Zobacz zdjęcia (5)
Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub!, Szczecin - zdjęcie 1
Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub!, Szczecin - zdjęcie 2 Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub!, Szczecin - zdjęcie 3 Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub!, Szczecin - zdjęcie 4 Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub!, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub! id:39171

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Ślub to będzie jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu, zapamiętacie go na zawsze. Przygotowujemy się do niego skrupulatnie, dbając o każdy szczegół, aby ten dzień był spełnieniem marzeń.

W dniu Ślubu pojawia się wiele uczuć: radość, szczęście, wzruszenie, poczucie, że jest się kimś najważniejszym dla drugiego człowieka. Aby uczcić ten dzień, chcemy, żeby wszystko było perfekcyjne, dopracowane i dopięte na ostatni guzik – aby powstała wspaniała spójna całość.

Dzięki współpracy z Białym Inżynierem, dzień Waszego Ślubu będzie wyjątkowy. To my zajmiemy się przyziemnymi sprawami - a Wy będziecie mogli cieszyć się sobą.


Powierzenie Białemu Inżynierowi kompleksowej organizacji Ślubu i Wesela, przekłada się na oszczędność czasu i do zera eliminuje stres towarzyszący przygotowaniom. Oferta obejmuje:
~ Formalności
~ Koszty i harmonogramy
~ Miejsce Ślubu i Wesela
~ Podwykonawcy
~ Dekoracje i papeteria
~ Atrakcje weselne
~ Stylizacja Pary Młodej
~ Koordynacja

Oferta kompleksowej organizacji Ślubu i Wesela jest dostępna w dwóch wariantach: z koordynacją lub bez koordynacji dnia Ślubu.

~~Bez koordynacji
Biały Inżynier jest do Państwa dyspozycji od chwili podpisania umowy do dnia poprzedzającego Ślub i Wesele. Niezbędne informację oraz harmonogramy przekazywane są wybranej osobie (najczęściej Świadkowej).

~~Z koordynacją
Biały Inżynier jest do Państwa dyspozycji od chwili podpisania umowy do późnych godzin nocnych w dniu ślubu. Oferta ta obejmuje dodatkowo:
- Ostateczne rozliczenie z podwykonawcami
- Osobistą koordynację dnia ślubu

Oferta dodatkowa obejmuje:
~~ Konsultacje dla Narzeczonych
~~ Częściowa organizację Ślubu i Wesela

Serdecznie zapraszam do kontaktu
Marzena Klepacka
Biały Inżynier - Wedding Planner

Opinie (1)

Biały Inżynier - Wedding Planner | Twój perfekcyjny Ślub! id:39171
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Szczecin
Data dodania: 14-01-2019

Polecam z całego serca! Perfekcyjne podejście! Wiele cennych rad i zawsze uśmiech na twarzy u Marzeny był niesamowity:) dziękujemy!!!

Marzena Klepacka
14-01-2019

Dziękuję za miłe słowa. Jeszcze raz dużo szczęścia:)

liczba odwiedzin: 1618

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie