Zdjęcia
od 900 do 1500 zł / Pakiet

Dekoracje światłem, girlandy, ciężki dym, napis LOVE/MIŁÓŚĆ! id:41347

od 900 do 1500 zł / Pakiet
Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
792-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy dekoracje światłem uroczystości weselnych oraz innych imprez tematycznych. Nasze usługi oferujemy głównie w woj.mazowieckim, małopolskim, lubelskim, podkarpackim, ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie obsłużyć wydarzenia w całej polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aspektach światła zawodowego i jego wykorzystaniu na estradzie oraz w lokalach użytku publicznego. Poprzez bogate zaplecze techniczne jesteśmy w stanie spełnić wymogi najbardziej wymagających klientów. Ostatnimi dniami do naszej oferty dołączyły bardzo modne na uroczystościach weselnych ''Girlandy ogrodowe''. Posiadamy także efekty typu " cięzki dym", wyświetlanie logo,napis LOVE/MIŁOŚĆ i inne. Więcej informacji o naszej działalności i usługach znajdą Państwo na naszej stronie.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą stworzyć wyjątkowy klimat poprzez zastosowanie aranżacji światłem i efektów scenicznych.

Kategoria:

Dekoracje światłem Lublin

Oferta

Pakiet Standardowy
od 900 do 1500 / Pakiet
Pakiet standardowy, która zawiera w dowolnej kombinacji: oświetlenie, ciężki dym, girlandy

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Sławomir Guz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:iGramy
Imię i nazwisko:Sławomir Guz
Adres:Lublinul. Ćmiłów, ul. Willowa 19
20-388woj. lubelskie
792-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-04-2019, liczba odwiedzin: 143
Telefon
792-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie