EGO Julia Kwaszkiewicz id:35175

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
EGO Julia Kwaszkiewicz

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
Umów spotkanie
(22) 838...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 13-04-2018
Liczba odwiedzin: 98

Oferta

EGO Julia Kwaszkiewicz - butik projektantki sukien ślubnych i wizytowych. Szycie na miarę.
W ATELIER EGO Julia Kwaszkiewicz powstają unikalne kreacje ślubne zarówno współczesne jak i z nutką nostalgii. Projektantkę inspirują rzeczy piękne, niezależnie czy jest to tkanina, obraz czy element natury. Dzięki jej niekonwencjonalnemu podejściu do sukien ślubnych powstają projekty wyznaczające trendy i niebanalne.

Projekty Julii charakteryzują doskonałe kroje podkreślające atuty kobiecej sylwetki eksponujące kobiecość i seksapil. Powstające w atelier suknie są kwintesencją elegancji, wyszukanego stylu i klasy.

Suknie ślubne od Julii Kwaszkiewicz są kwintesencją jej niepowtarzalnego stylu – prostota formy, dbałość o detale i niepowtarzalny urok świeżości. Julia projektuje suknie dla kobiet nowoczesnych, które tego dnia chcą być jedyną widoczną gwiazdą.

W atelier można przymierzyć gotowe suknie i wybrać dla siebie najlepszą lub stworzyć ja całkowicie od początku. Jedyna szansa na bycie naprawdę niepowtarzalną

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.