Zobacz zdjęcia (5)
Barmani na Wesele, Mobilny Bar, Olsztyn - zdjęcie 1
Barmani na Wesele, Mobilny Bar, Olsztyn - zdjęcie 2 Barmani na Wesele, Mobilny Bar, Olsztyn - zdjęcie 3 Barmani na Wesele, Mobilny Bar, Olsztyn - zdjęcie 4 Barmani na Wesele, Mobilny Bar, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Barmani na Wesele, Mobilny Bar id:22248

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

O nas

Po wielu latach pracy za barem w różnych lokalach, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie aby stworzyć własną markę.
PrimoBar to profesjonalne mobilne usługi barmańskie, baristyczne i sommelierskie realizowane na terenie całego kraju. Jesteśmy grupą profesjonalistów, której celem jest spełnianie oczekiwań gości przy naszych barach. Nasz profesjonalizm i doświadczenie potwierdzają ukończone przez nas liczne kursy z dziedziny gastronomii.
Jesteśmy elastyczni, indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych klientów.
Czas trwania obsługi, menu oraz produkty ustalane są odrębnie z każdym klientem.
Wielu już się przekonało że warto nam zaufać, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Obsługa barmańska obejmuje przygotowanie i serwis koktajli w określonym czasie. Jesteśmy przygotowani zarówno na małe przyjęcie jak i dwustuosobową galę. Zapewniamy mobilne, bary z możliwością zaadaptowania ich do otoczenia. W naszych działaniach stawiamy na oryginalność i unikatowość, dlatego zachęcamy do próbowania naszych koktajli, które odpowiednio zbalansowane z pozostałymi składnikami zostały już docenione przez setki gości. W naszej karcie koktajli znajdują się propozycje zarówno alkoholowe jak i bezalkoholowe. Przy naszym barze na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Obsługujemy:
- wesela (poprawiny)
- wieczory panieńskie, kawalerskie
- imprezy firmowe
- bankiety
- imprezy tematyczne
- szkolenia
- konferencje

Zapewniamy:
- niezbędny sprzęt (kompletne stoisko)
- mobilny, profesjonalny drink bar
- szkło, lód, dodatki
- świeże owoce i zioła
- wysokiej jakości alkohole, syropy, softy.

Nasza oferta zawsze jest dostosowywana do klienta, co wynika ze zrozumienia jego potrzeb. Szczegółową wycenę usługi uzgadniamy indywidualnie. Cenę końcową determinuje termin i miejsce wydarzenia oraz liczba gości.

liczba odwiedzin: 1382

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie