Dom Weselny Oliwia id:31535

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rogóźno, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 17-10-2017
Liczba odwiedzin: 682

Oferta

Dom weselny „Oliwia” powstał w 2015 roku i od początku swojego istnienia cieszy się sporym zainteresowaniem. Mieścimy się w małej i cichej miejscowości Rogóźno oddalonej od Grudziądza ok 15 km.

Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy interesują się tematyką ślubną, doświadczony kucharz zadba natomiast o Państwa podniebienia. Przede wszystkim serwujemy dania z kuchni staropolskiej, jednakże dostosujemy się do Państwa gustu. Chętnie pomożemy w doborze menu. Służymy pomocą we wszystkich aspektach związanych z organizacją wesela. Zapewniamy fachową i dyskretną obsługę.

Dysponujemy dużą i przestronną salą bankietową przeznaczoną na organizację wesela nawet do 200 osób. Sala urządzona jest w eleganckim i gustownym stylu. Wystrój, oświetlenie i przestrzeń sprawią, że uroczystość będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

Posiadamy 9 pokoi gościnnych. Są to pokoje 1,2,3-osobowe. Każdy z nich posiada osobną łazienkę z prysznicem. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, szafki nocne oraz szafki garderobiane. Przy organizacji wesela pokój dla Nowożeńców gratis.

Dzięki dużemu doświadczeniu w branży weselnej możemy zagwarantować Państwu profesjonalne podejście do organizacji imprezy, smaczne jedzenie oraz co najważniejsze - udaną zabawę.

Typ obiektu

 • dom weselny

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 200

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Dom Weselny Oliwia
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Rogóźno
Kod:86-318

Godziny pracy

Pn:09:00 - 16:00
Wt:09:00 - 16:00
Śr:09:00 - 16:00
Cz:09:00 - 16:00
Pt:09:00 - 16:00
Sb:09:00 - 16:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.