Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety, Warszawa - zdjęcie 1
Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety, Warszawa - zdjęcie 2 Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety, Warszawa - zdjęcie 3 Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety, Warszawa - zdjęcie 4 Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje drukowane 3D winietki, toppery, gadżety id:20338

Warszawa, mazowieckie

O nas

Winietki 3D

Chcemy zaproponować Wam ciekawy pomysł na poinformowanie gości o zajmowanych przez nich miejscach na sali. Zamiast standardowych, papierowych winietek na stół, oferujemy takie, które nie tylko zostaną gościom w pamięci, ale z pewnością będą chcieli zachować je na pamiątkę. Nasze winietki to drukowane w technologii 3D napisy np. Jan Kowalski, Ala Nowak. Napisy drukowane są z lekko połyskującego tworzywa PLA.
Do wyboru aż kilkanaście kolorów winietek. Możliwy jest także wybór jednej z kilku dostępnych czcionek, pasującej do charakteru wesela. Winietki wyglądają, estetycznie, elegancko, ale także nowocześnie i zaskakująco.

Monogramy na serwetki

By podkreślić wyjątkowość Waszego wesela, proponujemy stworzenie spersonalizowanych obrączek na serwetki. Specjalnie zaprojektowane obrączki, zawierać będą monogram stworzony z pierwszych liter Waszych imion. Obrączki wykonane są z trawałego materiału PLA, używanego w druku 3D. Istnieje możliwość wyboru jednej z kilkunastu wersji kolorystycznych. Do każdego monogramu dodawana jest dopasowana kolorem wstążeczka, którą można obwiązać serwetkę.

Podziękowania dla gości weselnych

Odchodząc od standardowych migdałów w woreczkach, glinianych figurek, czy mydełek, chcemy zaproponować Wam coś bardziej nietypowego i spersonalizowanego.

Proponujemy puszki z wybraną przez Was etykietą!

CO W ŚRODKU?

Do wyboru: sypana herbata, kawa smakowa, cukierki lub Wasze zdjęcie!


Toppery na tort

Tort jest ważnym elementem każdego wesela, dlatego warto zadbać o to, by nie tylko smakiem, ale i wyglądem podkreślał wyjątkowość uroczystości. Większość topperów na tort, dostępnych na rynku to bezosobowe postacie Pary Młodej. Właśnie dlatego chcemy zaprosić Was do urozmaicenia Waszego tortu i postawienia na nim spersonalizowanego toppera z Waszymi imionami.
-Toppery wykonane są z wytrzymałego materiału PLA
-Do wyboru kilkanaście różnych kolorów!
-Drukowane w 3D toppery są wykonane z wysokiej jakości materiałów i znakomicie się prezentują
-Toppery podkreślą wyjątkowość Waszego tortu
-Spersonalizowany topper to niesamowita pamiątka, którą z pewnością będziecie chcieli zachować!

liczba odwiedzin: 4314

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie