Dj Tom! Tomasz Maciejewicz id:30748

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (8)
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Data dodania: 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 340

Oferta Dj na wesele Kędzierzyn-Koźle

Poszukujesz profesjonalnej obsługi przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej itp. ta oferta jest dla Ciebie. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży muzycznej i radiowej, nagłośnienie i oświetlenie najlepszych światowych producentów, to jest to czego potrzebujesz.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Opinie o Dj Tom! Tomasz Maciejewicz Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Tom! Tomasz Maciejewicz id:30748
Ilość głosów: 8
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda i Aurel
Magda i Aurel
(5)
Dodano: 11-07-2018
Data imprezy: 07-07-2018
Miejscowość: Łany
Z całego serca dziękujemy za świetnie poprowadzone nasze wesele. DJ godny polecenia, na lepszego trafić nie mogliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a co najważniejsze.. Goście bawili się do białego rana. serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy
Anna
Anna
(5)
Dodano: 19-06-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Super profesjonalny, świetnie zorganizowany, przesympatyczny DJ. Goście ZACHWYCENI, muzyka urozmaicona, super efekty świetlne, świetne nagłośnienie, doskonale prowadzona impreza. Każdy bawił się niezależnie od wieku - od początku do samego końca. Nawet nie spodziewaliśmy się że goście tak długo będą chcieli się bawić - ale to dzięki tak świetnej oprawie muzycznej DJ Tom!. Od tańca nogi bolą do dzisiaj. Długo będziemy wspominać. Polecam z całego serca na wszystkie imprezy - ja napewno jeszcze skorzystam i moi goście też.
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 06-02-2018
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Niezdrowice
Właściwy Człowiek na właściwym miejscu !! Profesjonalny, świetnie zorganizowany i przesympatyczny.Daje z siebie 100% i to na prawdę widać. Mimo różnej grupy wiekowej gości wszyscy świetnie się bawili aż do 5 nad ranem :) niezapomniana noc ! Nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny mógł poprowadzić nasze wesele. Pozdrawiam ;)
Justyna i Tomek
Justyna i Tomek
(5)
Dodano: 23-01-2018
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Cieszyn
Wesele było naprawdę super. Wyśmienite zabawy i doskonały kontakt z gośćmi. Od samego początku pełen profesjonalizm, doskonała muzyka i efekty świetlne. Goście byli bardzo zachwyceni a to chyba jest najważniejsze. Dj zasłużył na dużą szóstkę. Polecamy bardzo. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele to Dj Tom z pewnością by na. Im zagrał.
Sandra
Sandra
(5)
Dodano: 16-01-2018
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Kamień Śląski
Gorąco polecamy Dj Tom. Bardzo dobrze dobrana muzyka spowodowała, że parkiet był pełny od początku imprezy, aż do samego końca. Zabawy, które zaproponował Tomasz były rewelacyjne. Jeden z gości tak się zaangażował, że pękły mu spodnie :-). Najlepszym dowodem na to, że wesele było udane było mnóstwo rozdanych wizytówek wśród gosci już podczas uroczystości. Gorąco polecamy.
Damian
Damian
(5)
Dodano: 08-01-2018
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: januszkowice
Polecamy każdej Parze DJ Toma. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, ciągle uśmiechnięty, mega pozytywny. Muzyka urozmaicona, taneczna, bez problemu spełniane prośby gości. A muzyczny mix na sam koniec wesela dla ostatnich wytrwałych po prostu rewelacja :)
Cudowne prowadzenie, gry i zabawy prześmieszne, rozkręcające całą imprezę.
Tomku bardzo dziękujemy Ci za obecność i tak rewelacyjną obsługę naszego wesela :)
Co tu dużo pisać- nie do zastąpienia!
Adam
Adam
(5)
Dodano: 03-01-2018
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Świetny dj, świetnie dobrana muzyka, bardzo intuicyjnie, zabawa znakomita i bardzo urozmaicona. Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile....
Jakub
Jakub
(5)
Dodano: 27-12-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Dj grał u nas na weselu. My jako para młoda bardzo zadowoleni muzyka, zabawy, kontakt z publiką rewelka;) wszyscy goście bardzo zadowoleni poleamy

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.