Cool zespół weselny id:17380

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wizna, podlaskie
Data dodania: 25-11-2015
Liczba odwiedzin: 158

Oferta

W naszym zespole, każdy z nas ma do wykonania swoją funkcje. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonujemy swoja prace w pełni profesjonalnie. W ten sposób słowo ZESPÓŁ ma sens i co najważniejsze, posiada odzwie- rciedlenie w jakości oferowanych przez nas usług.


W naszym repertuarze posiadamy utwory wszystkich pokoleń muzycznych. Na przyjęciach weselnych miły nastrój wprowadzamy muzyką biesiadną graną na żywo, a także śpiewaną wspólnie z gośćmi. Staramy się, aby wesele na którym mamy przyjemność grać,pozostało na długo w pamięci gości, bawiących się przy naszej muzyce i sposobie prowadzenia przyjęcia. To w jakim stopniu nam się to udaje, pozostawiamy ocenie tych, którzy bawili się przy naszej muzyce.


Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Ustalamy plan, dobieramy repertuar adekwatnie do wieku i upodobań gości. Posiadamy nagłośnienie o dużej mocy (2x2000Wat RMS), dzięki czemu jesteśmy w stanie nagłośnić imprezy plenerowe. W naszym posiadaniu jest sprzęt estradowy firm takich jak: Crest, Electro-Voice, dbx, Shure, Yamaha, Rolland. Mamy także wysokiej klasy oświetlenie sceniczne (5 efektów + dym). Profesjonalny sprzęt pomaga nam w zapewnieniu jak najwyższej jakości wykonanych przez nas usług.

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy

W składzie:

  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Cool zespół weselny
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Wizna
Kod:18-430

Nowe ogłoszenia