DJ Anzel

od 3000 do 4500 zł
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon

O nas

Prowadzone przeze mnie wesele to zabawa w stylu Live Act.
Oryginalne show z elementami imprezy retro w nowoczesnym wydaniu, podczas którego PARA MŁODA jest zawsze najważniejsza! To co mnie wyróżnia to muzyka wykonywana na żywo.

W trakcie uroczystości pojawiają się występy wokalne i utwory instrumentalne grane na akordeonie lub saksofonie. Są to najczęściej znane przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Ciekawym elementem dekoracji scenicznej mogą być telewizory podwieszone na gustownie oświetlonych, aluminiowych trawersach. Telewizory można wykorzystać do wyświetlania zdjęć, wizualizacji, prezentacji multimedialnych lub filmów z podziękowaniami dla rodziców. Oferuję również dekorację światłem statycznym i dynamicznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym. Muzyka, śpiew, akordeon, saksofon, nagłośnienie, dodatkowe oświetlenie sali, technika wizualizacyjna, transfer na miejsce imprezy oraz gwarancja dobrej zabawy do białego rana.

Prowadzę wesele w elegancki i nowoczesny sposób z tradycyjnymi elementami. Dzięki mojej elastyczności i kreatywności potrafię w każdej chwili dopasować się do danego i zmiennego klimatu wesela. Podczas imprezy cały czas bacznie obserwuję co dzieje się na parkiecie. Muzyką łączę wszystkie pokolenia. Pomaga mi w tym moje wieloletnie doświadczenie, a piosenki w wykonaniu wokalnym czy instrumentalnym na żywo wzbudzają większe emocje. Detale dotyczące imprezy weselnej są odpowiednio wcześniej uzgadniane. Wspólnie z Młodą Parą ustalam repertuar muzyczny, rodzaje i ilość zabaw oczepinowych. W przerwach między setami muzycznymi zapewniam „muzykę w tle”.

Z przyjemnością podejmę się organizacji Państwa uroczystości.

Zapraszam!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Agencja Muzyczna DJ Anzel Andrzej Klimczak
Imię i nazwisko: Andrzej Klimczak
Adres: Wrocław, Spółdzielcza, 51-662, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1110

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy