CAFE LATINO dance show

Poznań, wielkopolskie

O nas

Najlepsze show w Polsce - nie może nas zabraknąć na Państwa weselu! Elektryzująca cha cha cha, erotyczna rumba i wystrzałowy jive z pewnością rozgrzeją Państwa ciała i umysły!

Cafe Latino to profesjonalne show taneczne, które łączy w sobie klasę, elegancję, efektownie zaprojektowane stroje, ale przede wszystkim mistrzowski kunszt taneczny.
Show opowiada historię dwóch osób - choreografa i tancerki rewiowej, którzy postanowili stworzyć widowisko taneczne przedstawione z różnych perspektyw.

Cafe Latino przeniesie Państwa w tajemnicze klimaty rodem z Jamesa Bonda, historię pełną emocji, romantyzmu i bliskości pomiędzy dwojgiem ludzi, szalony i skoczny parkiet lat dwudziestych, charyzmatyczny i swingowy trans, a nawet na hiszpańską corridę, gdzie walka torreadora z bykiem ukaże całkowicie nowe oblicze.

Cafe Latino to miłość do tańca, który tworzy idealnie dobrany duet – Julia – tancerka rewiowa oraz Kamil – choreograf. Po roku intensywnych przygotowań postanowiliśmy podzielić się z Państwem efektami naszej pracy. Jesteśmy przekonani, że nasz pokaz taneczny będzie idealnym uzupełnieniem na Państwa evencie, imprezie firmowej czy spotkaniu rodzinnym.

Bogata oferta taneczna z możliwością indywidualnego skrojenia pokazu na Państwa potrzeby. Show z pewnością będzie idealną formą podziękowania dla rodziców Państwa Młodych! Dodatkowo proponujemy animację połączoną z krótką nauką tańca dla publiczności. Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 2067

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie