Zobacz zdjęcia (5)
RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym, Piastów - zdjęcie 1
RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym, Piastów - zdjęcie 2 RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym, Piastów - zdjęcie 3 RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym, Piastów - zdjęcie 4 RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym, Piastów - zdjęcie 5
1 / 5

RAV dj i wodzirej na wesele + Dekoracja Światłem i ciężki dym id:14051

Piastów, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

DJ RAV czyli Rafał Rosiński - DJ, prezenter, wodzirej.

Prowadzę imprezy, na których ludzie dobrze się bawią – tak w największym skrócie mógłbym powiedzieć o tym, co robię.
Wesele powinno spełniać marzenia i być imprezą, którą będziecie z przyjemnością wspominać przez całe życie. Moja rola polega na współtworzeniu dla Was takiej właśnie imprezy.
Co oferuję?
Prowadzenie
DJ - parkiet musi tętnić życiem i w takim stanie utrzymujemy go przez całą imprezę. Repertuar dostosowujemy do Waszych preferencji i sugestii, ale także do tego, przy czym najlepiej bawią się Wasi goście. A może macie ochotę na imprezę w określonym stylu? Zaplanujmy to razem!
Wodzirej – prowadzimy różnorodne zabawy i animacje z wykorzystaniem rekwizytów, które zintegrują i rozbawią gości. W doborze zabaw najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie. Koordynujemy także atrakcje i kolejne punkty imprezowego harmonogramu – z nami nikt nie poczuje się zagubiony!

Obsługa techniczna
Nagłośnienie - zapewniamy nagłośnienie dostosowane do wielkości sali (w cenie usługi). Najwyższej jakości sprzęt uznanych marek QSC, Dynacord, Shure i Pioneer oraz profesjonalna obsługa i doświadczenie, gwarantują niezawodność i doskonały odbiór muzyki.
Efektowne oświetlenie - światło tworzy atmosferę. Stanowi elegancką dekorację i pozwala na uzyskanie wspaniałych fotografii. Oświetlamy parkiet i salę, tworząc wyjątkowy klimat i spektakularne efekty świetlne. Sterowaniem zawsze zajmuje się certyfikowany realizator, gwarantujący świetlne show na parkiecie. Proponujemy kilka wersji oświetlenia, możecie wybrać tę, która spodoba się Wam najbardziej.

Planowanie i organizacja
Na spotkaniu przedstawię Wam swoją receptę na udaną imprezę, ale to Wasza noc, więc zawsze omawiam z Wami poszczególne jej części. Najczęściej powtarzające się elementy prowadzonych przeze mnie wesel, to:
• powitanie Młodej Pary oraz gości
• pierwszy toast
• zaproszenie na pierwszy taniec
• wprowadzenie korowodem do zabawy
• zabawy biesiadne po posiłkach
• podziękowanie dla rodziców
• oczepiny

Zapraszam do sprawdzenia terminów. Po przesłaniu zapytania otrzymacie Państwo również link do filmu z prowadzonego przeze mnie wesela.

Przy podpisaniu umowy ustalamy szczegółowy plan imprezy, a w jej trakcie dokładamy wszelkich starań, aby była udana i niezapomniana.

liczba odwiedzin: 3547

Popularne miasta w okolicy