Zobacz zdjęcia (5)
Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 1
Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 2 Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 3 Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 4 Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna id:15124

Zielona Góra, lubuskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Otwierasz oczy, budzi Cię ciepłe uczucie w sercu. To ten dzień. Ten wielki dzień. Nadchodzi niepowtarzalna chwila. Powiesz „tak” swojej miłości! Ciepło ogarnia całe ciało. Czujesz drżące ręce. Przy wszystkich powiesz „kocham!”. Czujesz, że żyjesz! To jest piękne! Miłość to najmocniejsze uczucie na świecie. Widzisz to oczami wyobraźni? Cudownie! Zaproś mnie na swój ślub i pozwól zobaczyć to innym. Uwielbiam naturalność i prostotę, szczere i prawdziwe uczucia. Ty też? Świetnie! Wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach. Zobacz, jaką ofertę dla Ciebie przygotowałem!

Opinie (3)

Dodaj opinię
Filip Niećkowiak Fotografia Ślubna id:15124
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Gubin
Data dodania: 26-05-2019

Jesteśmy w pełni zadowoleni z sesji zdjęciowej robionej przez Filipa. Pełen profesjonalizm oraz pasję do fotografii ukazują nasze piękne zdjęcia, które są naturalne i bardzo dobrze przedstawiają emocje i chwile tego najwspanialszego dla Nas dnia.

K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Zielona Góra
Data dodania: 01-04-2019

Gorąco polecam usługi fotograficzne Filipa. Zdjęcia pięknie i widać, że robione z sercem. Wszystko estetyczne do samego końca😊 Dobra współpraca od samego początku do końca. W przyszłości także z chęcią skorzystam z jego usług 😊

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Kożuchów
Data dodania: 12-11-2017

Hej,polecam serdecznie Filipa Niećkowiaka jako fotografa w tym szczególnie ważnym dniu jakim jest własny ślub. Wykonuje bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem swoją pracę. Zdjęcia są wysokiej jakości a Filip bardzo sympatycznym człowiekiem, który zna się na tym co robi i szczególnie poświęca.
Bardzo,bardzo polecam!

Kontakt

Adres: Zielona Góra, , 65-001, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 2219