Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK - prosimy o kontakt telefoniczny id:32440

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
661-177...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
(12) 633...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 27-11-2017
Liczba odwiedzin: 913

Oferta Salon sukien ślubnych Kraków

Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK to niepowtarzalne miejsce dla przyszłej panny młody, ale nie tylko! Tworzymy ekskluzywne suknie ślubne oraz wieczorowe, panom natomiast proponujemy wysokiej jakości garnitury. Realizujemy zamówienia indywidualnych klientów oraz krótkie serie dla salonów i butików w kraju i za granicą. W naszej ofercie znajduje się również autorska biżuteria oraz buty znanych producentów. Nasi projektanci doradzają paniom w kwestii fryzur, makijażu, dodatków oraz ogólnej prezencji. Staramy się, by gotowa kreacja podkreślała nie tylko urodę, ale też styl i charakter osoby, która będzie ją nosiła.

W naszym salonie ślubnym przy ul. Juliusza Lea 135 w Krakowie powstają nasze kolekcje i stylizacje. Na parterze w sali kominkowej możecie Państwo zapoznać się z kolekcją sukien ślubnych. Prezentowane na manekinach nie tylko stanowią ekspozycję, ale przede wszystkim każdą z nich można przymierzyć w przestronnym pomieszczeniu zlokalizowanym nieopodal.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i umożliwić dostęp do naszych projektów odbiorcom nie tylko w Krakowie. Zapraszamy zatem również do naszego Salonu FULARA & ŻYWCZYK w Katowicach.

Kochani, prosimy kierować zapytania wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W sprzedaży:

 • marka: FULARA & ŻYWCZYK
 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK - prosimy o kontakt telefoniczny Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.