Dj/Wodzirej Na Niebanalne Wesele ŁUKASZ GASZKA id:13500

Rybnik, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie moją ofertą.

Jestem dj-em z bogatym doświadczeniem i przede wszystkim wodzirejem po tzw. "Katowickiej szkole wodzirejskiej" ciągle podwyższającym swoje kwalifikacje. Stawiam na wspólną zabawę i show z parą młodą, oraz wszystkimi gośćmi w sposób taki by bawić się ze smakiem i kulturalnie, oraz by nikt nie poczuł się urażony, czy wyśmiany.

Program wesela jest w większości autorski, sukcesywnie poszerzany, oraz w trakcie imprezy dostosowywany do sytuacji na sali, a także konwencji samego wesela założonej przez Was samych.

Wychodzę z założenia że uroczystość weselna nie musi być "zwykła" i schematyczna. Mam kilkanaście opcji waszego wejścia i rozpoczęcia wesela, sporą bazę wspólnych zabaw z gośćmi, oraz kilkadziesiąt opcji zabaw oczepinowych, a typowe rzucenie muchą, czy welonem można wykonać na kilka sposobów tak by było ciekawiej i niekonwencjonalnie.

Muzyka:
Pewnie zgodzicie się, że najważniejszym elementem zabawy weselnej jest dobrze dobrana muzyka :) Repertuar to wszystkie największe przeboje, które mogliście niejednokrotnie usłyszeć w radiu, czy telewizji począwszy od lat 70 po dziś dzień. Oczywiście repertuar jest uzgadniany wcześniej z najważniejszymi ludźmi tego wieczoru... czyli Parą Młodą :)

Wesela prowadzone przeze mnie to imprezy niebanalne, z klasą, oraz na wcześniej ustalonym poziomie.

Dzień ślubu i samo wesele to przede wszystkim najważniejszy dzień Pary Młodej i to oni mają największy wpływ na jego kształt.
Serdecznie zachęcam do poświęcenia mi kilku chwil i spotkaniu się w celu przedstawienia całej mojej oferty.

Zapraszam na mój profil Facebook, oraz do polubienia go :)
Pozdrawiam Łukasz Gaszka

liczba odwiedzin: 4035

Popularne miasta w okolicy