Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group! id:25026

Piekary Śląskie, śląskie
(2)
Dodaj opinię
798-806...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Przenieście się do bollywoodzkiej krainy kolorów, tańca, pięknej kultury oraz radości!
Siedmioosobowy Zespół Tańca Indyjskiego Kahani poleca się na wesela. Mamy bogatą ofertę przeróżnych tańców indyjskich, od tańców filmowych (które robią największą furorę podczas wesel) poprzez semiklasykę, po tańce folkowe i fuzje (np. z tańcem brzucha, z latino).
Oprócz widowiskowych pokazów tanecznych (zawierających także różne indyjskie tradycje weselne) proponujemy krótkie warsztaty taneczne i malowanie henną.
Nasz zespół ma krótki staż, jednakże tancerki działały wcześniej w innych zespołach i mają kilkunastoletnie doświadczenie w tańcach indyjskich i występach scenicznych. Występowałyśmy na wielu prestiżowych pokazach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Dzieliłyśmy scenę m.in. z Conrado Moreno, grupą Piersi, Wojciechem Cejrowskim, Martyną Wojciechowską, czy Edytą Herbuś. Prezentowałyśmy się przed Prezesem Sądu Najwyższego RP, ambasadorami różnych krajów. Występowałyśmy m.in trzykrotnie w Pałacu Kultury i Nauki, w warszawskim klubie Stodoła, podczas znanego Festiwalu Kolorów w Parku Śląskim, na Dniu Republiki Indii w Hotelu Marriott, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Ptak Warsaw Expo i wiele innych. Stale współpracujemy z Ambasadą Indii w Polsce, z organizacją India International Foundation oraz Indyjsko-Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kultury.
Taniec indyjski oraz tworzenie części artystycznej różnych eventów jest dla nas największą pasją, dbamy o rozrywkę i najlepsze przeżycia publiczności na najwyższym poziomie :)

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group! id:25026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Rudna
Data dodania: 25-09-2018
Polecam z całego serca- profesjonalnie podejście do klienta, o poziomie tańca nie wspominając. Goście byli zachwyceni :)

Szukaliśmy nietypowej niespodzianki dla Pary Młodej i plan udało się zrealizować w 100%. Dziewczyny są bardzo kontaktowe, bez problemu udało nam się dogadać wszystkie szczegóły pokazu. Zarówno ich taniec jak i animacja były świetne- nawet najbardziej opornych udało się włączyć do zabawy :) Niesamowite wrażenia i świetne show! Z niecierpliwością czekam na filmik od kamerzysty, żeby zobaczyć jak wyszła nasza wspólna "choreografia":)

Jeszcze raz dziękujemy za znakomitą zabawę. Pozdrawiam serdecznie!
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Kobiernice
Data dodania: 21-09-2017
Wielkie podziękowania dla Kahani Dance Group! Dziewczyny wykonały 2 występy taneczne oraz jedną animacje na naszym małym przyjęciu weselnym. Wszystkim gościom weselnym bardzo się podobało i byli zachwyceni występami. Bardzo profesjonalne podejscie, świetnie dobrana muzyka i piękne stroje. Z całego serca polecam wszystkim którzy chcą zabawić swoich gości !
Kasia

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Piekary Śląskie
41-940woj. śląskie
798-806...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 05-02-2017, liczba odwiedzin: 697
Telefon
798-806...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie