Zobacz zdjęcia (2)
Duet Amabile - piękna muzyka na każdą okazję, Siedlce - zdjęcie 1
Duet Amabile - piękna muzyka na każdą okazję, Siedlce - zdjęcie 2
1 / 2

Duet Amabile - piękna muzyka na każdą okazję id:50779

Siedlce, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • flet

Śpiew:

  • śpiew damski

Oferujemy najlepszą i najpiękniejszą muzykę na Twój ślub. Muzykę z klasą, dobraną ze smakiem i znawstwem. Nie powielamy sztampowych propozycji, których pełno w Internecie, nie nastawiamy się na tanią i masową tandetę. Pod każdym względem jesteśmy niepowtarzalne i wyjątkowe. Działamy w Siedlcach i okolicach, ale odpowiednio zmotywowane możemy wybrać się gdzieś dalej. W razie potrzeby dysponujemy profesjonalnym organistą, który po mistrzowsku nam zaakompaniuje (a nie każdy organista to potrafi...). Sprawdź, przekonaj się, co potrafimy, potem zadzwoń albo napisz i ciesz się najwspanialszą muzyką na Twoim ślubie. Duet Amabile - z nami Twój ślub jest piękniejszy!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ oferujemy muzykę na najwyższym poziomie, zarówno pod względem wykonawczym, jak i repertuarowym. Nie wykonujemy "taniej masówki" w postaci tandetnych pioseneczek "Schowaj mnie", "Tylko ty mnie poprowadź" i innych takich. Cechuje nas wyrafinowanie, smak, elegancja i styl.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Niepowtarzalnością! Nasza oferta jest naprawdę niepowtarzalna. Każdy potrafi jakoś tam, mniej lub bardziej udanie, zaśpiewać ślubną tandetę w postaci "Hallelujah" ze Shreka, ale utwory, które wykonujemy my stanowią najwyższy pułap muzycznych umiejętności. Wyrafinowanie, dobry smak, elegancja, styl - te cechy nas wyróżniają. Nasza muzyka jest naprawdę piękna, zgodnie z naszą dewizą - "Duet Amabile - piękna muzyka na każdą okazję".

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy grać dobrą muzykę. Lubimy piękne utwory. Lubimy grać w tzw. klimatycznych miejscach, szczególnie, jeśli jest tam organista na odpowiednim poziomie. Ale w razie, gdy takiego nie ma, możemy zamówić sobie naszego "zaprzyjaźnionego" ;-)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ponieważ jesteśmy zawodowymi muzykami i kochamy granie. Uwielbiamy grać razem, pracować nad nowymi pozycjami naszego repertuaru, który stale poszerzamy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Mamy w kieszeniach dyplomy wyższych uczelni muzycznych w Katowicach i w Poznaniu, wiele koncertów wspólnych i indywidualnych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako zespół działamy od roku 2019, ale indywidualnie każda z nas śpiewa i gra na ślubach "od wieków", czyli przynajmniej od roku 1990.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Izabela - śpiew i Joanna - flet poprzeczny. Najbardziej lubimy, gdy towarzyszy nam "nasz" organista Adam.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Siedlce, , 08-110, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 721

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie