Zobacz zdjęcia (5)
Concordia Atelier, Poznań - zdjęcie 1
Concordia Atelier, Poznań - zdjęcie 2 Concordia Atelier, Poznań - zdjęcie 3 Concordia Atelier, Poznań - zdjęcie 4 Concordia Atelier, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Concordia Atelier id:35092

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: nieograniczona

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Jest mi niezmiernie miło powitać Państwa na mojej stronie, która jest częścią Pracowni Ślubnej Grupy Concordia.

Firma powstała z myślą o osobach przygotowujących się do ślubu, poszukujących niebagatelnych, wyjątkowych kreacji i dekoracji , organizujących wesele oraz przyjęcia okolicznościowe. Wyjątkowość mojej firmy polega na szerokiej ofercie proponowanych usług, co ma wpływ na konkurencyjność cen. Jestem projektantem i stylistą mody.

W swojej dotychczasowej pracy zgłębiłam tajniki konstrukcji, techniki i technologii odzieży, jednym słowem kunsztu krawieckiego. Dążąc do doskonałości biorę udział w licznych kursach, szkoleniach i pokazach. Na bieżąco śledzę nowości i trendy obowiązujące w modzie. Fascynują mnie wielcy krawcy i kreatorzy mody. Inspiracją dla mnie jest kobiecość, natura, elegancja, i piękno kwiatów. Od wielu lat uczestniczę w organizowaniu ślubów, wesel oraz przyjęć okolicznościowych i chętnie pomogę zorganizować dla Państwa uroczystość.

liczba odwiedzin: 2140

Popularne miasta w okolicy