Zobacz zdjęcia (1)
DJWODZIREJ Marek Bajon  |  Ślub w plenerze #muzyka i mikrofony, Szczecin - zdjęcie 1
1 / 1

DJWODZIREJ Marek Bajon | Ślub w plenerze #muzyka i mikrofony id:52569

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce

Podczas pierwszych rozmów z moimi klientami, dopytuję o wiele szczegółów by móc podpowiedzieć kilka kwestii organizacyjnych, które mogłyby Wam umknąć.

Jedną z nich jest właśnie planowanie zaślubin w ogrodzie przy lokalu weselnym, gdzie zapomina się często o ważnym aspekcie nagłośnienia ceremonii - muzyka na zebranie się gości, mikrofon podczas ceremonii, czy muzyka w tle przy składaniu życzeń...

W mojej ofercie znajdziecie możliwość zapewnienia nagłośnienia i obsługi ceremonii - obejrzyjcie przykład muzyki w tle w czasie ceremonii oraz mikrofonu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie tylko zadbam o kompleksową oprawę muzyczną z największymi przebojami z całego Świata, ale także zabawiać będą Waszych gości "słowem", dbając o podtrzymanie kunsztu tradycji weselnych. Wzbogacę Wasze wesele o elementy najpopularniejszych toastów śpiewanych acapella razem z gośćmi, typu 100-lat, "Kto w styczniu urodzony", czy inne popularne toasty bez playback'u.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moim Klientem docelowym są młode Pary, które oczekują od prowadzącego stworzenia rodzinnej i swobodnej atmosfery, tak, aby Ich goście czuli się "zaopiekowani" i aby wesele było przyjemnym doznaniem dla ucha, by można było pobawić się na parkiecie przy największych hitach od lat 60-tych po lata współczesne, z małą ilością remixów, głównie same oryginalne piosenki, wszystkim dobrze znane, zarówno wolne, średnie tempem, i te z dużą dawką szaleństwa - dla młodszego, jak i starszego pokolenia!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

W moim wydaniu, oświetlenie parkietu jest przyjemne dla oka, nie rażące gości laserami, czy stroboskopami, idealne dla fotografów i kamerzystów, z ciepłą barwą światła retro typu LED i zmienną kolorystyką świateł na parkiecie.

Zapewniam również dekorację światłem pozostałej części sali weselnej, nadając odpowiednią jednolitą lub zmienną barwę.
Nie stosuję autoreklamy przy stanowisku w postaci bannerów, o co często pytają moi klienci.

Z mojej strony będą Państwo mieli zapewnione nagłośnienie o wysokiej jakości dźwięku i, co ważne - czystości dźwięku mikrofonu i poprawnej dykcji, do czego przywiązuję dużą wagę.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wieloletnie doświadczenie i umiejętność dostosowania muzyki i sposobu prowadzenia imprezy do obecnych gości, którzy reprezentują różne środowiska, gusta i średnią wieku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży weselnej, jak również prowadząc innego typu imprezy zamknięte, tj. Sylwester, Andrzejki, Urodziny, Eventy dla firm.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Co roku zgłaszają się do mnie Pary, które mają gości obcojęzycznych, gdzie trzeba posługiwać się uniwersalnie językiem angielskim, zamiennie z polskim.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj wesela trwają ok. 10 godzin, a dodatkowo 30 min pozostaje z muzyką w tle na rozejście się gości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zapewniam prowadzenie jednoosobowe - DJ & WODZIREJ w jednej osobie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zazwyczaj pierwszy kontakt ze mną odbywa się na 1,5 do 1 roku wcześniej - wesela planuje się z dużym wyprzedzeniem. Czasem pozostają terminy wolne do ostatniej chwili, np. piątki.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie polega na spotkaniu przy kawie w przyjemnej kawiarence w centrum Szczecina lub na jego obrzeżach, tam gdzie będzie Wam najwygodniej.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8522434233
Adres: Szczecin, , 72-001, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 510

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie