Zobacz zdjęcia (5)
TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga, Kraków - zdjęcie 1
TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga, Kraków - zdjęcie 2 TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga, Kraków - zdjęcie 3 TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga, Kraków - zdjęcie 4 TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga id:33761

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Jeżeli chcecie, by ten wyjątkowy dzień miał doskonałą oprawę muzyczną, sala była pięknie i klimatycznie doświetlona, a zabawy nie naruszały niczyjej prywatności to doskonale trafiliście! Posiadamy 11 letnie doświadczenie, które zdobywaliśmy pod okiem starszych kolegów z branży. Ubraliśmy je w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy wykorzystać nasz potencjał i podzielić się z Wami ogromną dawką pozytywnej energii. Doskonale rozumiemy stres przed pierwszym tańcem i oferujemy ciężki dym, konfetti podczas skocznej zabawy na parkiecie, zimne ognie odpalane podczas gorącego pocałunku i wiele innych ale...
...zdecydowanie lepiej się o tym rozmawia przy dobrej kawie. Spotkajmy się! Za spotkanie się nic nie płaci, a kawa w dobrym towarzystwie smakuje najlepiej :) zapraszamy do kontaktu!

Opinie (7)

TWOJE WYDARZENIE by DJ Tomasz Wygoda & Monika Wacięga id:33761
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sieborowice
Data dodania: 06-08-2022

Tomasz był DJ'em na naszych poprawinach. Goście na weselu walczyli do rana, więc myślałam, że nikt już nie będzie tańczył. Okazało się jednak, że Tomasz potrafi rozruszać każde towarzystwo i mimo zmęczenia ludzie chętnie szli na parkiet :) Bardzo cieszę, że mogliśmy wspólnie się bawić. Polecam!

M
Michał Lędzki
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 27-07-2021

Wesele od początku do końca pod kontrolą Tomasza Wygody:) Świetny dobry muzyki, profesjonalizm w każdym calu.

Od startu imprezy czułem, że goście są w dobrych rękach i nie martwilem sie o nic związanego z prowadzeniem wesela. Tomasz spełnił nasze wszystkie życzenia i świetnie poprowadził zabawy.

Gorąco polecam Tomasza jako Dj-a i konferansjera.

D
Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Kraków
Data dodania: 11-02-2020

Nie każdy bohater nosi pelerynę, czasem tylko muchę. Tomasz to właściwy człowiek na właściwym miejscu o właściwej porze, w istocie człowiek-orkiestra. Bardzo dobrze i z pomysłem potrafi zabawić gości weselnych, dostosować muzykę pod każde życzenie i sprawić, że z wieczoru weselnego pozostanie w pamięci mega dużo wspomnień. Jest bardzo komunikatywny, bardzo dobrze się prezentuje w roli prowadzącego i skutecznie pokazuje, że praca z ludźmi i muzyką to jego żywioł. Kilka miesięcy po weselu z uśmiechem wspominam wieczór weselny, którego nie zapomnę do końca życia. Zasłużone 5/5, gorąco polecam tego Allegrowicza! :D

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2019
Kraków
Data dodania: 23-01-2019

Wybierając DJ Tomasza Wygodę na swoje wesele możecie być pewni ze wasi goście wyjda z bolacymi nogmi od tanczenia, bolacymi gardlami od spiewu oraz usmiechem od ucha od ucha z powodu swietnej zabawy jaką zagwarantuje na waszym weselu DJ Tomasz Wygoda.

Nawet sceptycznie nastawione towarzystwo ktore uwaza ze wesele bez orkiestry to nie wesele wyjdzke z zupelnie innym zdaniem.

Dj Tomasz Wygoda to pelen profeajonalizm, sprzet z najwyzszej półki a oprawa swiatlem doda waszej sali szyku i klimatu. Ogromna charyzma Tomka porwie waszych gości do zabawy. Tomek podchodzi bardzo indywidualne do pary i jest otwarty na propozycje za co ogromny plus!

Moge polecic kazdemu z czystym sercem!

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Dosłońce
Data dodania: 24-06-2018

Świetna zabawa, profesjonalna obsługa i super kontakt. Dj, którego polecam każdemu :)!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-01-2018
Kraków
Data dodania: 11-02-2018

Idealny dobór utworów do wieku wszystkich gości, fenomenalnie poprowadzenie zabaw weselnych oraz mega kreatywność i pomysłowość . Dj Tomek bardzo zaskoczył gości swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem . Do tej pory My tak jak i goście pamiętamy świetną zabawę dzięki oprawie muzycznej i klimatowi jaki stworzył Dj Tomek. Gorąco wszystkim polecam !!!!!!!!!!!

W
Wioleta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2017
Oświęcim
Data dodania: 10-02-2018

Aha co to były za poprawiny...! Dzięki wspaniałej obsłudze muzycznej DJa Tomka nasze przyjęcie było doskonałe choć to i tak mało powiedziane. Idealny dobór utworów muzycznych, świetne prowadzenie zabaw no i ta super współpraca z gośćmi weselnymi!! Polecam wszystkim którzy na swoim weselu czy innych przyjęciach chcą się świetnie bawić i być spokojnym o wspaniałą zabawę! DJ Tomek spełni wasze wszystkie wymagania choćby nawet spontaniczne karaoke ;-) chcielibyśmy przeżyć to jeszcze raz!! Dziękujemy! Wioleta i Adrian.

liczba odwiedzin: 2810

Popularne miasta w okolicy