzalnego brzmienia. Doskonałe, perfekcyjne
i rozbudowane autorskie aranżacje pozwalają przy pomocy trzech instrumentów uzyskać brzmienie orkiestrowe. Repertuar zespołu jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Odnajdziemy w nim opracowania muzyki klasycznej, fragmenty oper, operetek, musicali, największe dzieła muzyki filmowej, standardy jazzowe, artystyczne opracowania utworów rozrywkowych.
Podczas naszej działalności wykonaliśmy kilkaset koncertów, opraw muzycznych bankietów, przyjęć okolicznościowych, ślubów i wesel.
Od powitania Pary Młodej marszem weselnym, poprzez subtelną muzykę podczas obiadu aż po dedykowany koncert – wszystko wg wcześniej ustalonego repertuaru i schematu.
Możemy również pozostać do Państwa dyspozycji przez całe przyjęcie, tworząc muzykę tła w różnych wybranych tematycznie blokach.
Na specjalne życzenie zaaranżujemy ulubione utwory.
Dysponujemy własnym wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym (bardzo dyskretnym
i niemal niewidocznym) oraz przenośnym fortepianem.
Nasze występy na długo pozostawiają w słuchaczach pozytywne wrażenia czyniąc przyjęcie wyjątkowym.
Na indywidualne życzenie istnieje możliwość poszerzenia składu zespołu.
Zespół tworzą:
Klaudia Krause - fortepian i aranżacja
Absolwentka Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej w Katowicach. Autorka szeregu aranżacji na zespoły kameralne i orkiestrowe. Pedagog Zespołu Szkół Muzycznych
I i II stopnia w Rudzie Śląskiej w zakresie przedmiotów teoretycznych oraz Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu w charakterze akompaniatora. Twórca aranżacji wszystkich utworów wykonywanych przez Trio Appassionata.
Łukasz Grabiński – skrzypce
Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego
w Katowicach. Stypendysta Fundacji Gustava Mahlera. Od 2003 roku muzyk Filharmonii Śląskiej i nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej – od 2015 roku na stanowisku wicedyrektora. Współpracuje z wieloma zespołami kameralnymi, m.in. Śląską Orkiestrą Kameralną
i Rudzką Orkiestrą Kameralną.
Mirosław Krause – akordeon
Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursów akordeonowych. Animator kultury
i prelegent. Autor i realizator szeregu muzycznych projektów. Od 1990 roku pedagog Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej – od września 2007 roku na stanowisku dyrektora. W roku 2012 za działalność kulturalną odznaczony tytułem „Kamrat Rudzki”.

Instrumenty:

  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.