Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Śpiewaczka Sylwia Szyda id:16490

Kontakt

505-052...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 24-09-2015
Liczba odwiedzin: 1008

Oferta

Sylwia Szyda
Jestem dyplomowaną, doświadczoną aktorką i wokalistką najbardziej znanych na śląsku scen muzycznych. Ukończyłam Państwowe Policealne Studium Wokalno -Baletowe w Gliwicach, a aktualnie odnoszę sukcesy śpiewając w Zespole Pieśni i Tańca im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie.

Można mnie zobaczyć między innymi na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego czy Teatru Muzycznego IWIA w większości pozycji repertuarowych. Mam przyjemność występować w roli Klary we wszystkim znanej śląskiej komedii Mariana Makuli pt. "Pomsta". Cennym doświadczeniem jest współpraca z Polskim Teatrem Historii, z którym odwiedzam cały kraj.

Na mój dorobek artystyczny składa się także udział w wielu prestiżowych festiwalach muzycznych i projektach artystycznych w Europie jak na przykład:
Europejski Festiwal Duetów Operetkowych i Musicalowych "Face to Face"
Projekt EuroDynamics we Florencji
Solafrika – Art'up we Francji
Breaking down Barriers, Europe for all 4 all na Sycylii.

Co oferuję?
Profesjonalną oprawę muzyczną będącą uświetnieniem liturgii zawarcia sakramentu małżeństwa. Posiadam głos sopranowy o charakterze lirycznym. Zapewniam oprawę całej mszy świętej w repartuarze klasycznym, tradycyjnym. Tego typu oprawa zapewnia niebanalny klimat, dodaje majestatu całej uroczystości. Odpowiednio dobrany repertuar jest w stanie spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Śpiew:

  • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
250 / występ

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Śpiewaczka Sylwia Szyda
Imię:Sylwia
Nazwisko:Szyda
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia