FASO Obrączki Ślubne - ponad 300 wzorów

Poznań, wielkopolskie

Specjalizacja:

  • grawerowanie
  • obrączki ślubne
  • sprzedaż przez Internet

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją złotych obrączek ślubnych. Nasze wieloletnie doświadczenie wraz z nowoczesną technologią, pozwoliły uzyskać najbogatszą kolekcję obrączek w Wielkopolsce!

Obrączki w naszej firmie wykonywane są przez wysokiej klasy złotników przy użyciu najnowszych technologii. Każdy wzór możemy wykonać w dowolnej szerokości (od 4 do 12mm.) oraz w dowolnej kolorystyce złota! Kamienie oprawiane w naszych obrączkach są zakuwane ręcznie przez co nie możliwości aby w przyszłości samoczynnie wypadły! Każda obrączka w końcowej fazie produkcji jest dodatkowo hartowana (utwardzana) co znacznie zmniejsza ryzyko przedwczesnego zarysowania wyrobu! Wszystkie obrączki posiadają wybity wewnątrz stempel firmowy (imiennik) gwarantujący oryginalność oraz potwierdzający pochodzenie wyrobu!

Dodatkowo proponujemy grawerowanie dowolnych dedykacji wewnątrz lub na zewnątrz obrączek. Do wyboru mamy szeroką gamę różnych czcionek grawerowania.

Kupując obrączki w naszej firmie otrzymujesz wieczystą gwarancję na wszelkie wady fabryczne oraz darmowy serwis w zakresie powiększania lub pomniejszania oraz w przyszłości ewentualnego odnowienia (polerowania, matowania)!

Wykonujemy również obrączki z powierzonego złota!

FASO Obrączki Ślubne - ponad 300 wzorów
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
czas realizacji
stosunek jakości do ceny
Daria
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-12-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 17-12-2018

Bardzo dobra obsługa oraz cena. Polecam!

liczba odwiedzin: 7282

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Zobacz wszystkie kategorie