Zobacz zdjęcia (53)
Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 1
Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 1 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 2 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 3 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 4 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 5 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 6 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 7
Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 53

Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy id:13802

Warszawa, mazowieckie
(69)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / podpis elektroniczny
692-698...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po francusku
  • mówię po hiszpańsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po włosku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Dawid Wajda - RMF FM, Radio SuperNova, Rafał Wodziński – Radio WAWA, Radiostacja, Planeta FM, Polskie Radio, dj rezydent klubów muzycznych w Warszawie, Łodzi i Krakowie,, Piotr Jachim - Radio WAWA/SuperNova, - dziennikarze muzyczni, konferansjerzy i dj'e. Wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie, nowoczesny design miejsca dja lub rustykalny. Muzyka i scenariusz wesela są u nas zawsze dostosowane do wymagań każdej Młodej Pary. Proponujemy klasyczne wesela w stylu urban i slow weddings. Nasze imprezy prowadzone są z klasą, BEZ przaśnych tekstów i zabaw przy stołach, czy biesiady. Animacje i zabawy oczepinowe są utrzymane w dobrym stylu i organizujemy wyłącznie na prośbę Młodej Pary. Wspólnie z Wami opracowujemy scenariusz imprezy. Podsuwamy sami gotowe rozwiązania, sprawdzone w naszej pracy. Z chęcią podejmujemy się także nieszablonowych pomysłów Pary Młodej.

Prowadzimy przyjęcia również w języku angielskim, współpracujemy z konferansjerami niemieckojęzycznymi, francuskojęzycznymi, jak i również władającymi językiem włoskim, czy hiszpańskim. Prezentujemy muzykę polską (wybraną przez młodą parę) i zagraniczną, pop, rock, dance, latino od lat 60 po współczesne przeboje i inne gatunki muzyczne na życzenie Młodej Pary. Cechuje nas miłość do muzyki. Przy specjalnych wymaganiach rock, muzyka klubowa, czy rnb/hip-hop albo awangardowe brzmienia nie mają dla nas tajemnic :) DJe i konferansjerzy Event Office tworzą także tzw.live acty z instrumentalistami, którzy potrafią dopełnić w oryginalny sposób klimat wesela improwizując do prezentowanej muzyki.

Wśród nich znajdują się:

Saksofoniści:

Michał Szafraniec (Mrozu)
Hubert Sobiecki (Jaka To Melodia)
Kuba Łępa

i inni

Gitarzysta:

Andrzej Jaworski (Jaka To Melodia)

Skrzypkowie:

Agnieszka Matusik
Amalia Obrębowska
Julia Niedzielska
Dominik Chmurski

i inni.

Wokalistka: Dagmara Jaworska (Jaka To Melodia)

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu, dlatego najistotniejsze jest to, aby jego uczestnicy byli zadowoleni z zabawy. Nasi dje wiedzą, że podstawą sukcesu takiego przyjęcia jest przygotowanie odpowiedniej playlisty i scenariusza wesela w porozumieniu z narzeczonymi. Styl wesela musi być uzależniony także od ich upodobań. Czas wesela wypełniają w całości muzyką, a w trakcie krótkich przerw prezentują chillout/jazz/smooth jazz, czy inne rodzaje muzyki pozwalające na chwilę relaksu po szaleństwach na parkiecie. Finalną ofertę cenową przedstawiamy tylko po rzetelnym poznaniu potrzeb Młodej Pary. Specyfikacja techniczna imprezy jest dostosowana do miejsca, potrzeb naszych klientów. Aktualnie wyróżnia się wesela boho, rustykalne, czy też glamour i właśnie do nich staramy się dostosować. Nigdy nie umieszczamy żadnych bannerów reklamowych czy logotypów reklamujących naszą działalność na imprezie.

Zaplecze techniczne:

- Kontrolery cyfrowe Pioneer najnowszej serii, odtwarzacze CD, gramofony Technics 1200
- Najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy: HK Audio, QSC. ( dostosowany do możliwości akustycznych sali i ilości gości na imprezie)
- Oświetlenie tylko najlepszych marek, głowy LED , pary LED, led bary LED, lampy retro i inne efekty świetlne takich marek jak: Showtec, ADJ czy Martin
- Lampy Retro
- Maszyny do dymu Antari, ADJ
- Mobilne miejsce dja z podświetleniem
- Konstrukcje aluminiowe

Dodatkowo:

- Dekoracja światłem
- Wytwornica baniek
- Maszyna do tzw. ciężkiego dymu - tańca w chmurach
- Rzutnik z ekranem
- Projektor inicjałów

Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy - film 1 Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo jesteśmy profesjonalistami, którzy zgodnie współpracując z Parą Młodą są w stanie stworzyć "imprezę życia", utrzymaną w dobrym tonie i poprowadzoną z klasą. Do tego gwarantujemy przebojową playlistę, markowe nagłośnienie i stylowe oświetlenie parkietu, ruchome głowy led, lampy retro, listwy czy pary ledowe.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy profesjonalnymi djami, prezenterami radiowymi od wielu lat. W naszym fachu liczy się dbałość o playlistę muzyczną (wybraną przez szefa muzycznego - w tym przypadku jest nim Para Młoda), zwięzłość i sens wypowiedzi, odpowiedzialność, rzetelność i solidność.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

6 lat. Zaczynaliśmy od małych wesel dla znajomych i ich znajomych z polecenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

10 godzin imprezy, ale nie uciekamy z imprezy zbyt szybko. Jeśli Para Młoda chce przedłużyć imprezę - zawsze istnieje taka możliwość.Jest to oczywiście dodatkowo płatne, ale nie widzimy problemu w przedłużeniu wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna imprezy, nagłośnienie i oświetlenie. Szczegółową ofertę wysyłamy zainteresowanym mailowo i objaśniamy na spotkaniu.

Skład, w którym występujemy.

2 osoby - konferansjer/dj, vj/osoba techniczna,. Dodatkowo proponujemy saksofonistę, skrzypaczkę lub dodatkowego konferansjera, tłumacza w przypadku wesel międzynarodowych.

Jaki repertuar proponujemy?

Wszystkie gatunki muzyczne, które wskaże nam para młoda. Gramy największe hity polskie i zagraniczne z ostatnich kilkudziesięciu lat. NIE GRAMY na siłę disco-polo. Jeśli ktoś nie chce tego gatunku, to nie gramy go z własnej woli (bo nie jesteśmy entuzjastami tej muzyki). Jesteśmy za to bardzo tolerancyjni muzycznie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, profesjonalna obsługa konferansjerska w wykonaniu prezentera radiowego.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistką, która towarzyszy nam na ceremoniach ślubnych jest Dagmara Jaworska - wokalistka z programu Jaka To Melodia.

Na jakich instrumentach gramy?

Wśród muzyków z którymi współpracujemy znajdują się: Michał Kobojek z Varius Manx, Szafran Swing Orchestra - zespół muzyków Mroza, skrzypaczka Agnieszka Matusik, saksofonista Hubert Sobiecki i wielu innych.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nasz sprzęt to nagłośnienie i oświetlenie renomowanych marek: JBL, HK Audio, Showtec, ADJ, Portmann i wielu innych, docenionych w branży eventowej przez producentów i zleceniodawców.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Angielski, francuski, hiszpański, niemiecki i włoski

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Gramy ich około 20 w roku. Są to wesela polsko-angielskie, polsko-francuskie, polsko-niemieckie i polsko-włoskie. Graliśmy dla gości ze Szwecji, z Norwegii, Holandii, Australii, Irlandii i wielu innych państw na całym świecie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Maszyna do ciężkiego dymu, maszyna do baniek, projektor inicjałów, rzutnik + ekran

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Ruchome głowy led, pary led, lampy retro, listwy led. Oferujemy również dekorację oświetleniem dla tych par, które chciałyby coś więcej.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, wskazania muzyczne Pary Młodej są jak najbardziej przez nas oczekiwane.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeśli tylko Para Młoda zgodzi się na to, to tak. Staramy się jednak, aby były to przeboje, do których zatańczy każdy. Ta opcja wymaga także zgody naszych zleceniodawców. Zawsze trzeba pamiętać, że dj to nie "szafa grająca".

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

ZAIKS opłaca organizator imprezy. My doradzamy i wskazujemy płatności. Muzykę prezentujemy wyłącznie z oryginalnych nośników.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Ponad 20 lat temu, w szkole podstawowej. Zaczynaliśmy od szkolnych dyskotek, pracy w radiu w liceum i imprez okolicznościowych, a później klubowych i wreszcie poważnych eventów, wesel i imprez firmowych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy to, że możemy stać się ważną cząstką najważniejszego dnia w życiu naszych klientów.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Mamy wiele inspiracji. Przede wszystkim na bieżąco obserwujemy rynek weselny w Polsce i na świecie. Uznajemy, że trzeba podążać do przodu, rozwijać się, a nie stać w miejscu. W każdym sezonie proponujemy coś nowego, zaskakując klientów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Markowe nagłośnienie i oświetlenie to jest to co nas cechuje. Nigdy nie zawiedliśmy się na sprzęcie, który nie kupujemy na tanich, chińskich portalach, tylko w renomowanych salonach muzycznych. Taki sprzęt gwarantuje bezawaryjność na wiele imprez. Oczywiście mimo wszystko i tak zabezpieczamy się dodatkowo.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Są jak najbardziej wskazane, ale jeśli ktoś nie chce to ich nie realizujemy na siłę. Samą muzyką jesteśmy w stanie zapełnić parkiet do rana.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie ma takiego gatunku. Na weselu na pewno nie powinno się grać utworów z wulgaryzmami, czy też utworów nieznanych, do których nikt nie będzie tańczył.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Każda Para Młoda ma swoje TOP 10. To ono jest najważniejsze, trudno znaleźć TOP 10, łatwiej byłoby napisać tutaj TOP 50, ale nie wystarczyłoby miejsca.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Sami nie wykonujemy, ale granie tego gatunku jest dla nas neutralne. Jeśli Para Młoda tego wymaga to spełniamy ich wskazania muzyczne.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Sprawdzone na parkietach hity radiowe! Odpowiednia dawka integracji tanecznej i impreza rozkręcona.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele, na którym pan młody - Irlandczyk, zagrał na gitarze i zaśpiewał łamaną polszczyzną Kocham Cię jak Irlandię - Kobranocki. Było wiele takich wesel, ale to było jedno z tych najpiękniejszych.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Takie wesele, na którym parkiet jest pełny do rana.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Świetna muzyka i goście, którzy nie wstydzą się tańca.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Kontroler DJski, minimum dwa głośniki i dobrą muzykę :)

Nasze pasje.

Radio, eventy i jeszcze raz imprezy. Dobra muzyka i technika w produkcjach eventowych też do nich należą.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (69)

Event Office - DJ'e ze stacji radiowych/konferansjerzy id:13802
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 69 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 08-09-2023
Puławy
Data dodania: 19-09-2023

Cieszymy się bardzo, że wybraliśmy właśnie Was na nasze wesele! Wszyscy goście bawili się świetnie. Cała impreza przebiegła zgodnie z ustaleniami. Dj Rafał bez problemu zachęcił dobrą muzyką wszystkich do tańca. Wszystkim serdecznie polecamy Event Office! :) 11/10 ❤️

Event Office
19-09-2023

Dziękujemy Kochani! Dużo miłości dla Was na całe życie! Pozdrowienia serdeczne!

M
Martin Preka
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Ostrołęka
Data dodania: 09-08-2023

Cześć wszystkim !!!
Miałem orkiestrę na początku organizacji mojego przyjęcia weselnego ale później zmieniłem na dj i wcale nie żałuje bo brałem ich w ciemno świetna ekipa która potrafiła rozruszać polsko -albańskie wesele do czerwoności . Dzękujemy wam ze byliście z nami !!!! Polecam mocno 😃

Event Office
10-08-2023

Wszystkiego dobrego raz jeszcze :) Valje Kosovare :) Najlepszego! Dziekujemy za super impreze!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-06-2023
Garwolin
Data dodania: 22-06-2023

To był strzał w 10! Współpraca z chłopakami od samego początku przebiegała sprawnie i bez zarzutu. Po spotkaniu z Rafałem utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jesteśmy w dobrych rękach. Po weselu goście zachwalali charyzmę i dobór piosenek. Polecamy! :)

Event Office
22-06-2023

Kochani, dziękujemy z całego serca. Gra dla Was była dla nas przyjemnością. Trzymajcie się mocno! Pozdrawiamy i dziękujemy!

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
72
Ślubne Q&A: 72 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 13-09-2022

Wybraliśmy duet Łukasz (DJ) i Dawid (konferansjer) i to był strzał w dziesiątkę! Od początku uważnie słuchali naszych oczekiwań, chętnie odpowiadali na pytania i doradzali, co lepiej może sprawdzić się na weselu. Są bardzo komunikatywni, profesjonalni i mają poczucie humoru, co sprawia, że rozmowa z nimi jest swobodna i przyjemna. Całą imprezę poprowadzili według przesłanego przez nas scenariusza, a muzykę dopasowywali do sytuacji na parkiecie. Goście bardzo chwalili zabawę, którą Panowie nam zagwarantowali, a ja osobiście wytańczyłam się, jak nigdy w życiu ;)) Jeszcze raz dziękujemy i z całego serca polecamy ten team!

Event Office
14-09-2022

Łukasz i Dawid dziękują Wam bardzo za tę opinię! Życzymy dużo miłości każdego dnia :)! Pozdrowienia!

K
Krysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Nieporęt
Data dodania: 11-09-2022

Nie miałam dużego wyboru jeżeli chodzi o konferansjerów, którzy prowadzą imprezę w jęz. ang. więc nie do końca wiedziałam czego możemy się spodziewać. Rafał poprowadził wesele w sposób niesamowity! Nie dość, że jego poziom języka angielskiego był bardzo wysoki, goście świetnie się bawili przy muzyce i zabawach prowadzonych przez Event Office. Jestem wdzięczna Rafałowi za umiejętność dostosowania się do potrzeb i energii gości. Na pewno polecam wszystkim ich usługi, w których przeważa profesjonalizm i doświadczenie. Dziękujemy jeszcze raz!

Event Office
12-09-2022

Krysiu, dziękujemy niesamowicie:) Najlepsze życzenia dla Ciebie i dla Josha raz jeszcze! Cała przyjemność po naszej stronie! Wszystkiego naj dla Was.

Kamila
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ząbki
Data dodania: 05-07-2022

Ogroooomnie polecamy!

Nasze wesele prowadził Pan Rafał i Łukasz. Od konsultacji, przez podpisanie umowy, aż do samego wesela pełen profesjonalizm. Kontakt był szybki i bezproblemowy, a dodatkowo Panowie przez cały czas służyli dobrą radą za co dziękuję! Imprezę odbyła się dokładnie według ustalonego scenariusza. Dobór muzyki oraz prowadzenie imprezy idealne - goście w każdy wieku zachwyceni (nie było u nas w ogóle disco polo - zgodnie z ustaleniami). Goście bawili się wspaniale - cały czas chwalili i Panów i muzykę. Cały czas słyszałam, że dawno nie bawili się tak dobrze. Oczepiny - z klasą, bez niesmacznych tekstów i zabaw.

Bardzo dziękujemy, że sprawili Panowie, że nasze wesele było wyjątkowe <3

Event Office
07-07-2022

Kamilo, dziękujemy za niesamowicie pozytywna opinie. My też mile wspominamy Wasze wesele :) Granie dla Was było dla nas wielką przyjemnością. Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

D
Daria i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Ząbki
Data dodania: 25-06-2022

Nasze wesele prowadził Dawid i Łukasz i była to dosłownie najlepsza impreza naszego życia. Mimo małego wesela (70 osób) parkiet cały czas był pełny i mało kto siedział przy stołach. Wszyscy bawili się wspaniale, cały czas odbieramy telefony od gości, którzy mówią, że dawno się tak dobrze nie bawili na weselu. Będziemy śmiało polecać. Jeszcze raz dziękujemy!

Event Office
27-06-2022

Dziękujemy :) Cała przyjemność po naszej stronie! Pozdrawiamy Was serdecznie!

M
Miroslaw
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2022
Kraków
Data dodania: 11-06-2022

Bardzo ale to bardzo chcieliśmy podziękować DJ-owi Rafałowi za profesjonalne prowadzenie wesela naszej córki na którym większość gości była z Niemiec.Za swoją osobę, za miłą atmosferę, którą stworzył. Wszyscy się bardzo dobrze bawili i mamy nadzieje że z DJ-jem spotkamy się na weselu naszej drugiej córki.Serdecznie polecamy.Jeszcze raz dziękujemy.Pozdrawiamy.

Event Office
15-06-2022

Dziękujemy bardzo :) Już nie możemy się doczekać kolejnej imprezy dla Was. Wszystkiego dobrego dla Was, jeszcze raz dużo uśmiechu :) Zdrowia kochani!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Event Office
Adres: Warszawa, ul. ul.Marszałkowska, 00-001, woj. mazowieckie
692-698...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 19610
Zadzwoń
692-698...
Napisz

Popularne miasta w okolicy