Zobacz zdjęcia (5)
DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym, Wrocław - zdjęcie 1
DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym, Wrocław - zdjęcie 2 DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym, Wrocław - zdjęcie 3 DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym, Wrocław - zdjęcie 4 DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ- Wesele Dekoracja Światłem & Ciężki Dym id:23482

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Witam serdecznie!

Prowadzę działalność zajmującą się profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych.
Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego Dj’a i Konferansjera to dobrze Państwo trafili.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Dobra impreza musi składać się z kilku współgrających ze sobą elementów.

Jednym z nich jest poprowadzenie uroczystości przez konferansjera i praca z mikrofonem, dlatego też od samego początku nawiązuję dobry kontakt z publicznością, co później przekłada się na niesamowitą zabawę z uśmiechem na twarzy. Wszystko oczywiście odbywa się z taktem i kulturą.

Wielu klientów pyta mnie o repertuar muzyczny. Jest on nieograniczony. Poczynając od lat 60,70,80,90, rock'n'roll, poprzez klasyczne polskie utwory idziemy w kierunku nowości muzycznych typu m.in. latino, które obecnie potrafią ugościć na parkiecie wszystkich bawiących się uczestników imprezy.
Państwa sugestie muzyczne są także jak najbardziej mile widziane i zawsze staram się je wkomponować w muzyczny repertuar.

Wesela czy też imprezy firmowe kojarzone są z nie tylko dobrą muzyką, ale i z konkursami jak i zabawami dla gości. Takie oczywiście są organizowane. Prowadzone przez konferansjera ubarwiają wszelkiego rodzaju uroczystości. Wszystkie są omawiane uprzednio z organizatorami.

Każda impreza jest inna i trzeba podejść do niej z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Muzyka musi brzmieć bardzo dobrze, dlatego używam wysokiej klasy sprzętu nagłośnieniowego, dzięki któremu dźwięk muzyki jest czysty, głęboki i przyjemny dla ucha. Wszystko dopełnione jest profesjonalnymi efektami świetlnymi, które w połączeniu z dobrą muzyką dają świetne efekty.

Oferuję także dekorację sali światłem LED. Jest to innowacyjna metoda dekoracji, dzięki której potrafię odmienić wygląd każdego miejsca, dodając uroku różnego rodzaju uroczystościom.
Kolorystyka dekoracji jest oczywiście dowolna.

Oferta dotyczy:
-wesela
-imprezy firmowe
-18-nastki
-studniówki
-impr ezy urodzinowe
-inne imprezy okolicznościowe

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1847

Popularne miasta w okolicy