Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 2

TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga id:33761

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga

Tomasz Ostatnio widziany wczoraj
532-368...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 07-02-2018
Liczba odwiedzin: 81

Oferta

Nasza działalność opiera się na prowadzeniu bali weselnych oraz obsłudze ich pod kątem technicznym. Oferujemy oprawę muzyczną i oświetleniową dopasowaną do wyglądu miejsca.

Oświetlenie - Z pewnością wybrali Państwo najpiękniejszą salę, bo to w końcu najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dopasujmy zatem sprzęt do niej w taki sposób, by nadać jej jeszcze bardziej wzniosłego charakteru. Światła, którymi dysponujemy zaświecą wyłącznie, gdzie im na to pozwolimy. Nie ma obaw, że kogoś oślepimy, ani że będzie ciemno. Wszystko za sprawą profesjonalnych sterowników.

Nagłośnienie i prowadzenie - Dźwięk popłynie z wysokiej jakości nagłośnienia i również zostanie tak wysterowany, by jedni mogli się doskonale bawić na parkiecie przy największych przebojach, a inni swobodnie porozmawiali. DJ Tomasz najpierw wszystkich przywita, zaprosi na środek, by wszyscy wspólnie wznieśli toast za Wasze zdrowie, a następnie poinformuje o miejscach przy stolikach, szwedzkich stołach i poprowadzi kilka integracyjnych zabaw. Dobrze się znacie? Sprawdźmy to testem wiedzy o sobie! Jesteście zgodni? Pokażmy to! Rodzina zbyt wygodnie się rozsiadła przy stołach? Państwo Młodzi wezmą wszystkich na przejażdżkę pociągiem. Kilka asów mamy jeszcze w rękawie, ale o tym porozmawiamy na spotkaniu ;)

Foto-ścianka - w każdym z nas jest odrobina dziecka. Oddajcie się w ręce Moniki, która zrobi wam profesjonalną sesję na ściance, gdzie będą mogli Państwo się przebrać za pirata, damę z lat 20tych, klauna, panią wiosnę lub na kredowych tablicach napisać osobiste życzenia dla pary młodej.

Dodatkowe efekty - Doskonale rozumiemy stres przed pierwszym tańcem. Oferujemy taniec w chmurach, konfetti podczas skocznej zabawy na parkiecie i wiele innych ale...

...zdecydowanie lepiej się o tym rozmawia przy dobrej kawie, niż pisze. Spotkajmy się! Za spotkanie się nic nie płaci, a kawa w dobrym towarzystwie smakuje najlepiej :) zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta
od 2500 do 3300 / wesele
Mamy kilka pakietów dostosowanych do wielkości sali. Telefonicznie ciężko nam określić, który pakiet spełni Państwa oczekiwania, bo każda sala jest inna, a chcemy by Wasze wydarzenie było zrobione perfekcyjnie. Prosimy o kontakt telefoniczny

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga id:33761
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 11-02-2018
Data imprezy: 06-01-2018
Miejscowość: Kraków
Idealny dobór utworów do wieku wszystkich gości, fenomenalnie poprowadzenie zabaw weselnych oraz mega kreatywność i pomysłowość . Dj Tomek bardzo zaskoczył gości swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem . Do tej pory My tak jak i goście pamiętamy świetną zabawę dzięki oprawie muzycznej i klimatowi jaki stworzył Dj Tomek. Gorąco wszystkim polecam !!!!!!!!!!!
Wioleta
Wioleta
(5)
Dodano: 10-02-2018
Data imprezy: 06-08-2017
Miejscowość: Oświęcim
Aha co to były za poprawiny...! Dzięki wspaniałej obsłudze muzycznej DJa Tomka nasze przyjęcie było doskonałe choć to i tak mało powiedziane. Idealny dobór utworów muzycznych, świetne prowadzenie zabaw no i ta super współpraca z gośćmi weselnymi!! Polecam wszystkim którzy na swoim weselu czy innych przyjęciach chcą się świetnie bawić i być spokojnym o wspaniałą zabawę! DJ Tomek spełni wasze wszystkie wymagania choćby nawet spontaniczne karaoke ;-) chcielibyśmy przeżyć to jeszcze raz!! Dziękujemy! Wioleta i Adrian.

Nowe ogłoszenia