Zobacz zdjęcia (5)
Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!, Piekary Śląskie - zdjęcie 1
Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!, Piekary Śląskie - zdjęcie 2 Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!, Piekary Śląskie - zdjęcie 3 Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!, Piekary Śląskie - zdjęcie 4 Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!, Piekary Śląskie - zdjęcie 5
1 / 5

Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group! id:25026

Piekary Śląskie, śląskie
(2)
Dodaj opinię
798-806...

O nas

Przenieście się do bollywoodzkiej krainy kolorów, tańca, pięknej kultury oraz radości!
Zespół Tańca Indyjskiego Kahani poleca się na wesela. Mamy bogatą ofertę przeróżnych tańców indyjskich, od tańców filmowych (które robią największą furorę podczas wesel) poprzez semiklasykę, po tańce folkowe i fuzje (np. z tańcem brzucha, z latino).
Oprócz widowiskowych pokazów tanecznych (zawierających także różne indyjskie tradycje weselne) proponujemy krótkie warsztaty taneczne i malowanie henną.
Tancerki działały wcześniej w innych zespołach i mają kilkunastoletnie doświadczenie w tańcach indyjskich i występach scenicznych.

Występowałyśmy za granicą w Sztokholmie dla nowojorskiej firmy Pollina Tours. W Polsce na wielu prestiżowych pokazach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Dzieliłyśmy scenę m.in. z Conrado Moreno, grupą Piersi, Wojciechem Cejrowskim, Martyną Wojciechowską, czy Edytą Herbuś. Prezentowałyśmy się przed Prezesem Sądu Najwyższego RP, ambasadorami różnych krajów. Występowałyśmy m.in trzykrotnie w Pałacu Kultury i Nauki, w warszawskim klubie Stodoła, podczas znanego Festiwalu Kolorów w Parku Śląskim, na Dniu Republiki Indii w Hotelu Marriott, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Ptak Warsaw Expo i wiele innych. Stale współpracujemy z Ambasadą Indii w Polsce, z organizacją India International Foundation oraz Indyjsko-Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kultury.
W 2019 roku prezentowałyśmy się na żywo w Pytaniu na śniadanie w TVP2 oraz byłyśmy częścią 135 odcinka serialu "Zakochani po uszy".
Taniec indyjski oraz tworzenie części artystycznej różnych eventów jest dla nas największą pasją, dbamy o rozrywkę i najlepsze przeżycia publiczności na najwyższym poziomie :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze występy są energiczne i barwne. Taniec indyjski nie jest w Polsce powszechny, dzięki czemu taka atrakcja jest czymś kreatywnym, niecodziennym, wyjątkowym. Tancerki posiadają duże doświadczenie w różnych formach tańca indyjskiego.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

W zaledwie pół roku staliśmy się najczęściej występującą i jednym z najpopularniejszych zespołów (na ponad 20) tańca indyjskiego w Polsce. Występowałyśmy w całej Polsce, Sztokholmie, Genewie, a także tańczyłyśmy w "Pytaniu na śniadanie" w TVP2 czy w jednym z odcinków serialu "Zakochani po uszy" na TVN7. Dzieliłyśmy scenę m.in. z Punjabi MC, grupą Piersi, Conrado Moreno, Edytą Herbuś.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Niektóre z tancerek już nawet 10 lat. Jako zespół od 2016.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zależy ile osób obecnie działa w zespole. Można dowolnie wybrać jaka ilość tancerek ma zatańczyć, od jednej przez duety, tria po cały zespół.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najpóźniej dwa miesiące przed. Zawodowo zajmujemy się też innymi rzeczami, więc aby zorganizować sobie czas tak, by wziąć udział w Waszym wydarzeniu powinniśmy wiedzieć stosunkowo wcześniej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje i Wasze wizje.

Opinie Kahani Dance Group (2)

Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group! id:25026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Rudna
Data dodania: 25-09-2018

Polecam z całego serca- profesjonalnie podejście do klienta, o poziomie tańca nie wspominając. Goście byli zachwyceni :)

Szukaliśmy nietypowej niespodzianki dla Pary Młodej i plan udało się zrealizować w 100%. Dziewczyny są bardzo kontaktowe, bez problemu udało nam się dogadać wszystkie szczegóły pokazu. Zarówno ich taniec jak i animacja były świetne- nawet najbardziej opornych udało się włączyć do zabawy :) Niesamowite wrażenia i świetne show! Z niecierpliwością czekam na filmik od kamerzysty, żeby zobaczyć jak wyszła nasza wspólna "choreografia":)

Jeszcze raz dziękujemy za znakomitą zabawę. Pozdrawiam serdecznie!

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Kobiernice
Data dodania: 21-09-2017

Wielkie podziękowania dla Kahani Dance Group! Dziewczyny wykonały 2 występy taneczne oraz jedną animacje na naszym małym przyjęciu weselnym. Wszystkim gościom weselnym bardzo się podobało i byli zachwyceni występami. Bardzo profesjonalne podejscie, świetnie dobrana muzyka i piękne stroje. Z całego serca polecam wszystkim którzy chcą zabawić swoich gości !

Kontakt Kahani Dance Group

Nazwa firmy: Kahani Dance Group
Imię i nazwisko: Katarzyna Buk
Adres: Piekary Śląskie, , 41-940, woj. śląskie
798-806...
liczba odwiedzin: 2311
Zadzwoń
798-806...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie