DJ BEST Wodzirej na Wesele i poprawiny id:11648

Kontakt

660-117...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (4)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 17-01-2014
Liczba odwiedzin: 3259

Oferta

Witam serdecznie!


Od ponad dziesięciu lat z ogromną pasją i przyjemnością występuje jako DJ, a także jako Wodzirej.

Ślub jest tak ważnym wydarzeniem w życiu, że każda Młoda Para, chce aby był niezwykły. Jako pasjonat muzyki i tego co robię, służę pomocą od pierwszego spotkania, pierwszej rozmowy, w kwestiach doboru muzyki i oprawy, tego wyjątkowego wieczoru.

Prowadząc wesela, czy też poprawiny dobieram utwory w taki sposób, że goście z ogromną radością witają kolejne kawałki. Wspomnienia lat 50, 60 przeplatam radosnymi rytmami Disco z lat 70, 80 i 90. Dopełnieniem całości są współczesne hity, których nie może zabraknąć, a także nastrojowe ballady i klimaty gorącego latino.

Jako DJ – Wodzirej całość imprezy uzupełniam animacjami, które integrują uczestników. Odpowiedni dobór konkursów sprawia, że na twarzach gości pojawia się szczery uśmiech.

Taka też będzie Wasza reakcja, gdy wspomnicie uroczystość, na której przyjemność miał grać

…DJ BESTzapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ BEST Wodzirej na Wesele i poprawiny id:11648
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika
Dodano: 24-07-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Hotel Barczyzna
Naszą przygodę z Bartkiem zaczęliśmy na naszym weselu, a następnie na weselu przyjaciół. Byliśmy zachwyceni nie tylko jego osobą, ale także zaangażowaniem i pomysłowością. Posiada całą gamę atrakcji i oryginalnych zabaw. Goście bawili się do białego rana, muzyka była dopasowana do wszystkich gości. Bartek cały czas współpracował z nami i obsługą. BARDZO POLECAMY.

Michał i Monika
(5)
Autor: świadkowa Marty :)
Dodano: 09-07-2016
Data imprezy: 08-07-2016
Na wielu weselach już byłam, ale to z DJ BEST było jednym z najlepszych. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wszystko z wyczuciem chwili, pełna współpraca z Młodymi, obsługą. Przesympatyczny, serdeczny i wiecznie uśmiechnięty człowiek! Właściwa osoba na właściwym miejscu, serce wkłada w to co robi. Pęcherze na stopach są - nie chciało się schodzić z parkietu :)
(5)
Autor: Jacek i Dagmara
Dodano: 31-05-2016
Data imprezy: 21-05-2016
Dj Best’a grał na naszym weselu. Rewelacyjny człowiek. Przez całe wesele w pełni współpracował z obsługą, zastępując praktycznie szefa sali
:) Widać było jego zaangażowanie.
Goście bawili się do białego rana. Jak to większość stwierdziła, rzadko się zdarza, żeby do samego końca zostało tylu gości.
Możemy z całego serca go polecić!
(5)
Autor: Paulina
Dodano: 06-10-2014
Ja Miałam okazję bawić się na poprawinach poprowadzonych przez Dj Best i muszę stwierdzić, że zabawa była the best ;). Jest to osoba która dobiera muzykę idealnie do gości i do tego co dzieje się na parkiecie, widać że to jego pasja, ogromna wiedza muzyczna no i bardzo bardzo miły serdeczny i szarmancki do wszystkich. Na koniec dodam, że dużo lepiej bawiliśmy się na tych poprawinach zagranych przez Dj Best niż dzień wcześniej gdy grała 6 osoba orkiestra.. już kiedyś bawiłam się na weselu granym przez dj ale ten zrobił na mnie mega wrażenie. Polecam, jeśli ktoś szuka prawdziwego profesjonalisty :)

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DJ BEST
Imię:Bartosz
Nazwisko:Beszterda
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia