Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna, Knurów - zdjęcie 1
Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna, Knurów - zdjęcie 2 Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna, Knurów - zdjęcie 3 Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna, Knurów - zdjęcie 4 Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna, Knurów - zdjęcie 5
1 / 5

Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna id:43954

Knurów, śląskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cieszymy się, że tu jesteście... ...to musi znaczyć, że w fotografii ślubnej szukacie czegoś więcej.

Mówiąc pokrótce, nasza oferta jest kierowana do par młodych, które od fotografa weselnego oczekują otwartego, kreatywnego podejścia do fotografii ślubnej. Każdy z naszych pakietów zawiera reportaż widziany okiem dwóch Pań fotograf, choć kochamy podobną estetykę, to zdjęcia będą tworzone z zupełnie innych perspektyw, co znacznie urozmaici cały reportaż ślubny. Nie lubimy przesadnie pozowanych ujęć, nie jesteśmy też fankami sztucznie obrobionych fotografii. Za to z pewnością znajdziecie u nas naturalne, pełne emocji kadry.

Jak pracujemy? Spokojnie, dyskretnie, ale z wielkim entuzjazmem! 😇
Staramy się wprowadzić luźną atmosferę i skracać dystans do minimum! Chcemy byście traktowali nas jak najlepszych znajomych, choć zachowujemy pełen profesjonalizm. Chłoniemy Wasze emocje i zdarza się, że się wzruszamy… 😅Wyłapujemy sytuacje, które Wam zdarza się przegapić. Obserwujemy i śmiejemy się, zachowując zimną krew i zawsze służymy pomocną dłonią. 😊
Jeśli chcesz poznać naszą ofertę napisz do nas wiadomość. 💌
Chętnie usłyszymy również coś o Tobie i Twoich planach. 👌


Wolne terminy na 2020/21 rok!
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy młodymi, ambitnymi fotografkami ślubnymi. Mamy indywidualne podejście do pary młodej, chętnie podpowiadamy i tworzymy we własnym stylu, ale równie chętnie słuchamy i wcielamy w życie Wasze oczekiwania. Staramy się wprowadzać luźną atmosferę bo wtedy powstają najpiękniejsze kadry!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tym, że pracujemy w kobiecym duecie. Ponadto tworzymy ponadczasowe naturalne kadry ślubne, które nie są przepełnione obróbką, retuszem. Nasze zdjęcia za x lat będą tak samo piękne bo nie kierujemy się modą na zdjęciach, a chcemy uchwycić wasze najszczersze emocje.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To jak długo z Wami będziemy tego dnia zależy od tego, jaki pakiet wybierzecie. Zazwyczaj jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to reportaż ślubny od przygotowań do oczepin. Zdjęcia z przygotowań, first look, błogosławieństwo, następnie reportaż w kościele, reportaż na seli weselnej. W tym także zdjęcia grupowe, rodzinne oraz mini plener! :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Obie fotografujemy już około 10 lat, przez te lata szukałyśmy swoich styli. Kształciłyśmy się na kursach, w oparciu o wiedzę książkową i Internet. Aż w końcu postanowiłyśmy zdobyć zawód - fotograf i to właśnie na kursie zawodowym się poznałyśmy!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już ładne pare lat. Początkowo pracowałyśmy dla innych fotografów, gdzie zdobyłyśmy spore doświadczenie. W duecie pracujemy od 2019 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ta praca to nasza pasja, więc jest to spełnienie marzeń. Za każdym razem, gdy ktoś nas wybiera, jesteśmy niesamowicie wdzięczne za zaufanie i po raz kolejny czujemy, że żyjemy! Fotografia to dla nas sztuka obrazu oraz poznawania i obcowania z ludźmi. Artyzm i psychologia, uwielbiamy.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie pełnoklatkowym firmy canon. W związku z tym, że pracujemy w duecie posiadamy 4 pełnoklatkowe aparaty, co daje Wam gwarancję tego, że sprzętowo Was nie zawiedziemy. Jak jeden z aparatów się uszkodzi, pozostaną nam jeszcze 3! Błyskami lampaki canon oraz yongnuo, ale to tylko na sali aby obraz pozostał nierozmyty i jasny, w każdym innym miejscu korzystamy ze światła naturalnego. Poza canonem uwielbiamy macbooki i na takim sprzęcie obrabiamy Wasze zdjęcia. Dyski segregate gwarantują podwójny backup zdjęć, więc nie ma możliwości, aby Wasze zdjęcia przepadły. Jeśli chodzi o obiektywy to dysponujemy szeroką gamą obiektywów sigma art oraz tamron. Posiadamy w swojej rodzince fotograficznej także niezawodny dron. Wszystko to abyście czuli, że jesteście w rękach profesjonalistów!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Na jakość materiału fotograficznego składa się wiele czynników. Wykształcenie, doświadczenie, umiejętności, ale także programy do obróbki zdjęć. Niestety żadne z powyższych nie podniesie jakości materiału, gdy zawiedzie sprzęt. Dlatego też dbamy o nasz wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, wysyłamy go rok rocznie do serwisów - kalibracja, czyszczenie, aby nic nas nie zaskoczyło!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy kobiecym duetem fotograficznym i zawsze na zleceniu pojawiamy się w dwójkę. Zespół CapturedSoulmates to w składzie zawsze Paulina i Karolina! :)

Jak ubieramy się na wesele?

Oczywiście, że elegancko, ale także wygodnie. Wiemy, że wszyscy będą wyglądać odświętnie, więc my również, nie chcemy odstawać tego dnia!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymacie w formie wywołanych odbitek zapakowanych w eleganckie pudełeczko, a także w wersji elektronicznej na pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Fotografie obrabiamy do 90 dni od uroczystości zaślubin bądź dodatkowego pleneru ślubnego. I jeszcze nam się nie zdażyło tego terminu nie dotrzymać.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy aktualne uprawnienia do fotografowania w kościele.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie, Wasza piękna dwójka, emocje, dotykt, szept. A gdzieś tam w tle zachód słońca, czy światłocień, dodający artystycznego wydźwięku.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Wprostu uwielbiamy przygotowania, wtedy jeszcze aktywnie bierzemy udział w uroczystości, później już tylko staramy się dyskretnie uwieczniać wszelkie Ale głównym punktem jest first look, jeśli tylko mamy czas chętnie organizujemy go gdzieś w niedalekiej okolicy od domu Pani Młodej. Emocje w czystej postaci.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Kochamy podróże, jeśli chcecie zrobić plener w Chorwacji, na Ukrainie, czy w Norwegii... Będziemy przeszczęśliwe!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Lasy, jeziora, góry, morze. Dla każdego coś miłego. My jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje, chętnie też coś podpowiemy. Jesteś typowym mieszczuchem? Katowice! Wolisz coś spokojnego na łonie natury - to może Zakrzówek? Kochasz adrenalinę? Lecimy do Energylandii. Powiedz nam o sobie dwa słowa, na pewno znajdziemy coś odpowiedniego!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nic co ludzkie nie jest nam obce! Jesteśmy bardzo otwartymi osobami. Kochamy artyzm, im dziwniej tym dla nas lepiej. Najbardziej nietypowo było na złomowisku samochodów!

Jaki jest styl naszej pracy?

Jak pracujemy? SPOKOJNIE, DYSKRETNIE, ALE Z WIELKIM ENTUZJAZMEM! STARAMY SIĘ WPROWADZIĆ LUŹNĄ ATMOSFERĘ I SKRACAĆ DYSTANS DO MINIMUM! CHCEMY BYŚCIE TRAKTOWALI NAS JAK NAJLEPSZYCH ZNAJOMYCH, CHOĆ ZACHOWUJEMY PEŁEN PROFESJONALIZM. CHŁONIEMY WASZE EMOCJE I ZDARZA SIĘ, ŻE SIĘ WZRUSZAMY… WYŁAPUJEMY SYTUACJE, KTÓRE WAM ZDARZA SIĘ PRZEGAPIĆ. OBSERWUJEMY I ŚMIEJEMY SIĘ, ZACHOWUJĄC ZIMNĄ KREW I ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCNĄ DŁONIĄ.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To największe wyzwanie dla fotografa, trzeba być szybkim, a my kochamy wyzwania! Emocje, entuzjazm i zabawa do białego rana, każdy gość weselny zapamięta ten ślub i każdy pojawi się na zdjęciach z reportażu!

Języki obce, którymi się posługujemy.

No to teraz Was zaskoczymy... mówimy po polsku, to będzie akurat normalne. We speak English. I fandzolimy po Ślonsku, jak rozumiejo.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Jest wielu utalentowanych fotografów. My inspirujemy się pojedynczymi kadrami, nie wpatrujemy się ślepo w jednego twórcę. Chcemy podążać własną drogą.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Klient nasz pan, chętnie dostosujemy usługę pod Wasze wymagania :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Dobrze! Jeśli robisz to co kochasz, to nic nie jest Ci straszne. Śnieg, deszcz, grad.. dla efektów wskoczymy w ogień!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Pracując na pełnoklatkowym sprzęcie z jasnymi obiektywami, ciemność nam nie straszna!

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Do nas trafia trend z podwójną ekspozycją, natomiast staramy się fotografować sercem, tak by fotografie były ponadczasowe, więc nie podążamy ślepo za modą.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat pełnoklatkowy, obiektyw zmiennoogniskowy i siebie nawzajem, by móc się sobą inspirować! :)

Nasze pasje.

Dobry film, koncerty i spotkania z przyjaciółmi. Kochamy zwięrzęta i psy i koty! Jak ktoś nie lubi zwierząt to chyba nie jest dobrym człowiekiem... Uwielbiamy podróżować, góry, mazury, morze. Polska, Europa, Afryka, mamy nadzieję na Azję i Amerykę. I ciepłe i zimne miejsca mają swój urok. Wszelkie nowinki fotograficzne i marketing, to nam w duszy gra.

Ciekawostki na nasz temat.

JESTEŚMY MŁODYMI KOBIETAMI, KTÓRE POŁĄCZYŁA PASJA DO FOTOGRAFII. OBIE FOTOGRAFUJEMY, JUŻ KILKA DOBRYCH LAT – SOLO. SPOTKAŁYŚMY SIĘ NA ROZDROŻU KARIER ZAWODOWYCH… WIĘKSZOŚĆ LUDZI JEDNAK TRAKTUJE PRACĘ JAKO PRIORYTET, DLATEGO POSTANOWIŁYŚMY RZUCIĆ WSZYSTKO I POSTAWIĆ NA NASZĄ WSPÓLNĄ MIŁOŚĆ DO OBRAZU, ROZPOCZYNAJĄC PRZYGODĘ W DUECIE FOTOGRAFICZNYM.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie (6)

Captured Soulmates Studio - CSM ❤ Naturalna Fotografia Ślubna id:43954
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Czerwionka-Leszczyny
Data dodania: 22-01-2020

Możemy w 100% polecić tę firmę. Zdjęcia są przepiękne, naturalne i takie jak sobie wymarzyliśmy! Luźne podejście dziewczyn sprawiło, że czuliśmy się bardzo swobodnie a stres był mniej odczuwalny. Uchwycony został nawet najmniejszy szczegół tego dna. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy. Pamiątka w postaci cudownych zdjęć <3

Karolina
28-01-2020

Dziękujemy przepięknie za tak miły komentarz! Bardzo się cieszymy, że sprostałyśmy Waszym wymaganiom! Ściskamy mocno! Raz jeszcze wielkie dzięki

K
Klara
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2019
Zabrze
Data dodania: 04-01-2020

Wspaniałe dziewczyny! Pełne ciepła i zrozumienia. Nie jestem "typową" Panną młodą i nie cierpię sztuczności i weselnego kiczu więc byłam wymagającą klientką. Dziewczyny z Captured Soulmates pomogły w tym, aby mój szczególny dzień został zapamiętany na zawsze. Zdjęcia są pełne profesjonalizmu i ciepła, dzięki czemu wspomnienia będą z nami na długo. Polecam z całego serca, kobiety znają się na rzeczy!

Karolina
05-01-2020

Dziękujemy z całego serduszka! I takie osóbki właśnie cenimy najbardziej, wysoka poprzeczka to jest to, co uwielbiamy! Dziękujemy pięknie za zaufanie i ogromie cieszymy się, że sprostałyśmy! Dużo miłości życzymy i pozdrawiamy cieplutko! :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Rybnik
Data dodania: 03-01-2020

Jesteśmy zachwyceni !;))
Bardzo cieszymy się z wyboru tych cudownych dziewczyn Captured Soulmates ♡♡ Zdjecia cudowne, uchwycone nasze szczere i prawdziwe emocje, które widzi każdy przeglądając album ;) Wspaniała współpraca, pełen profesjonalizm, a przy tym swoboda z jaką czułam się z mężem będąc na swoim weselu;) Uśmiechnięte i bardzo pozytywne z mnóstwem pomysłów i otwarte na wszelkie wyzwania jak np. plener w wymarzonym miejscu.. ♡
Pozdrawiamy i szczerze polecamy !;*

Karolina
04-01-2020

A my jesteśmy prze szczęśliwe! W Wasz ślub włożyłyśmy całe serduszko, emocje sięgały zenitu, bo znamy się przecież prywatnie! Stresu było co niemiara, ale był to motywujący stres dlatego mamy tak przepiękne ujęcia, z których jesteśmy niesamowicie dumne! Dziękujemy za przepiękny komentarz i pozdrawiamy! :)

M
Maria Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2019
Rybnik
Data dodania: 03-01-2020

Ta niewidzialna nić łącząca ludzi nagle staje się widzialna. To jest fenomen tego duetu. Emocje, uczucia, spojrzenia, szepty i przede wszystkim miłość uchwycona miłością. Jestem zachwycona. Zdjęcia to nie zwykłe zdjęcia, a gdy otwieramy nasz album.. Czujemy tamten zapach powietrza jedyny w swoim rodzaju, dreszczyk emocji, który po tylu razach przewracania kart albumu powinien zaniknąć, a on wciąż jest i czujemy go na nowo. Niesamowite. Polecam z całego serca. Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać ❤❤❤

Karolina
04-01-2020

Dziękujemy za te przepiękne słowa! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak pięknie wszystko opisałaś! To była niesamowita przygoda móc z Wami spędzić Wasz w końcu najcudowniejszy dzień życia! Serce rośnie, dusza się raduje! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy! :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-12-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 03-01-2020

Wspaniałe dziewczyny! Genialne podejście, wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm! Szybko otrzymaliśmy zdjęcia i są przepiękne. Mamy z mężem najlepszą pamiątkę na całe życie. Z całego serca polecam captures soulmates <3

Karolina
03-01-2020

Dziekujey pięknie za wspaniały komentarz! Serce się raduje, gdy czytamy takie pozytywne wiadomości. :) Życzymy dużo dużo miłości na Waszej wspólnej drodze! Pozdrawiamy

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Gliwice
Data dodania: 27-12-2019

Super dziewczyny, zdjęcia przepiękne, luźna atmosfera i pełen profesjonalizm podczas całej uroczystości. Mogę z ręką na sercu polecić tą firmę! ❤

Karolina
02-01-2020

Dziękujemy pięknie za opinię! :) To była przyjemność móc sfotografować tak piękną uroczystość! :)

Kontakt

NIP: 6423221071
Adres: Knurów, , 44-194, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 3145

Popularne miasta w okolicy