Zobacz zdjęcia (5)
Dj Mario, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Dj Mario, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Dj Mario, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Dj Mario, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Dj Mario, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Mario id:12206

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Dzień doby, witam serdecznie!
Jeśli właśnie planujecie swoje wesele i chcecie, aby to przyjęcie było zarówno dla Was jak i Waszych gości niezapomnianym przeżyciem, to dobrze trafiliście! Dzięki sporemu doświadczeniu zdobywanemu na tego typu imprezach oraz umiejętności słuchania i dopasowania się do Młodej Pary i Gości, na długo w sercach pozostanie radosny klimat WASZEGO WESELA! Decydując się na współpracę ze mną, umawiamy się na spotkanie, na którym poznaję Waszą wizję ustalamy muzykę i wszystkie szczegóły związane z uroczystością. Przy Waszej współpracy tworzymy szkic imprezy. Kolejny etap to rozmowa lub niekoniecznie jeśli wszystko ustalimy na pierwszym spotkaniu, zazwyczaj na miesiąc przed imprezą, na której uaktualniamy informacje oraz zatwierdzamy plan imprezy, abyście się muzyką i prowadzeniem imprezy już nie przejmowali.
Trzecia i kluczowa faza to już samo wesele. Tutaj pozostaje tylko mieć wygodne buty i siłę, aby ponieść się zabawie.
Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową.

Opinie Adimat (3)

Dj Mario id:12206
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Max Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 08-12-2022

DJ Mario poprowadził świetnie nasze wesele, ma super kontakt z uczestnikami zabawy.Nasi goście bawili się bardzo dobrze. Wysłuchał naszych sugestii i spełnił nasze oczekiwania w 200% ;) Gorąco polecamy :)

D
Danuta I Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Włocławek
Data dodania: 12-06-2017

Mariusz to dowód na to że dobry dj uratuje każdą imprezę ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni, goście bawili się świetnie i chwalili dj'a zadowoleni z repertuaru i ze sposobu prowadzenia zabawy. Świetne konkursy, ubawiły się nawet dzieci, które zwykle są znudzone i pomijane na takich imprezach ;) Sprzęt i oświetlenie też pierwsza klasa ;) Polecamy gorąco i dziękujemy :)

A
Aleksandra Rafal
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2016
Osielsko
Data dodania: 26-09-2016

Uwaga Uwaga!!!!! Opinia na goraco!!!! DJ Mario jest poprostu super!!!! Nasze wesele w opini naszej i naszych gosci bylo wydarzeniem stulecia, a Nasz DJ byl i jest wyjatkowy. Sam kontakt z Mariuszem rewelacyjny chociaz w wiekszosci telefoniczny. Konkretny, pomocny i to nie tylko odnosnie spraw zwiazanych z oprawa muzyczna. Bardzo Mariuszku dziekujemy ze bylys z Nami w naszym wyjatkowym dniu od wejscia na sale do konca.

Kontakt Adimat

Nazwa firmy: Adimat
Imię i nazwisko: Mariusz Nowicki
Adres: Bydgoszcz, ul. Abrahama, 85-318, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 3026

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy