Dave Studio id:17936

Oferta
Dodaj do plannera

Witamy przyszłych Nowożeńców i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Jeśli szukacie kogoś kto stworzy profesjonalny film z Waszego Ślubu to dobrze trafiliście:) Nasze prace mówią same za siebie a tak wysoki poziom usług zapewniają nam:
- Pełnoklatkowe aparaty Sony wraz z optyką Zeiss,
- Żyroskopowe stabilizatory, statywy itp.,
- Profesjonalny sprzęt do rejestrowania dźwięku,
- Dron,
- Dynamiczny montaż telewizyjny.

Do tego mamy głowy pełne pomysłów i nie ograniczamy się schematami. Doskonale czujemy emocje Dnia Ślubu i na filmie je pokazujemy. Nasz styl pracy to dyskretne filmowanie i dużo pozytywnej energii :)

Jesteśmy otwarci na różne formy realizacji. Posiadamy spore doświadczenie w tworzeniu filmów - nie tylko ślubnych.

Zapraszamy do współpracy, gdyż na chwilę obecną w bardzo dobrej cenie oferujemy dopracowany w szczegółach, pełen dynamiki i detali, wydany w pięknej jakości film ślubny.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / film

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dave Studio id:17936
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Marta i Daniel Dodano: 18-11-2016
Data imprezy: 09-07-2016 Miejscowość: Poznań, Pałac Będlewo
(5)
Fachura i profeska. Ujęcia - świetne. Często oryginalne, artystyczne i ciekawie zmontowane! Dawid kręcił nas przy pomocy dwóch kamer i ta do zbliżeń zawsze coś ciekawego złapała :) Film skrojony tak, jak sobie tego życzyliśmy. Wszelkie kwestie muzyki, podkładu, dodania konkretnych ujęć etc. są do dogadania. Kontakt fantastyczny, ceny konkurencyjne. Co nas też bardzo cieszy dyskretna prezencja - zwłaszcza w kościele. Wszelkie zbliżenia ołtarza wykonał przed ceremonią - drobny szczegół, ale bardzo na plus. Ponadto podczas zabawy weselnej skory do współpracy z gośćmi weselnymi - kiedy rodzice poprosili o zrobienie konkretnych ujęć, wstał od stołu podczas swojej zasłużonej przerwy i natychmiast spełnił prośbę. Niby wydaje się to normalne albo nieistotnym szczegółem, ale to nie tylko fachowiec ale i miły człowiek, któremu widać że zależy. Na sam produkt końcowy trzeba troszkę poczekać ale warto! Wszyscy zachwycają się filmem, a teledysk ślubny to hicior, którego zazdroszczą nam wszystkie pary małżeńskie, które takiej usługi nie dostały w pakiecie :) Gorąco polecamy!
Autor: Patrycja i Damian Dodano: 09-11-2016
Data imprezy: 23-07-2016 Miejscowość: Poznań
(5)
Początkowo nie planowaliśmy filmu ślubnego – sądziliśmy, że zdjęcia wystarczą. Dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się na filmowanie przez Dawida. Miał ciekawe pomysły na ujęcia, wspaniale dobrał muzykę i zmontował film, a podczas uroczystość jego obecność była dyskretna- czuliśmy się swobodnie. Nasz film ślubny jest niezastąpioną pamiątką.. Dziękujemy i polecamy !
Patrycja & Damian
Autor: Marta i Adam Dodano: 23-09-2016
Data imprezy: 04-06-2016 Miejscowość: Wielkopolska
(5)
Długo szukaliśmy odpowiedniego dla nas kamerzysty i lepiej trafić nie mogliśmy. Dawid jest profesjonalistą, terminowym, dokładnym, pomysłowym. Idelanie zmontował podziękowania dla rodziców, teledysk ze ślubu oraz cały film ślubny. Muzyka oraz kadry filmów zmontował tak, że za każdym razem kiedy oglądamy- wzruszamy się jednocześnie śmiejąc się, a perfekcyjnie dobrana muzyka sprawia, że chce się oglądać i oglądać :) Pamiątka niesamowita:)
Szczerze polecamy !!!
Marta&Adam

Skontaktuj się

881-496...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Dave Studio
Imię:Dawid
Nazwisko:Olejniczak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Adres:Obornicka
Data dodania: 29-12-2015
Liczba odwiedzin: 12713

Nowe ogłoszenia