Zobacz zdjęcia (5)
Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK, Kraków - zdjęcie 1
Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK, Kraków - zdjęcie 2 Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK, Kraków - zdjęcie 3 Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK, Kraków - zdjęcie 4 Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK id:32440

Kraków, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • suknie ślubne w salonie: 38-44
  • marka: FULARA & ŻYWCZYK
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK to niepowtarzalne miejsce dla przyszłej panny młody, ale nie tylko! Tworzymy ekskluzywne suknie ślubne oraz wieczorowe, panom natomiast proponujemy wysokiej jakości garnitury. Realizujemy zamówienia indywidualnych klientów oraz krótkie serie dla salonów i butików w kraju i za granicą. W naszej ofercie znajduje się również autorska biżuteria oraz buty znanych producentów. Nasi projektanci doradzają paniom w kwestii fryzur, makijażu, dodatków oraz ogólnej prezencji. Staramy się, by gotowa kreacja podkreślała nie tylko urodę, ale też styl i charakter osoby, która będzie ją nosiła.

W naszym salonie ślubnym przy ul. Juliusza Lea 135 w Krakowie powstają nasze kolekcje i stylizacje. Na parterze w sali kominkowej możecie Państwo zapoznać się z kolekcją sukien ślubnych. Prezentowane na manekinach nie tylko stanowią ekspozycję, ale przede wszystkim każdą z nich można przymierzyć w przestronnym pomieszczeniu zlokalizowanym nieopodal.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i umożliwić dostęp do naszych projektów odbiorcom nie tylko w Krakowie. Zapraszamy zatem również do naszego Salonu FULARA & ŻYWCZYK w Katowicach.

Kochani, prosimy kierować zapytania wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

liczba odwiedzin: 5700

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy