Zobacz zdjęcia (13)
Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 1
Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 2 Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 3 Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 4 Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 5
Cudowny Ślub Humanistyczny, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 13

Cudowny Ślub Humanistyczny id:45425

od 1000 do 1300 zł / występ
Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
515-755...

O nas

Wymarzony ślub cywilny!
To może zorganizuj ślub humanistyczny? 😊

Ślub humanistyczny to doskonałe uzupełnienie ślubu cywilnego. Pomyślcie tylko o przyjemności zorganizowania Waszej przysięgi w dowolnym miejscu na ziemi i o dowolnej porze. Nie potrzebujecie w tym celu pisać żadnego podania i żadnej zgody, wystarczy krótki email do mnie :)

Wyobraźcie sobie, że składacie swoją małżeńską przysięgę o zachodzie słońca w miejscu, gdzie się poznaliście lub gdzie byliście na pierwszej randce. Ślubujecie sobie miłość w pięknym ogrodzie Waszej sali weselnej, a tym samym nie martwicie się o transport gości. A może ceremonie przeniesiecie z budynku urzędu, prosto na piaszczysty brzeg pewnej nadmorskiej miejscowości? Możliwości jest mnóstwo, a ja pojadę za Wami na sam koniec świata! :)

Moja historia z prowadzeniem ślubów rozpoczęła się kiedy moja serdeczna znajoma, postanowiła powiedzieć głośne NIE sztywnym zasadom narzucanym przez Urzędnika Stanu Cywilnego. Chciała podczas przysięgi powiedzieć swojemu przyszłemu mężowi o wiele więcej niż „przysięgam” oraz „ślubuję”. Jej drugim marzeniem było opowiedzenie ich historii zaproszonym gościom. Chciała, aby każdy dowiedział się jak poznała mężczyznę, który odmienił jej świat i z którym teraz będzie szła przez życie. Pragnęła, aby wydarzyło się to nad ich ulubionym jeziorem i z udziałem bliskich osób. Chciała, aby ten dzień był magiczny i odbiegał od tradycyjnych wesel, na których miała okazję być gościem. Chciała, aby w tle leciała piosenka Beyonce. Zadzwoniła do mnie i opowiedziała mi o swoich planach. Wtedy pierwszy raz usłyszałam zwrot ślub humanistyczny.
Dla osoby, która pracuje z publicznością. Każde wydarzenie, to mniej więcej podobny schemat organizacyjny. Ustalamy scenariusz, oczekiwania dotyczące stylu prowadzenia oraz wygląd prowadzącej. Rozmawiamy o technicznych sprawach, umawiamy próbę i dopracowujemy nasze wystąpienia. Tym razem było podobnie, tylko weselej, bo wspierałam w tym bliską osobę. Czułam też brzemię odpowiedzialności, ponieważ prowadzenie dla znajomej osoby najważniejszej imprezy w jej życiu, czyli ślubu, to chodzenie po kruchym lodzie. Każda moja pomyłka, zła interpretacja jej oczekiwań może okazać się skazą na jej wspomnieniu. Byłam lekko zestresowana, ale tym samym zmotywowana do przeprowadzenia wydarzenia na najwyższym poziomie jej oczekiwań. Wszystko udało się doskonale, a najpiękniejszym wspomnieniem tych chwil, są piękne zdjęcia i moc wzruszeń, które do tej pory budzą miły dreszcz, gdy o nich myślę.
Tylko profesjonalny konferansjer, spełni Wasze największe marzenia i sprawi, że ten dzień będzie jak z bajki! Jego doświadczenie w pracy z publicznością oraz pobudzanie oczekiwanych emocji przez dobór odpowiednich słów i zwrotów, to gwarancja magicznego wydarzenia. Naszym zadaniem jest spełnianie Waszych marzeń, opowiadanie Waszych historii i tworzenie przysięgi, która będzie odpowiadać Waszej miłości.

Jestem konferansjerem, czyli na co dzień prowadzę małe i duże uroczystości, otwarcia inwestycji, wydarzenia biznesowe oraz pikniki, koncerty i spotkania rodzinne. Od 2 lat prowadzę również śluby humanistyczne, zabierając tym samym gości w podróż do życia Państwa Młodych oraz gwarantując karuzele dobrych emocji i ciekawych wspomnień.

Wspólnie z Młodymi tworzę indywidualne scenariusze tego cudownego dnia. Wyznaczamy styl prowadzenia uroczystości oraz ustalamy opowieść, którą powinnam opowiedzieć Wam i Waszym najbliższym. Pomagam Wam napisać cudowne przemowy i ślubowanie miłości. Tworzymy przysięgę, która ubierze w słowa Wasze uczucia i która rozczuli, rozbawi a może wzruszy Waszych gości.

Wspólnie odchodzimy od standardów i czynimy ten dzień wyjątkowym i dokładnie takim, jakim go zawsze widzieliście. Malujemy bajkę lub scenerię z prestiżowego filmu prosto z Hollywood. Wyjątkiem jest to, że tych scen nie odgrywają żadni aktorzy, to dzieje się naprawdę i Wy jesteście w samym centrum tej wyjątkowej sceny.

Podczas tej wzniosłej chwili możemy również:
+ Podziękować gościom, rodzicom oraz świadkom.
+ Wpleść w scenariusz wyjątkowe elementy, takie jak gołębie, race, balony puszczone w niebo.
+ Wiele innych Waszych oczekiwań, takich jak wzajemne prezenty, podziękowania dziadkom, pierwszy taniec.

Wszystko co zaplanujemy, możemy zrealizować w dwóch językach. Poprowadzę ceremonie płynnie i bez sztucznego tłumaczenia słów konferansjera. To ja będę nadawać tempa całemu wydarzeniu, oddając tym samym jego cudowny klimat.

W cenie zawarta jest próba przed wydarzeniem.
Prowadzę wydarzenia w całej Polsce.

Cudowny Ślub Humanistyczny - film 1 Cudowny Ślub Humanistyczny - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta AM Brand Angelika Muchowska

Ślub Humanistyczny

od 1000 do 1300zł/ występ

W cenie zawarta jest próba dzień wcześniej.
Cena nie zawiera kosztów dojazdów, które wynoszą 1 zł za km, liczone tylko w jedną stronę.
Cena nie zawiera kosztów noclegu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Od wielu lat jestem konferansjerem, który prowadzi wiele wydarzeń takich jak otwarcia inwestycji, konferencje, szkolenia, wizyty ważnych gości, imprezy plenerowe. Podczas tych imprez pracuję z politykami, dyrektorami oraz zarządem, miałam okazję prowadzić również wydarzenie z udziałem rodziny królewskiej. Dzisiaj te doświadczenie, elegancja oraz finezja mogą służyć Waszym gościom podczas ślubu humanistycznego.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moją ofertę wyróżnia fakt, że jestem z wykształcenia tłumaczem języka angielskiego, dlatego Twój ślub może odbyć się w dwóch językach, bez konieczności zatrudniania dodatkowej osoby. Jedna osoba to mniej koordynacji, niższy koszt oraz większa efektywność podczas uroczystości.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Myślę, że dużo osób ceni sobie fakt, że wspieram ich przy stworzeniu scenariusza, czyli spisaniu wszystkich najważniejszych elementów tego ślubu. Dzięki temu nie zaskakuje ich podczas ceremonii. Wiem jak ważne jest wsparcie dla Młodej Pary przy organizacji wesela, gdy wiele spraw nawarstwia się i trzeba skoordynować podwykonawców. Pomagam również w napisaniu cudownej przysięgi.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Potrafię doskonale wprowadzić Twoich gości w atmosferę o jakiej marzysz. Możemy być oficjalni i poważni, ale nigdy nie będziemy nudni. Możemy być sentymentalni i jednocześnie budować radość w sercach bliskich. Możemy być weseli i żartować, ale robić to w dobrym guście i na odpowiednim poziomie :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie w mojej pracy cenie kontakt z publicznością. Prowadząc wydarzenia cały czas obserwuję reakcje publiczności, dzięki temu wiem czy ton i charakter wydarzenia odpowiada danej grupie odbiorców. Uwielbiam również pracować z dziećmi.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Z wykształcenia jestem Filologiem Angielskim. Swoje doświadczenie budowałam, jako tłumacz języka angielskiego. Wystąpienia publiczne oraz moderowanie spotkań to były moje codzienne zajęcia. Przez jakiś czas pracowałam również jako specjalista ds. wizerunku, gdzie moim zadaniem było prowadzenie wydarzeń dla pracowników zarówno o charakterze luźnym, jak i oficjalne wystąpienia. W branże weselną weszłam niespełna 2 lata temu, gdy moje doświadczenie postanowiła wykorzystać bliska znajoma. Sukces oraz zadowolenie jej gości zmotywował mnie do rozpoczęcia prowadzenia ślubów humanistycznych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Na pewno moim największym wyróżnieniem są pozytywne referencje moich klientów. Największym osiągnięciem natomiast była możliwość poprowadzenia wydarzenia z udziałem duńskiej rodziny królewskiej.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Ślub humanistyczny jest alternatywą dla osób, dla których ślub cywilny nie jest wystarczający i chcących nadać swojej uroczystości wymiar bardziej indywidualny. W przypadku ceremonii humanistycznej przysięga może zostać spersonalizowana – napisana przez młodą parę lub mistrza ceremonii.

Przysięga wygłaszana w dniu ślubu jest wygłaszana pierwszy raz w życiu, nikt nie wie, jakie słowa padną z ust panny młodej czy pana młodego. Przysięga jest bardzo osobista i emocjonalna. Akcent przysięgi kładzie nacisk na emocje, przeżycia, pragnienia pary młodej, nie zaś na względy formalne i religijne. Odwołuje się do wspólnej historii, często narzeczeństwa, wspólnych spędzonych chwil, sytuacji trudnych i tych najpiękniejszych. Dzięki temu ślub humanistyczny jest mocno spersonalizowany.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Sam ślub humanistyczny to niespełna półtorej godziny czarującego czasu, w którym padają najważniejsze w Waszym życiu słowa. Wy zapewne czujecie czas tego dnia inaczej. Wiele Par Młodych dziwi się, że to była godzina, ponieważ czuli, że upłynęło ledwo 15 minut.

Moja praca zaczyna się długo przed ceremonią, gdy spotykamy się i rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach. Rozpoczynam wtedy pracę nad scenariuszem. Kiedy jest on gotowy i zaakceptowany przez Was, rozpoczynam pracę z każdym z Was osobno nad stworzeniem przysięgi.

Dzień przed ślubem, spotykamy się na próbie. Ćwiczymy razem przebieg ceremonii i/lub z każdym z Was osobno Wasze przysięgi. Wszystko robimy po to, abyście czuli się w ten dzień magicznie, bez zbędnego stresu.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rezerwacje terminu dobrze zrobić na rok przed ceremonią. Wszystkie ustalenia możemy rozpocząć na 2-3 miesiące przed ceremonią, gdy macie już ustalone wszelkie szczegóły dotyczące miejsca, nagłośnienia, ilości gości oraz dekoracji. To jest odpowiedni czas, abyśmy wspólnie zastanowili się nad wyglądem ceremonii.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kiedy dzieli nas długi dystans spotykamy się na Skypie lub pracujemy telefonicznie, mailowo. Jeśli mam okazję Was poznać, nie mogę z niej nie skorzystać :)

Jaki jest styl naszej pracy?

To zależy od tego w jakim stylu widzicie swoje wesele, ponieważ jestem w stanie zapewnić Wam każdego rodzaju emocje.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jeśli nie jesteś pewny czy ślub humanistyczny jest dla Was odpowiedni - zadzwoń. Opowiem Ci dokładnie jak wyglądają takie uroczystości, jak przygotowuje do nich siebie oraz Was i przedstawię Wam kilka możliwości. To pozwoli Wam ocenić, czy podoba Wam się pomysł zorganizowania takiej ceremonii, czy wolicie postawić na tradycyjny ślub cywilny.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie wpływa to na moją pracę. Jestem w stanie przygotować się nawet na wypadek zmian na kilka dni przed weselem. Ślub humanistyczny musi odpowiadać przede wszystkim Wam. Nigdy nie usłyszycie ode mnie, że na coś jest za późno :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Komunikatywność. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, w której nie potrafiłam porozumieć się z otoczeniem, gośćmi, uczestnikami wydarzenia. Bardzo szanuje drugiego człowieka i na moje oceny nie mają wpływu ani wygląd, ani zachowanie, ani jego styl życia. To pozwala mi docierać do każdego, zdobywać uznanie i cieszyć się z życzliwości. W branży weselnej bardzo ważne jest skupić się na tym co nas łączy, a nie dzieli. W końcu podczas wesela wiele się łączy - łączycie się Wy, łączą się rodziny, powstaje nowa, wspólna historia.

Opinie AM Brand Angelika Muchowska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt AM Brand Angelika Muchowska

Nazwa firmy: AM Brand Angelika Muchowska
NIP: 8513071044
Imię i nazwisko: Angelika Muchowska Angelika Muchowska
Adres: Szczecin, ul. Tomasza Zana 8/1, 71-161, woj. zachodniopomorskie
515-755...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1572
Zadzwoń
515-755...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie