Zobacz zdjęcia (5)
Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar, Gdańsk - zdjęcie 1
Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar, Gdańsk - zdjęcie 2 Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar, Gdańsk - zdjęcie 3 Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar, Gdańsk - zdjęcie 4 Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar id:34201

Gdańsk, pomorskie

O nas

Serwis koktajli na wyskokim poziomie wykonany przez profesjonalnych barmanów, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za barem zaskoczą was nie tylko klasycznymi koktajlami ale również własną inwencją twórczą w przyrządzaniu koktajli alkohokalowych jak i bezalkoholowych na terenie całego kraju.
Pełne Szkło to nie tylko barmani ale również bariści, którzy przez lata szkolili sie w dziedzinie parzenia kawy sprawią że każda z nich zaskoczy was nie tylko smakiem ale również wyglądem gdyż są one przyrządzane metodą Latte Art, która polega na tworzeniu wzorów ze spienionego mleka na powierzchni espresso.

Opinie (1)

Barmani/Bariści na wesele- Pełne Szkło coffee & cocktail bar id:34201
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-03-2018
Malbork
Data dodania: 21-04-2018

Super organizacja i pełen profesjonalizm. Koktajle na poziomie światowym, smaczne i pięknie podane. Goście na moim weselu nie mogli wyjść z podziwu klasy, zaangażowania oraz wiedzy jaką posiadał "Barman"
Polecam z czystym sumieniem i czekam na kolejną okazję współpracy.
Pozdrawiam Mateusz K.

liczba odwiedzin: 1549

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie